Borba protiv nacizma, naročito bajdenizma, ili nuklerni rat i nestanak ljudske civilizacije

Ja još nisam čuo Amerikance da prijete nuklearnim oružjem, a Ruse sam čuo :kafa:
ma sta kazes...
a tako ti gospe od skrpjela nemoj cakulati u prazno il u guz.icu da prostis...

nisi cujo jel de, a i corav si i glup jel de?

nato 2014te naoruzao naciste izveo oruzani puc na majdanu ,SRUSIO LEGALNU IZABRANU VLAST OD UKRJAINSKOG NARODA, potom te naciste naoruzava da ubijaju ruse u donbasu kjoji ne zele da prihvate naislno nametnutu vlast...

potom uvlaci finsku svedsku u nato istavlja sape na rusiju, opkoljavajuci sve granice njene...

i onda si ti cuo rusa kako preti zbog svega toga nuklearkom?

more....


mp3!!!
 
ma sta kazes...
a tako ti gospe od skrpjela nemoj cakulati u prazno il u guz.icu da prostis...

nisi cujo jel de, a i corav si i glup jel de?

nato 2014te naoruzao naciste izveo oruzani puc na majdanu ,SRUSIO LEGALNU IZABRANU VLAST OD UKRJAINSKOG NARODA, potom te naciste naoruzava da ubijaju ruse u donbasu kjoji ne zele da prihvate naislno nametnutu vlast...

potom uvlaci finsku svedsku u nato istavlja sape na rusiju, opkoljavajuci sve granice njene...

i onda si ti cuo rusa kako preti zbog svega toga nuklearkom?

more....


mp3!!!
A mp4!!!...nemoj da psujes to je ruzno.
 
ma sta kazes...
a tako ti gospe od skrpjela nemoj cakulati u prazno il u guz.icu da prostis...

nisi cujo jel de, a i corav si i glup jel de?

nato 2014te naoruzao naciste izveo oruzani puc na majdanu ,SRUSIO LEGALNU IZABRANU VLAST OD UKRJAINSKOG NARODA, potom te naciste naoruzava da ubijaju ruse u donbasu kjoji ne zele da prihvate naislno nametnutu vlast...

potom uvlaci finsku svedsku u nato istavlja sape na rusiju, opkoljavajuci sve granice njene...

i onda si ti cuo rusa kako preti zbog svega toga nuklearkom?

more....


mp3!!!

Točno, nisam čuo da Amerikanci prijete nuklearnim oružjem, ti jesi?
Jesi možda vidio na CNN-u analizu nuklearnog uništenja Rusije? Ja sam na ruskoj vidio analizu nuklearnog uništenja Europe :kafa:

Пријетили би они, али то њихово нуклеарно оружје је неупотребљиво ...

Oni ne prijete u prazno, to bi isto moglo biti :kafa:
 
Točno, nisam čuo da Amerikanci prijete nuklearnim oružjem, ti jesi?
Jesi možda vidio na CNN-u analizu nuklearnog uništenja Rusije? Ja sam na ruskoj vidio analizu nuklearnog uništenja Europe :kafa:
Rusi nisu opkolili ameriku sa svojim savezom, nato sve čini na tome...

Da je to Rusija činila, čuo bi amere...

To je ko ono spremam se da te prebijem a ti me upozori da ću naebati ako krenem da te mlatim i posle si ti kriv sto si me upozorio? Ti ispadas negativac koji preti, a moje pretnje i namere nikom nista...


Rvatska licemernost nema granice...

A sad odabij pa mater zaje. bavaj...
 
Rusi nisu opkolili ameriku sa svojim savezom, nato sve čini na tome...

Da je to Rusija činila, čuo bi amere...

To je ko ono spremam se da te prebijem a ti me upozori da ću naebati ako krenem da te mlatim i posle si ti kriv sto si me upozorio? Ti ispadas negativac koji preti, a moje pretnje i namere nikom nista...


Rvatska licemernost nema granice...

A sad odabij pa mater zaje. bavaj...

Znači laprdaš i dalje, ali ne odgovaraš na pitanje gdje si čuo da Amerikanci prijete nekome nuklearnim oružjem?
Zašto laprdaš bezveze o stvarima o kojima te nitko ne pita?
 
Znači laprdaš i dalje, ali ne odgovaraš na pitanje gdje si čuo da Amerikanci prijete nekome nuklearnim oružjem?
Zašto laprdaš bezveze o stvarima o kojima te nitko ne pita?
Ne pravi se naivan.

Gde su video da je Rusija u američki potplatila naciste da pucaju po trgu u njujorku na policiju ili nekoj drugoj zemlji?

A potom da uzima Meksiko i zemlje centralne Amerike u svoj savez opkoljavajuci usa?


Da to ne čini nato Rusija nikom ne bi pretila


Jasno je tebi sve licemercino!!!!
 
Znači laprdaš i dalje, ali ne odgovaraš na pitanje gdje si čuo da Amerikanci prijete nekome nuklearnim oružjem?
Zašto laprdaš bezveze o stvarima o kojima te nitko ne pita?
OK, rusi prete i nikada ga nece upotrebiti. Ameri ne prete ali sravnjuju zemlje u bombardovanjima.
Bilans: od ruskih nuklearnih pretnji nije dosad niko poginuo na svetu
amerika ne preti i pobila direktno i indirektno stotine miliona uglavnom civila , dece.............
e sad, prestani ti da laprdas. Tvrdis da lopta nije okrugla. Mani se narkotika i dolara...........i jedno i drugo je stetno po zdravlje.....VIDIS PO SEBI.
 
OK, rusi prete i nikada ga nece upotrebiti. Ameri ne prete ali sravnjuju zemlje u bombardovanjima.
Bilans: od ruskih nuklearnih pretnji nije dosad niko poginuo na svetu
amerika ne preti i pobila direktno i indirektno stotine miliona uglavnom civila , dece.............
e sad, prestani ti da laprdas. Tvrdis da lopta nije okrugla. Mani se narkotika i dolara...........i jedno i drugo je stetno po zdravlje.....VIDIS PO SEBI.

OK, Rusi prijete Ameri ne prijete, drago mi je da smo bar to raščistili :kafa:
 
OK, Rusi prijete Ameri ne prijete, drago mi je da smo bar to raščistili :kafa:
Ameri deluju


2014 te nairuzavaju naciste na majdan da ubijaju policiju i ruše LEGALNO IZABRANU VLAST OD UKRAJINSKOG NARODA

uvlače sve komšije rusije u NATO i nairuzavaju najmodernijim oružjem i ukrajinu....



Na delovanje usa, Rusija preti.

To je normalno.
Drago mi je da smo raščistili.
 
Ne gledaš rusku tv? Pa kakav si ti to putkofil čoveče???
Гледам, редовно - наравно, јер већ више од једне деценије живим и радим у Русији ... Никада Русија није претила Европи, али јесте изразила жељу да се Европа денацификује и војно и политички истргне из канџи крволочне УСА ...
 
Ameri deluju


2014 te nairuzavaju naciste na majdan da ubijaju policiju i ruše LEGALNO IZABRANU VLAST OD UKRAJINSKOG NARODA

uvlače sve komšije rusije u NATO i nairuzavaju najmodernijim oružjem i ukrajinu....



Na delovanje usa, Rusija preti.

To je normalno.
Drago mi je da smo raščistili.
za njega je normalno da se rusija unisti, da amerika zavlada planetom, da poseje svoje baze sirom sveta, da pobije sve od kojih nema koristi..................
Za takvo razmisljanje postoje samo dva objasnjenja: il je nafiksan il je placen da tako misli........za ovo drugo ne verujem. Ima i treca opcija al za njega bolje da je ne pominjem.
 

Back
Top