Quantcast

"Borili smo se za to da Er Srbija ne leti za Prištinu. Nije zgodno"

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
11.513
"Свакога дана све више шишкиришим по прћији на којој царујем, направио сам потоп у њој, а плебс који се дави у мојим излучевинама то не примећује"

Овако се може интерпретирати ова, још једна у низу његових изјава којом понижава ову државу.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beograd -- Srbija je tražila da na novoj avio-liniji Beograd-Priština ne leti Er Srbija, već da to bude neka druga aviokompanija, izjavio Vučić iz Davosa za RTS. 7

1579683287830.png

Predsednik Srbije je naglasio da se u domaćoj javnosti moglo videti "ogromno neznanje" dela opozicije koji su pitali zašto ne leti Er Srbija.

"Nije zgodno da leti Er Srbija iz mnogo razloga. Er Srbija bi morala sa njihovim vazduhoplovnim vlastima, direkcijama i aerodromom da potpisuje sporazume. Onda je bilo mnogo lakše da to radimo preko Lufthanse i tražili smo da KFOR bude posrednik", rekao je Vučić za RTS.

Naglašava da neko ko se upušta u ocene tog slučaja mora mnogo da se zna.

Kometarišući to što su neki nakon potpisivanja pisma o namerama o obnovi avio-linije između Beograda i Prištine rekli da je time nezavisnost Kosova ugrožena, Vučić kaže da je "u Prištini nezavisnost ugrožena čim vide nekog Srbina.

Navodi da ne razume da neko u 21. veku kritikuje uspostavljanje avio-linija, izgradnju autoputeva zbog slobodne trgovine. "To niste mogli da priuštite sebi ni u 15. i 16. veklu, a kamoli 21. veku. Neki ljudi su ostali u rano feudalom dobu", zaključio je on.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=22&nav_category=640&nav_id=1645087

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.943
"Свакога дана све више шишкиришим по прћији на којој царујем, направио сам потоп у њој, а плебс који се дави у мојим излучевинама то не примећује"
Ипак је он политичар.Ок легално,то раде многи, барем покушају да манипулишу, АПП-ако прође прође.
Али већински плебс види заиста побједу у бламу јер је Алек тако приказао и рекао. :eek:
Он је по мени највећи мега манипулатор политичар још од Броза.А његов крај не видим још, ни близу.
Шта то говори о нама? :(

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
11.513
AIR Srbija je državna firma?
Цела држава је претворена у приватну прћију тог глумца и његовог брата.

Пази пре два дана је пала влада у Норвешкој зато што су прихватили назад припадницу ИСИС-а, а овај глумац ладно изјави да се борио да национална компанија државе не лети унутар територије која је по уставу њен интегрални део, уместо да се изборио да се отклоне административне препреке које би нарушавале интересе и компаније и државе.

Па попишао се овом изјавом по целој држави и њеном Уставу

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
26.609
Цела држава је претворена у приватну прћију тог глумца и његовог брата.

Пази пре два дана је пала влада у Норвешкој зато што су прихватили назад припадницу ИСИС-а, а овај глумац ладно изјави да се борио да национална компанија државе не лети унутар територије која је по уставу њен интегрални део, уместо да се изборио да се отклоне административне препреке које би нарушавале интересе и компаније и државе.

Па попишао се овом изјавом по целој држави и њеном Уставу
Nije mi cilj da ga branim, već da stvarno utvrdimo šta je

Ne znam kako idu procedure oko uspostavljanja linija , ali ako bi firma u vlasništvu države Srbije 51% pristala da potpiše neke obligacije sa tamo nekim zlikovačkim aerodromom pitam se da li ne bi posle mahali kako ih je država priznala

Ako mene pitaš - ja bi im zatvorila svaki izlaz ka Srbiji, i svako popuštanje smatram izdajom, no opet ako se i urade neki potezi, zar nije bolje znati šta je tačno i zašto, a ne stvarati sliku kako je sve gotovo i dato .

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
11.513

Ne znam kako idu procedure oko uspostavljanja linija , ali ako bi firma u vlasništvu države Srbije 51% pristala da potpiše neke obligacije sa tamo nekim zlikovačkim aerodromom pitam se da li ne bi posle mahali kako ih je država priznala

Ako mene pitaš - ja bi im zatvorila svaki izlaz ka Srbiji, i svako popuštanje smatram izdajom, no opet ako se i urade neki potezi, zar nije bolje znati šta je tačno i zašto, a ne stvarati sliku kako je sve gotovo i dato .

Не знам, можда ниси добро прочитала наслов вести и његову изјаву: БОРИЛИ СМО СЕ ДА ЕР СРБИЈА НЕ ЛЕТИ ЗА ПРИШТИНУ

А онда пробај да избациш негацију из претходне изјаве па процени која ти од те две верзије звучи логичније из уста некога ко се зове председником државе који се бори за њене интересе?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
26.609
Не знам, можда ниси добро прочитала наслов вести и његову изјаву: БОРИЛИ СМО СЕ ДА ЕР СРБИЈА НЕ ЛЕТИ ЗА ПРИШТИНУ

А онда пробај да избациш негацију из претходне изјаве па процени која ти од те две верзије звучи логичније из уста некога ко се зове председником државе који се бори за њене интересе?
Koliko sam shvatila leti Lufthansa , a ne Air Srbija

Dakle pametnjakovići sa Zapada su tražili Air Srbiju, što bi naše veličine tipa Đurića pa i samog Vučića, i Dačiću nije verovati, možda i potpisale da nemaju "savetnike" i time bi pobedili sa 10:0 jer "naša firma ostvaruje dobit"- pa šta je loše u tome
Ispravi me ako grešim.

al bundy

Legenda
Poruka
61.362

Genocidni aerodrom !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.