Boris Tadic je unistio demokratiju u Srbiji

Da li je Boris Tadic neprijatelj demokratije i totalitarni diktator?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
bili bi slozniji da Toma nije priznao rezultate prvog kruga izbora ulaze u drugi krug, pod izgovorom da je to jedini nacin da se kradja otkrije

koga on zaebava?

nema nikakve sumnje u to da je tadic diktator koji ce svoje najgore lice tek da pokaze

takodje nema nikakve sumnje u to da mu je glavni pomocnik nikolic, koji je uspeo da ga zastiti sada u poslednjem trenutku kada smo mogli nesto da uradimo.

sada su nam opcije: da skinemo gace, zapalimo i najmanje verovatna - da se pojavi neka organizacija oko koje bi se grupisali i poceli da pruzamo otpor tiraniji. ovu trecu opciju ne bih ni pominjao jer sada deluje ne samo kao najmanje verovatna, vec i u domenu naucne fantastike. medjutim sa obzirom na to da ce u narednih godinu, dve, dobar deo stanovnistva biti doveden u poziciju bioloskog nestanka, a poznato je da se srpska raja buni samo kad pocne da umire, hajde da ostavm tu mogucnost.

 
pa nije ni falila, ka da iko zna kolika je Srbija. demokracija je ono kad biramo nekog svog kandidata za vlast a on nam prije izbora svašta obeća a posli sluša nekog svog gazdu. demokracija je coca cola, moš je pit hladnu ili toplu, biraj brate ali uvik je platiš

Ма нека гласа ко за кога хоће, ( ја сам гласао за моју КП , нисмо прешли цензус, али смо бар достојанствени у поразу и не лажемо народ о "изборној крађи") али да ме једна ВЕСНА ПЕШИЋ убеђује да је "Тадић диктатор", а да је четнички војвода Николић (за кога иначе постоји сумња за ратни злочин над ненаоружаним цивилима у Антину 1991 године) "демократа", е то је је већ ем велики безобразлук, ем лудило пијане бабускере!!

Узгред, Весна није име које јој је отац првобитно наденуо. Весна је оригинално била Стаљинка, а њена сестра (глумица) Светлана звала се Лењинка, па им је отац после резолуције Информбироа променио имена у Весна и Светлана, 1949 године, да не би попио Голи оток. И није Весна из никакве грађанске предратне породице како воли да лаже, већ су они сиротиња која је у Београд по ослобођењу дошла из Гроцке, а отац им је био Ознаш, баш као и мој деда. Били су сељачка гологузија исто као и моји, а сада се фолира да потиче из "предратне грађанске породице". Смешно.
 
Poslednja izmena:
nego kako objasnjavas cinjenicu da 90% ljudi na ovom forumu, smatra da je tadic diktator i ubica demokratije u Srbiji? :think:

На "исходе" гласања по форумима и друштвеним мрежама не дајем ни пет пара.

А ти, још ниси смислио одговор каква је ово диктатура у којој се "диктатор Тадић" бар пет пута дневно на радију са националном фрекфенцијом назива ИЗДАЈНИКОМ?
Јел било то у некој диктатури, ајде, "паметни"?
 
Мени се чини да Бота захебава све редом само што не уме добро да наплати ту заебанцију.

Кажу јутрос фалкон се покварио па Председник Владе није могао јадан у Брисел.

Мора да га тамо чекала бургија.
 
 
Ne znamo mi sta je stvarno demokratija.Pre ili kasnije,svaki nas lider se pocne ponasati kao apsolutni gospodar,totalitarista.To je posledica cinjenice da mi nikada nismo imali demokratsko uredjenje u pravom smislu...Upravo zbog toga,moramo cesce da menjamo politicke strukture,jer sto se duze zadrze jedni te isti u politici,to se vise oseti njihova samovolja i diktatorsko ponasanje...
 
Ne znamo mi sta je stvarno demokratija.Pre ili kasnije,svaki nas lider se pocne ponasati kao apsolutni gospodar,totalitarista.To je posledica cinjenice da mi nikada nismo imali demokratsko uredjenje u pravom smislu...Upravo zbog toga,moramo cesce da menjamo politicke strukture,jer sto se duze zadrze jedni te isti u politici,to se vise oseti njihova samovolja i diktatorsko ponasanje...

Mnogo smo bre zatucani ... navikli ljudi da glasaju za vlast pa to ti je ... pustiš nekoga da te jaše 10-15 godina ....a tebi sve gore i gore ... a ti vičeš samo ti jaši vodjo moj premudri ...:ok:.
 
Ne znamo mi sta je stvarno demokratija.Pre ili kasnije,svaki nas lider se pocne ponasati kao apsolutni gospodar,totalitarista.To je posledica cinjenice da mi nikada nismo imali demokratsko uredjenje u pravom smislu...Upravo zbog toga,moramo cesce da menjamo politicke strukture,jer sto se duze zadrze jedni te isti u politici,to se vise oseti njihova samovolja i diktatorsko ponasanje...

jedini pravi demokrata koji je od 2000te vladao srbijom jeste Kostunica

covek se trudio da gradi institucije drzave dok se Tadic sa DS-om trudio da ih razgradi i stavi sve pod svoju licnu kontrolu

tadic je u tome i uspeo.

zato mi nemamo demokratiju i uredjen sistem vec imamo diktaturu gde je svu moc prigrabio u svoje ruke jedan covek i obesmislio i unistio intistucije sistema
 
Poslednja izmena:
Pa pošto je Toma N. naglasio da će BUDE LI IZABRAN U DRUGOM KRUGU.....I sam predvoditi ***** ili GEJ paradu..sada je PEDERIMA ili pripadnicima GEJ orijentacije SVEJEDNO ZA KOGA ĆE DA GLASAJU..MADA SVEŽINA U PREDVODJENJU IM IPAK MOŽE DA PRIJA.....A diktatora JE BILO I BIT ĆE.SAMO SE PAKOVANJA RAZLIKUJU....MOŽE BITI A I NE MORA......MADA.......
 
Pa pošto je Toma N. naglasio da će BUDE LI IZABRAN U DRUGOM KRUGU.....I sam predvoditi ***** ili GEJ paradu..sada je PEDERIMA ili pripadnicima GEJ orijentacije SVEJEDNO ZA KOGA ĆE DA GLASAJU..MADA SVEŽINA U PREDVODJENJU IM IPAK MOŽE DA PRIJA.....A diktatora JE BILO I BIT ĆE.SAMO SE PAKOVANJA RAZLIKUJU....MOŽE BITI A I NE MORA......MADA.......

Де си Србине. Си видо шта нам ради ова камарила?
 
на почетку су учили децу да је демократија владавина народа, демос - народ, кратеин - владавина,
на крају се испоставило, хвала глобализацији на томе и општем продору енглеског језика, да је право име демократије - damnocracy, damn - проклетник, ocracy - преведите како хоћете, играјте се лингвистике, ал то везе са ћирилицом нема :lol:
све у свему - у владавини проклетих они који нису проклети бивају проклињани од проклетника.
 
Pešić: Ne. Ja mislim da se on tu našao nekom igrom slučajnosti, da on nema mnogo sposobnosti. Evo ja ću vam odmah i reći zašto vidim da nema mnogo sposobnosti. On ima jednu hedonističku crtu. On voli da uživa kao predsednik, da se šeta okolo itd. Ali, da on stvarno hoće da se bavi politikom, što nije premijer onda? Brani li mu to neko? Pa, evo, sad je već mogao biti premijer. Zašto se kandidovao za predsednika? Ako bi sada čak i izgubio predsedničke izbore, on još uvek može da bude premijer A zašto neće da bude premijer? Pa, zato što tu treba da se radi. A on to neće, već hoće da bude predsednik i neodgovorno da se meša u ono u šta ne sme da se meša. To pokazuje da on nije ta ličnost koja stvarno hoće da zasuče rukave. On je mogao da ide na parlamentarne izbore i da se prebaci sa predsedničke funkcije na premijersku. Nije to uradio jer nije lud. Znate li vi šta znači biti premijer?! To znači da si „u rudniku“, a on neće da bude u rudniku. On hoće da se meša gde hoće i da za to nikome ne odgovara, da subverzivno deluje i minira institucije, da ih dovede dotle da više gotovo i ne postoje, da radi šta hoće i da nije odgovoran ni za šta.

Gospodja Vesna Pesic pogadja direktno u centar. Svaka joj cast na hrabrosti.
 

Back
Top