Boris Tadić: Četnički pokret nije nacistički

Enigma

Veoma poznat
Poruka
14.643
Poslednja izmena od moderatora:
a boze moj sta ce sad reci @Metronomy i @mario80
DA4D4A27-3E18-4700-9D06-63EA425B4945.jpeg
 
Ovakva lakrdija od izjave prolazi samo u srbiji
Nacizam se odnosi iskljucivo na treci reich
Nacizam sadrzi rasne teorije i okultno, a cetnici su fasisti/nacionalisti/sovinisti
Pogledajte prilog 1898819
Ne lupetaj. Niko nikad osim Hrvata nije izjavio da su Četnici nacisti. To ni komunisti nisu tvrdili. Na političkom spektru su bili centar do desni centar.
 
Ne lupetaj. Niko nikad osim Hrvata nije izjavio da su Četnici nacisti. To ni komunisti nisu tvrdili. Na političkom spektru su bili centar do desni centar.
To je tacno ,cetnici pokret je bio fasisticki sa nekim osobinama nacistickog pokreta,pokrett koji je napravio veliki broj zlocina tokom 2og svjetskog rata.Samo jedan dio zlocina.

Masakri nad Muslimanima u istočnoj Bosni i Sandžaku (1941–1943), uključujući oblasti:
Foča
Višegrad
Goražde
Pljevlja
U tim akcijama ubijene su hiljade civila, spaljivana sela i vršena etnička čišćenja.
 

Back
Top