МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
Пре неки дан је Динкић, Ђелић, или тако неко(не могу сад да се сетим ко) изјавио да жели да Србија буде позната по Новаку Ђоковићу.
За мене он је велики Србин, али ми је ипак Борис ''већи'' Србин, значајнији, можда и зато што не волим тенис. Које је ваше мишљење, кога више волите, кога више цените од ове двојице?

За мене он је велики Србин, али ми је ипак Борис ''већи'' Србин, значајнији, можда и зато што не волим тенис. Које је ваше мишљење, кога више волите, кога више цените од ове двојице?

