BORA ČORBA PORUČIO: Pevaću Vučiću i SNS U INAT SVIMA!

Tyson Fury

Domaćin
Banovan
Poruka
4.348
BORA ČORBA PORUČIO:
BORA ČORBA PORUČIO: Pevaću Vučiću i SNS U INAT SVIMA!

https://nezavisni.rs/2019/04/17/bor...ban84G7Jb7wS1m1N-r0mtdL_gANv4EYU#.XLdZn0NS_eR

Na vest da će Bora Čorba pevati na velikom mitingu „Budućnost Srbije“ koji će se održati u petak u 18 sati ispred Skupštine Srbije odjeknula je poput detonacije najjače bombe!

Odmah su, naravno krenula vređanja i prozivanja popularnog frontmena Riblje čorbe Bore Đorđevića na društvenim mrežama.

Mnogi su ga na društvenoj mreži Tviter, a zbog odluke da će pevati na mitingu koji organizuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić i SNS nazivali izdajnikom, prodanom dušom i nisu imali milosti prema slavnom pevaču.

Pozvali smo Boru Đorđevića da ga pitamo za komentar, a on nam je uz osmeh poručio:

– Sve sam video. Video sam šta pišu i neću to da komentarišem. Nije vredno.

Na naše pitanje da li ostaje pri odluci da peva na mitingu on odgovara:

– Da, pevaću. To je važno. Pevaću u inat.

Podsetimo predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će na mitingu “Budućnost Srbije” u petak “s narodom biti”, a verovatno izvesti i neku pesmu, legendarni rok bend “Riblja čorba”.

“Bora Čorba i ja se poznajemo mnogo godina, iako nismo uvek bili na istoj strani”, rekao je Vučić .

“I kada smo razmenjivali političke udarce, uvek smo se poštovali. Hvala mu što je pristao da učestvuje na skupu.”

Vučić je dodao da mu je žao što je Šaban Šaulić preminuo, jer su “on i Aca Lukas uvek bili uz nas”.

Ma pevaj batice, ko ti brani... Ko peva zlo ne misli! :heart:

_nobody_
 
Ubedio ga Oliver Mandić, sad će obojica da ljube ruku. Mada mi uz napredne članove više idu Ceca i Aca Lukas.

20190417_191623.jpg


- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:

Back
Top