Boris Tadic je garancija demokratskog razvoja, ekonomskog i socijalnog boljitka!

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.718
Gospdodin Boris Tadic je sigurno garancija kontinuiteta naseg demokratskog razvoja, ekonomskog i socijalnog boljitka i opstanka nase drzave i njene teritorijalne celovitosti!


Ovo je po meni jedna od najboljih srpskih monodrama. Iako kratka, dokazani bard srpskog glumista gospodin Predrag Ejdus je satiru i crni humor digao na najvisi nivo, gotovo prorocki, doduse evidentno pod gasom i nesvesno, ali maestralno!

Ziveli!

1632596934-boris-tadic-belgrad.9.jpg


:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:
 

Па сети се како је било пре 12 година.

У међувремену је дошао Борис Тадић, донео демократски развој и бољитак, па си зато сада оран за шалу и комику.

Да је сада и даље 1999, другачију би ти мелодију певао.
 

Па сети се како је било пре 12 година.

У међувремену је дошао Борис Тадић, донео демократски развој и бољитак, па си зато сада оран за шалу и комику.

Да је сада и даље 1999, другачију би ти мелодију певао.

А Бокица прекинуо бомбардовање ???

Ау 'бемму миша,
одма' да си му са овим битним податком допунила биографију на Њикију ...
 
Gospdodin Boris Tadic je sigurno garancija kontinuiteta naseg demokratskog razvoja, ekonomskog i socijalnog boljitka i opstanka nase drzave i njene teritorijalne celovitosti!


Ovo je po meni jedna od najboljih srpskih monodrama. Iako kratka, dokazani bard srpskog glumista gospodin Predrag Ejdus je satiru i crni humor digao na najvisi nivo, gotovo prorocki, doduse evidentno pod gasom i nesvesno, ali maestralno!

Ziveli!

1632596934-boris-tadic-belgrad.9.jpg


:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:

:klap: :rotf:
 

Па сети се како је било пре 12 година.

У међувремену је дошао Борис Тадић, донео демократски развој и бољитак, па си зато сада оран за шалу и комику.

Да је сада и даље 1999, другачију би ти мелодију певао.

Apsolutno slazem se sa tobom, napredak je neosporan! :lol:

tadic25.3881.jpg
 

Back
Top