Борис Тадић или Новак Ђоковић?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Пре неки дан је Динкић, Ђелић, или тако неко(не могу сад да се сетим ко) изјавио да жели да Србија буде позната по Новаку Ђоковићу.

За мене он је велики Србин, али ми је ипак Борис ''већи'' Србин, значајнији, можда и зато што не волим тенис. Које је ваше мишљење, кога више волите, кога више цените од ове двојице?
:rotf: :rotf: :rotf:
 

Back
Top