Quantcast

BONI I KLAJD

tjara tina

Početnik
Poruka
46
ljudi zanimaju me svi detalji knjige u kojoj se nalaze ovi likovi... trenutno neamam vremena za citanje a i ne mogu da je nadjem nigde pa sam mislila da mi pomognete, ako vi jeste... evo sta ja znam tj sta sam nasla na netu.upoznali se kao tinejdzeri od 19. 20 god, i zaljubili, najbolje su znali da pljackaju banke benzinske pumpe i ubijaju policajce ili ljude koji su im se nasli na putu, jer su tako prezivljavali i zeleli koliko toliko luksuz oko sebe... boni je zelela slavu i da postane poznata glumica i pesnikinjat. a klajd je voleo novac ali zeleo je da ga na laksi nacin stekne...ako moze jos neki detalj pre nego sto nadjem knjigu.. :D

tjara tina

Početnik
Poruka
46
procitala sam par sadrzaja na netu ukljucujuci i ovu...ali ja ne trazim linkove niti kopirane tekstove nego vase misljenje o njima i time odgovor na moje pitanje sto se tice nekih detalja knjige..

Paganko

Elita
Poruka
16.644
nema na čemu. znaš da ljudi vole antiheroje, romantičarske duše otrgnute od okova zakonskih normi i u sukobu sa društvom. Svi su oni bili takvi od Rusoa i Bajrona, pa na dalje. Lično mislim da su u novinarskoj priči o paru ljubavnka koji beže kolima neprestanoj poteri, neustrašivi pljačkašima, mnogi amerikanci videli upravo ovakve naslednike Čajlda Harolda, Onjegina i drugih likova romantizma. Ljudi vole takve priče, ideale o slobodi, nesputanosti...

Ipak kad ogolimo istinu, videćemo samo muškarca i ženu ogrezlih u kriminal i spremnih da ubiju svakog ko im se nađe na putu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.