borba sa sobom...

sta mislite?

  • bas me briga, samo kazem mami i ona mi sredi sobu...

    glasova: 0 0,0%
  • moja soba je uvek sredjena jer ja sam devojka/decko za udaju/zenidbu...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

Back
Top