Borba protiv nacizma, naročito bajdenizma, ili nuklerni rat i nestanak ljudske civilizacije

Нико у Србији није био за рат - Америма се тако прохтело, а њихови сатрапи су им у томе помогли ... Џејми Шеј је назвао ту сотонску агресију Амера "Милосрдни анђео" и још је рекао да је бацање бомби на нејаку и малу Србију са осиромашеним уранијем нешто племенито, као витамини ...
Ozbiljno? Daj neki izvor?

Ne znam za tog Đejmija, ali svi znamo da se na RTSu govorilo da je bombardovanje zapravo Milosrdni Anđeo. A NATO tako operaciju nije nazvao. Šta reći kad agresor tako na naziva, a onaj koji se navodno brani tako nazove stradanje naroda.

A sećam se i kad je Milošević na televiziji ponosno objavio da će nas bombardovati pre nego što je počelo bombardovanje.

Prohtelo se i nama u Rambujeu da pokažemo da smo pop iznad popa. A onda posle 78 dana im dosadilo bombardovanje srpskog naroda, dosta je bilo batina ajmo sad u obnovu, pa su u Kumanovu potisali šta treba. Sve jedno šta bude, zna se ko neće poginuti u ratu i zna se ko će izaći kao veliki heroj.
 
То је зато што је америчка гебелсовска пропаганда преко медија које контролишу наметнула такву перцепцију .... Чињеница је да су Руси у Украјини брутално нападнути 2914. године од стране украјинских нациста које су Америка и ВБ довеле на власт у Украјини ...Чињеница је, то се је ових дана и потврдило у Мариупољу (Азовстаљ) да је тамо пронађено неколико хиљада окорелих нациста ...Чињеница је да је Бајденов син у Украјини имао 38 лабораторија из којих је тровао цело човечанство .... Чињеница је да против Руса у Украјини ратују: Америка, ВБ, ЕУ и многе легије нациста из читавог света ....Да, и то је чињеница, сви западњаци су на страни нациста у Украјини, а на страни Русије је само једна непобедива сила - БОГ ...
Tacno,od 2014-e bombarduju Donjeck i Lugansk,a Putin ih je upozoravao da to ne rade.Radili su u inat njemu i ruskom narodu,a na nagovor americkih gnjida,pa posle i EU.
 
Чињеница је, то се је ових дана и потврдило у Мариупољу (Азовстаљ) да је тамо пронађено неколико хиљада окорелих нациста
ma zna zapad sve evo ti na primer: the BBC, The Nation, and even The Guardian.
kako moze da bude to ruska propaganda? Hopkins: Revenge Of The Putin-Nazis!

1653255812312.png
 
posle ukrajine, na red dolazi poljska za denacifikaciju, a gledace se da se uvuku prvo u ukrajinu
15:59

На територију Украјине стигла су два батаљона пољске пешадије, написао је на свом телеграм каналу руски ратни репортер Семјон Пегов.

„Према нашим подацима, два батаљона пољске пешадије јуче су кренула из Кијева и већ су стигла у Павлоград. Сваки батаљон поседује по четири противтенковска топа „рапира“, оклопне транспортере и америчку оклопну технику“, написао је он.

По његовим информацијама, пољска пешадија ће бити послата у Авдијевку, на Донбас, где се воде жестоке борбе.

Није јасно да ли се ради о регуларним снагама или о плаћеницима

But then came the Polish problem. When Germany invaded Poland, France and Britain stood on the sidelines. That placed Germany on the border of Russia, and Germany and Russia divided up Poland. That’s exactly what Britain and France wanted. Britain and France had promised Poland that they would invade Germany from the west while Poland fought Germany from the east.

In the end, the Poles were double-crossed. Churchill even praised Russia for invading Poland. Hitler was advised by MI6 that England and France would not invade Poland – as part of their plan for a German-Russian war. Hitler had been supported financially since the 1920s by MI6 for his favorable words about England in Mein Kampf. MI6 de facto encouraged Hitler to invade Russia.

Fast forward to 2022, and here we go again – as farce, with the Anglo-Americans “encouraging” Germany under feeble Scholz to put itself back together militarily, with 100 billion euros (that the Germans don’t have), and setting up in thesis a revamped European force to later go to war against Russia.
Escobar: Make Nazism Great Again?
e, i onda su se setili opet da naguze poljake, paz'te sta vam kazem
 
То је зато што је америчка гебелсовска пропаганда преко медија које контролишу наметнула такву перцепцију .... Чињеница је да су Руси у Украјини брутално нападнути 2914. године од стране украјинских нациста које су Америка и ВБ довеле на власт у Украјини ...Чињеница је, то се је ових дана и потврдило у Мариупољу (Азовстаљ) да је тамо пронађено неколико хиљада окорелих нациста ...Чињеница је да је Бајденов син у Украјини имао 38 лабораторија из којих је тровао цело човечанство .... Чињеница је да против Руса у Украјини ратују: Америка, ВБ, ЕУ и многе легије нациста из читавог света ....Да, и то је чињеница, сви западњаци су на страни нациста у Украјини, а на страни Русије је само једна непобедива сила - БОГ ...
Činjenica je i da se sam Hitler reinkarnirao u Zelenskog. A Zelenski inače jevrej. Jevrej na čelu nacista u Evropi. Ma da bre, i Hitler je bio jevrej.

Bog će da dođe i pobije sve Ukrajince i naciste te da istera pravdu... onu božju koje se mi dozivamo u himni.

Majko moja nije čudo će smo i di smo.
 
Западњачки неонацисти, наркомани, педофили и сатанисти нешто планирају за 22.6.2022 године, неће дозволити да тај датум прође тек онако.


На 1.21 се појављује овај датум.

Црно Сунце(један од нацистичких окултних симбола), датум почетка операције "Барбароса", и доминација црне и окултне иконографије на овогодишњој главној западњачкој приредби наговештавају неко зло које спремају.
 
Poslednja izmena:

Brate napećeni.. pa znam ja ko je Đejmi i ne tražm ja reference šta on sada radi. Ono što ja ne znam je ta njegova izjava da je bombardovanje Srbije nazvao "Milosrdni anđeo". Ja ti tražim referencu za to pošto si rekao da je Đejmi tako nazvao bombardovanje.

Svi koji su čuli za Milosrdnog Anđela čuli su ga jedino i isključivo na RTSu, a ne od NATO portparola, ili CNNa, ili sa radija Slobodna evropa.

Ne može Đžejmi biti odgovoran za to što su naše vlasti bombardovanje srpskog naroda nazvale Milosrdni Anđeo. Nije Đžejmi niti bilo koji zvaničnik NATO pakta bio urdenik RTSa pa da sad možemo njih okriviti. Jasno je da bi mi to voleli da je neko drugi kriv i da je naša vlast zaista bila patriotska, ali realnost je nešto drugo.


Zna se ko je tada mogao sklopiti takav sotonski naziv i u tome učestvovati a zna se i ko je tada bio ministar informisanja.
 
Мало сам се у претходних 1/2 сата занимао фудбалским Клубом Шахтјор Доњецк тј. његовим Власником по имену Ринат Ахметов.
(Рудар на руском је Шахтер..ми то зовемо Шахтјор-Рудар-Доњецк име клуба).

Тај човек,47годишњак је тежак око 15 Милијарди Долара,Родио се у том Донбасу,најбогатији украјински Олигарх,поседује преко 100 Фирми,запошљава око 300 Хиљада Људи.
Својевремено је спонзорисао проруског Јануковича да дође на Власт у Украјини да би недуго затим,још 2015 обрнуо ћурак осуђујући те,по његовим речима "сепаратисте" што ради и дан-данас где Играчи Шахтјора огрнути украјинским заставама раде неке хуманитарне утакмице за "целовитост Украјине"...

Да ли тај Човек толико луд да уопште нема Саосећање са његовим Комшијама,са његовим Радницима који су трпели 8годишњу Тортуру од украјинских Власти (он се родио у Донбасу,све Фирме су му у Донбасу,да подсетим), него је изгледа одлучио да сачува свој "тешко стечени Капитал" смештен..ко зна у којим светским банкама да му га западњаци не би преотели..јбг..
Али таква Безобзирност,такво неко отворено Одрицање СЕБЕ САМОГ у време одсудних и тешких Дана за твој Крај,за твоје Људе је мени нешто неразумно а његова Помоћ би итекако била добродошла- Русија не би ни морала да шаље хуманирну Помоћ свом унесрећеном Народу кад би се овај мало отворио,колико је тежак.

А сад замислите само колико је то тежак био живот под украјинцима ако се сам Народ Донбаса побунио чак и ПРОТИВ ОНОГ,КОЈИ ТЕ ХЛЕБОМ ХРАНИ??

Код нас..кад би рецимо,рецимо Богољуб поседовао Заставу,прву петолетку,2гу петолетку,оне доле Руднике око Врања-СВИ БИ ОДРЕДА гласали за Богољуба и подржавали његов Став :lol:
 
RTS, dobro se sećam, samo preneo ono što je taj zločinac rekao .... Ende!

Laga, lagala si ga! Noču druge ljubila!

Laga, lagala si ga s njime bila svetica sad kad čujes telefon ti bi htjela da je on!

Slagao si, što bi se reklo narodski. Znaš kako kaže u maratoncima: Sram te bilo, imaš 100 godina a lažeš!

Eto ako nađeš neku relevantnu referencu više nećeš biti lažov.

A teško da ćeš je naći jer je izjava o kojoj pričaš izmišljena. Naziv je skovan od sprkih političara koji su svakako sve uradili da uvuku Srbiju u rat i bilo je hrabrih ljudi koji su vršili presiju da se sazna ko je tačno nazvao "Milosrdni anđeo" bombarodvanje Srpskog narod. Iz RTS jedno što je rečno jeste da je takav naziv zapravio bio greška u prevodu.

Neki latinski nazivi su bili pa su greškom preveli pa valjda da im se oprosti. A inače se smatra da je Mira bila ta... cvetić u kosi a pare u Moskvi.
 
Laga, lagala si ga! Noču druge ljubila!

Laga, lagala si ga s njime bila svetica sad kad čujes telefon ti bi htjela da je on!

Slagao si, što bi se reklo narodski. Znaš kako kaže u maratoncima: Sram te bilo, imaš 100 godina a lažeš!

Eto ako nađeš neku relevantnu referencu više nećeš biti lažov.

A teško da ćeš je naći jer je izjava o kojoj pričaš izmišljena. Naziv je skovan od sprkih političara koji su svakako sve uradili da uvuku Srbiju u rat i bilo je hrabrih ljudi koji su vršili presiju da se sazna ko je tačno nazvao "Milosrdni anđeo" bombarodvanje Srpskog narod. Iz RTS jedno što je rečno jeste da je takav naziv zapravio bio greška u prevodu.

Neki latinski nazivi su bili pa su greškom preveli pa valjda da im se oprosti. A inače se smatra da je Mira bila ta... cvetić u kosi a pare u Moskvi.
Boris Džonson.jpg
 

Back
Top