tetragramaton Iskusan Banovan Poruka 5.837 06.04.2011. u 23:04 - Bombardovanje ili DOS #1 Da li biste više voleli još jedno bombardovanje Srbije ako bi to značilo da ćemo se posle toga rešiti DOS-a???
Da li biste više voleli još jedno bombardovanje Srbije ako bi to značilo da ćemo se posle toga rešiti DOS-a???
G gost 114587 Elita Poruka 23.660 06.04.2011. u 23:10 - Bombardovanje ili DOS #3 nista od toga. lock.