jedite_kod_Joa
Elita
- Poruka
- 19.903
Ево зашто Тадић блати Србе и Србију на сваком гостовању усташкој ватиканској творевини:
Poslednja izmena:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa znas ono....covjek se povremeno opere.Борис Тадић има и "хрватску културу" у породици,како каже.
Па која је то култура?

Борис Тадић има и "хрватску културу" у породици,како каже.
Па која је то култура?

normalan covek ne moze a da se ne stidi ovakvog "predsednika"
Pa znas ono....covjek se povremeno opere.![]()
Pa znas ono....covjek se povremeno opere.![]()

Stize Kralj, daleki potomak loze Nemanjica. Zato se Kraljevo treslo. Bez brige!ocigledno je da boris tadic, rodjeni sarajlija, sa crnogorskim poreklom, ozenjen hrvaticom - ima svega u porodici sem Srba
Tisućljetna!![]()
Stize Kralj, daleki potomak loze Nemanjica. Zato se Kraljevo treslo. Bez brige!
Ево зашто Тадић блати Србе и Србију на сваком гостовању усташкој ватиканској творевини:
Јован Дучић: СИНУ ТИСУЋЉЕТНЕ КУЛТУРЕ
Ти не знаде мрети крај сломљеног мача,
На пољима родним, бранећи их часно
Китио си цвећем сваког освајача,
Певајућ’ му химне, бестидно и гласно.
Слободу си вечно, закржљала расо,
Чек’о да донесу туђи бајонети,
По горама својим туђа стада пас’о,
Јер достојно не знаш за Слободу мрети.
Покажи ми редом Витезе твог рода,
Што балчаком с руку сломише ти ланце,
Где је Карађорђе твојега народа,
Покажи ми твоје термопилске кланце.
С туђинском си камом пузио по блату,
С крволоштвом звера, погане хијене,
Да би мучки удар с леђа дао Брату,
И убио пород у утроби жене.
Још безбројна гробља затравио ниси,
А крваву каму у недрима скриваш,
Са вешала старих нови коноп виси,
У сумраку ума новог газду сниваш.
Бранио си земљу од нејачи наше,
Из колевке пио крв невине деце,
Под знамење срама уз име усташе,
Ставио си Христа, Слободу и Свеце.
У безумљу гледаш ко ће нове каме,
Оштрије и љуће опет да ти скује,
Чију ли ћеш пушку обесит’ о раме,
Ко најбоље уме да ти командује.
![]()


Njaaah!
Ništa ti to ne vrijedi, ako ne turiš i onu sliku "Vratićemo se" ili kako već...
To Paprikarius najbolje radi!![]()

Jos da mu je i narod koji vodi takav....pa makar nedjeljom.Čovek se povremeno opere...posle sexa sa ljubavniKom...možda si mislio na taj nivo nama nedostižne kulturne svesti?
![]()
Jos da mu je i narod koji vodi takav....pa makar nedjeljom.

Sue...ti koji se peru.....takve prepoznas na kilometar...znas..oni mirisu!A jes mu ti dodav'o sapun da se podapere?
Jezušmarija, pa ovde neki znaju i njegove higijenske navike
Ne bih ja zalazila u te pojedinosti, nekako mi to bljak.
Jos da mu je i narod koji vodi takav....pa makar nedjeljom.

Pa ako su mu deca iz mesanog braka sta je onda tu cudno ? Opet paranoicne budalstine i konstrukcije vrcaju na sve strane .![]()
Pa nemora sada biti ama bas svake nedjelje....nista naglo.Nismo mi ko Hrvati da se peremo samo nedeljom kad idemo kod fratra na...misu...![]()