Boris Tadić-izjava dana!

Pa šta drugo da im kaže? Kada već i vrapci na grani znaju da je Kosovo otišlo daleko pa-pa. Pa ondak kada jednog dana više ne budemo mogli da podižemo nove kredite samo da bi otplatili dospele kamate, e onda će da unovči zemlju , u kojoj i tako nema vlast. I tako redom dok ovo što je rekao danas ne bude govorio i učenicima iz, npr., Novog Sada.... A široke narodne mase će da komentarišu dešavanja na nekim "Farmama" (da li su se kresnuli ili nisu), Velikim bratovima" ( sa istim pitanjem) i sličnim nebulozama. Nikada ovde dobro biti neće, nikada.
 
demotivacija.hr_Tezak-rad-se-isplati-dugorcno-Lijenost-se-isplati-sada_130574888648.jpg
 
Učenicima s Kosova naplaćene ulaznice za matursku žurku

Deca su u prestonici Srbije boravila u okviru manifestacije „Mala matura, veliko srce“ koju je organizovalo Ministarstvo za KiM, ministarstva prosvete i nauke i unutrašnjih poslova, u saradnji sa Upravom grada Beograda. Na ulazu redari i profesori a ulaznica – 250 dinara po posetiocu. Da se uđe na žurku, njihovu, matursku, deci su tražili pare.

Profesori su im rekli da tu ništa ne mogu da učine jer je žurku organizovala „jedna agencija“.

'' Kosovo je srce Srbije '' izvolite platiti na salter br 1 :mrgreen:
 

Back
Top