Bombardovanje sa losim vestima.

paperinos

Domaćin
Poruka
4.821
Terorisanje stanovnika Srbije sa losim vestima koje nam se plasiraju svakog dana dozivelo je pravu ekspanziju u reziji Zutog rezima.Kada nema dovoljno domacih katastroficnih vesti prikazuju se poplave iz Australije i pozari.RTS-ov Dnevnik je postao medijski ispirac mozga i u njemu je toliko straha pretnji da je zaista potrebno imati celicne zivce pa pregurati njegove sadrzaje.Tu vam svaki dan prezentuju neke nove kazne, nove drakonske zakone, i prikazuju neke ocajnike koji su ostali bez kuce, posla najmilijih.
Sejanje straha i beznadja je proveren recept za vlastodrsce da ugrabe jos koji dan vlasti.
 
Terorisanje stanovnika Srbije sa losim vestima koje nam se plasiraju svakog dana dozivelo je pravu ekspanziju u reziji Zutog rezima.Kada nema dovoljno domacih katastroficnih vesti prikazuju se poplave iz Australije i pozari.RTS-ov Dnevnik je postao medijski ispirac mozga i u njemu je toliko straha pretnji da je zaista potrebno imati celicne zivce pa pregurati njegove sadrzaje.Tu vam svaki dan prezentuju neke nove kazne, nove drakonske zakone, i prikazuju neke ocajnike koji su ostali bez kuce, posla najmilijih.
Sejanje straha i beznadja je proveren recept za vlastodrsce da ugrabe jos koji dan vlasti.

to je inace jdan od poznatih oblika specijalnog rata . Zato je u mnogim drzavama ( GB) zazbranjeno zakonom favorizaovanje losih vesti
 
Terorisanje stanovnika Srbije sa losim vestima koje nam se plasiraju svakog dana dozivelo je pravu ekspanziju u reziji Zutog rezima.Kada nema dovoljno domacih katastroficnih vesti prikazuju se poplave iz Australije i pozari.RTS-ov Dnevnik je postao medijski ispirac mozga i u njemu je toliko straha pretnji da je zaista potrebno imati celicne zivce pa pregurati njegove sadrzaje.Tu vam svaki dan prezentuju neke nove kazne, nove drakonske zakone, i prikazuju neke ocajnike koji su ostali bez kuce, posla najmilijih.
Sejanje straha i beznadja je proveren recept za vlastodrsce da ugrabe jos koji dan vlasti.

Тачно! Врши се стравичан МЕНТАЛНИ ТЕРОР НАД СВАКИМ ГРАЂАНИНОМ НАРОЧИТО ПРЕКО ЕЛЕКТРОНСКИХ МЕДИЈА... када заврше са катастрофичним вестима и трагедијама појединаца и црним хроникама - и када се зезнете па се понадате да више нећете гледати ужас ОНДА НАСТАВЉАЈУ СА СВАКОДНЕВНИМ ДУГИМ ЕМИСИЈАМА О НЕИЗЛЕЧИВИМ И ТРАГИЧНИМ БОЛЕСТИМА ... тако да смо сви већ заборавили и да се насмешимо а камо ли насмејемо.
 
Terorisanje stanovnika Srbije sa losim vestima koje nam se plasiraju svakog dana dozivelo je pravu ekspanziju u reziji Zutog rezima.Kada nema dovoljno domacih katastroficnih vesti prikazuju se poplave iz Australije i pozari.RTS-ov Dnevnik je postao medijski ispirac mozga i u njemu je toliko straha pretnji da je zaista potrebno imati celicne zivce pa pregurati njegove sadrzaje.Tu vam svaki dan prezentuju neke nove kazne, nove drakonske zakone, i prikazuju neke ocajnike koji su ostali bez kuce, posla najmilijih.
Sejanje straha i beznadja je proveren recept za vlastodrsce da ugrabe jos koji dan vlasti.

Retko gledam televiziju, a kad gledam dnevnik obicno pogledam na RTS-u, prvenstveno zbog profesionalnih spikera. Stvarno je strasno, ne samo u vestima, gledam i u novinama, na svakim drugim novinama naslovna strana je neka crna hronika tipa: "Razneo dete i zenu", "Ubio oca zbog nasledstva", "Zena usmrtila novorodjednu bebu", "Iskasapljeno telo" itd...Valjda nas tim vestima upozoravaju da moze biti i crnje od najcrnjeg... Ili sta ti ja znam, zato sam i prestala da gledam televiziju, sem kad u programskoj shemi ne ulovim nesto interesantno.
 
Bombardovanje sa losim vestima.

pazi, stvarno n e m a dobrih vesti koje bi oni mogli da objave. oni u stvari nemaju ni jednu jedinu pozitivnu stvar da plasiraju. ni jednu jedinu. propast.
izuzetak je samo neki sportski uspeh na nacionalnom nivou, al njega ne drzhe dugo na repertoaru bash zato jer je nacionalni.
mali komsho pre neki dan reche gledajuci tv: a shto oni nas mrze
istina, nije gledao rts nego b92, al mala je razlika, zhuto pa zhuto.
 
Poslednja izmena:
Једино што сам видео позитивно то је реклама за пелене за бебе - бар се види једна лепа насмејана беба... z:( али и она није наша него страна......z:cry:
 
bas sam juce gledao drugi dnevnik posle mnogo godina i sem svadje opozicije - sve izgleda ruzicasto. stotine stranih investitora stoji na granici sa madjarskom da ul;ozi trilijarde u srbiji, duznicka kriza stanovnistva svega neprimetnih 3% veca, vojna industrija pretekla americku itd.. tolko sam se bio napunio optimizmom da sam iso pevajuci kuci. ko da sam gledo kanadski drugi dnevnik a ne srpski.

onaj tijanic, svake vlasti lakej je jedna takva prefrigana, manipulatorska i zla figura da nemam reci.
masa spavacha kupuje sta im se servira, a i nije chudo
 
Господа се јесу зајеббала, па ће касно схватити да су најеббала z:hm:
У бесконачност поновљене сцене насиља могу само да изазову РАВНОДУШНОСТ. Тако да се они који су се некад бојали више не боје. Ја сам се на почетку рата бојао мртваца...на крају рата сам газио по њима без проблема. После сам се запослио у марвачници и истина је да смо јели бурек са лешева (као у оном вицу). Тако да плашење успева донекле...али онда огуглаш.
Тадићи Бериш треба то да има у виду кад му се дигне кука и мотика а у носиоцима истих не буде више ни трунке саосећања.z:((
 
Uvijek sam se pitala zašto je potrebno da znamo za baš svaku nesreću koja se desi na kugli zemaljskoj...Npr.informacija o ,recimo udesu nekog autobusa u Pakistanu...Niti im možemo pomoći,niti je to kod njih nešto nesvakidašnje,niti ima ikakve veze sa nama...Možda zvuči sebično,ali takve vijesti ničemu ne služe...Koliko,realno, informacija o nekoj nesreći kod nas dodiruje nekog u Pakistanu? Toliko i nas briga za njih...surovo,ali istinito...I čemu onda objavljivanje tih informacija,osim da se "zacrni"dan...A nesreća ima uvijek i svuda....
 
Uvijek sam se pitala zašto je potrebno da znamo za baš svaku nesreću koja se desi na kugli zemaljskoj...Npr.informacija o ,recimo udesu nekog autobusa u Pakistanu...Niti im možemo pomoći,niti je to kod njih nešto nesvakidašnje,niti ima ikakve veze sa nama...Možda zvuči sebično,ali takve vijesti ničemu ne služe...Koliko,realno, informacija o nekoj nesreći kod nas dodiruje nekog u Pakistanu? Toliko i nas briga za njih...surovo,ali istinito...I čemu onda objavljivanje tih informacija,osim da se "zacrni"dan...A nesreća ima uvijek i svuda....
Iz istog razloga iz kojeg smo učili svaku reku,planinu i more na kugli zemaljskoj,a koji je to razlog to samo Bog zna.
 

Back
Top