Bombardovaće Srbiju, ako Vučić ne prihvati plan EU!" Čovek koji je često viđen sa zapadnim obaveštajcima otvoreno preti

Sva ta zapadna stoka zna dobro da je najveći strah ovog naroda da se ne ponovi bombardovanje, ne čak ni zbog mogućeg razaranja, već zbog toga što nismo imali priliku da uzvratimo kako treba. Međutim, niti je novo bombardovanje realno (tačnije realnije je da ja postanem ministar poljoprivrede na Filipinima), niti smo bespomoćni jer smo u međuvremenu nabavili par stvarčica kojima svakome možemo da zagorčamo život :kafa:
ma pusti neka prete, da izbiju ovima da eu nema alternative
ej sad ce frustrirana eu-nato koalicija da se istrese na srbiji u momentu kada im se preti nuklearnom anihilacijom ako nece da priznaju rusku aneksiju?
iznapusavati eu zvanicnike samo tako, eu picketine su pukle ionako, narod njihov ce im suditi za sve sto ide, smrzavanje i glad, a ne da ce bilo koga da bombarduju opet.
 
ma pusti neka prete, da izbiju ovima da eu nema alternative
ej sad ce frustrirana eu-nato koalicija da se istrese na srbiji u momentu kada im se preti nuklearnom anihilacijom ako nece da priznaju rusku aneksiju?

I to i još nekoliko drugih razloga. A i našli su kome će da prete...
 
I to i još nekoliko drugih razloga. A i našli su kome će da prete...
po recima medvedeva raketni udari slede eu i vasingtonu ako se vojno dovede u pitanje celovitost prosirene rusije koja je tek zapocela da se siri, referendumima [koje sam ja zagovarao pre rata, ultimativno najdemokratskijim orudjem], plan da se konvencionalnim ratom oslabi samo rusija je propao, berza na istorijskom minimumu, slom zapadne ekonomije [mahom nemacke koja se seli za ameriku] neminovan, ...
 
Moje prezime izvire još iz doba rimskih careva, comes stabuli na latinskom, ili kad prevedeš na srpski, grof štala, a u srbiji poznata pod nazivom maršal, što je istog značenja, samo iz starog visokonjemačkog. Najviše ikada pozicioniran comus stabuli je bio u Francuskoj, desna ruka kralja i poveljujući svim redovima vojske Sa čime ti možeš da se pohvališ? Nadam, da ti je jasno, da je moja nacija udarila temelj današnje evropske civilizacije.
Ma vi Hrvati ste vic.

"Dva češnja češnjaka"
 
po recima medvedeva raketni udari slede eu i vasingtonu ako se vojno dovede u pitanje celovitost prosirene rusije koja je tek zapocela da se siri, referendumima [koje sam ja zagovarao pre rata, ultimativno najdemokratskijim orudjem], plan da se konvencionalnim ratom oslabi samo rusija je propao, berza na istorijskom minimumu, slom zapadne ekonomije [mahom nemacke koja se seli za ameriku] neminovan, ...
Zašto nisu sproveli referendum pre rata? Znaš zašto? Jer su na svim tim područjima etnički Rusi manjina, a i oni ne bi svi glasali za Rusiju. Ni 10% glasova od celokupne populacije ne bi bilo za otcepljenje od Ukrajine i pripajanje Rusiji. Proteraj proukrainsko stanovništvo, ostavi samo prorusko, i onda napravi referendum. Svašta. Jedini, koji će u ovoj priči da se slomi je Putin i njegova luda politika.
 
Zašto nisu sproveli referendum pre rata? Znaš zašto? Jer su na svim tim područjima etnički Rusi manjina, a i oni ne bi svi glasali za Rusiju. Ni 10% glasova od celokupne populacije ne bi bilo za otcepljenje od Ukrajine i pripajanje Rusiji. Proteraj proukrainsko stanovništvo, ostavi samo prorusko, i onda napravi referendum. Svašta. Jedini, koji će u ovoj priči da se slomi je Putin i njegova luda politika.
sproveli referendum na krimu, pa im je opet preceno da ce vojnim putem da se vrati u ukrajinu, kako to? rek'o nato da je krim zgodan kao nosac aviona da se gadja rusija, eto kako, ukre je neo slagao da ce nato da dodje i potapa rusiju natenane, ali sada vidimo da od tog posla nema nista, samo ih pune sa 50-100km bacacima, artiljerijom itd, do poslednjeg ukrajinca koji je spreman da se samoubije za nista..

radi se samo o vremenu koje su rusi kupili da proizvedu dovoljno raketa novih modernizovanih sistema [upreneih i na vasington kako rece medvedev] za ubedjivanje da nece vojim putem nista da se vrati ukrajini, vec samo oduzima i dalje, i da nece okolne zemlje da se ogrebu za koji komad teritorije koji vise nije ukrajina

bajden rece da nece ni hladni rat novi, a kamoli da ce da ratuje sa rusima nuklearno [nema pobednika, rece bajden], a to znaci da prepustaju eu rusiji da je uredi vojno kako misli da treba, pa i batinama ako treba, ako vec putin ne blefira da je spreman da bije.

eu je prespavala, a svet se promenio. sad sledi batinjanje, pa ce shvatiti posle batina kako se svet promenio. PREVASPITAVANJE. UKRE BADAVA IZGINISE, sada cemo videti cenu eu pogibije, hoce li vredeti kada krene umiranje tvojih sunarodnika, gde vec zivis... ursula ce da sudi putinu, a? samo napred do vase pogibije, samlece vas rysi, a mi ameri cemo da gledamo iz daljine.
 
Poslednja izmena:
Iako sada izgleda nemoguće, situacija se sve više zaoštrava. Pošto su na vlasti isti kao i 1999 nije nemoguće. Prvi penal (uvođenje sankcija Rusiji) je promašen. Sa svih strana je udbaška Srbija okružena NATO paktom a putko će izgubiti i ono što je imao tako da je nebrano groJze isto kao 99 ako ne i gore. Gore sigurno ustvari.
 
Izvor je Dusan Janjic poznati CIA spijun iz Srbije. Najpoznatiji uz Anu Brnabic i Zoranu Mihajlovic.
Dobro kad niko nije KGB špijun i ruski plaćenik u udbaškoj brozovoj avnoj Srbijici. Sve sami američki špijuni a jedina zemlja u Evropi koja nije uvela sankcije Rusiji.
 
Moje prezime izvire još iz doba rimskih careva, comes stabuli na latinskom, ili kad prevedeš na srpski, grof štala, a u srbiji poznata pod nazivom maršal, što je istog značenja, samo iz starog visokonjemačkog. Najviše ikada pozicioniran comus stabuli je bio u Francuskoj, desna ruka kralja i poveljujući svim redovima vojske Sa čime ti možeš da se pohvališ? Nadam, da ti je jasno, da je moja nacija udarila temelj današnje evropske civilizacije.
Znači trolčina.Ajde,odgalopiraj.
 

BOMBARDOVAĆE SRBIJU, AKO VUČIĆ NE PRIHVATI PLAN EU!" Čovek koji je često viđen sa zapadnim obaveštajcima otvoreno preti​


Politički analitačar Dušan Janjić, čovek koji je često viđen u društvu američke i obeveštajne službe, preti da će biti bombardovanje Srbije zato što predsednik Srbije nije primio papir koji su nameravali da mu uruče evropski izaslanici za Kosovo

On je preko tajkunskog medija “Danas”, koji je objavio tekst pod naslovom “I Milošević je odbio da primi Holbrukov papir kojim se nagoveštava bombardovanje Srbije”, rekao da ukoliko predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne bude radio po diktatu Zapada za Kosovo i Metohiji, da će se ponoviti situacija kao kada je Slobodan Milošević odbio Holbrukov papir.

Podsetimo, Vučić je, govoreći o takozvanom novom okviru pregovora, rekao i da su Pletner, Bon i Lajčak njemu doneli papir koji je on odbio da primi, iako ga je pročitao.

– Znam šta su bile nečije ideje. Kada sam govorio o novoj arhitekturi nisam nikoga lagao. Oni su posle sami potvrdili sve što sam rekao, kada je Peter Stano rekao da nam trebaju paralelni pregovori. Ja sam dovoljno iskusan i dovoljno politički veteran da ne uzmem taj papir. Taj papir sada čeka da ga uzmem, ali još ne mogu, glava me boli – rekao je on.

https://www.alo.rs/vesti/politika/673768/pretnja-dusan-janjic-vucic-kosovo/vest


Zli zapad nam opet preti bombardovanjem?

Ja ne bih prihvatio ultimatum makr krug dvojke sravnili sa zemljom.


Sta nam je ciniti?
Prestani citati razna sra... i zivi zivot.
 

BOMBARDOVAĆE SRBIJU, AKO VUČIĆ NE PRIHVATI PLAN EU!" Čovek koji je često viđen sa zapadnim obaveštajcima otvoreno preti​


Politički analitačar Dušan Janjić, čovek koji je često viđen u društvu američke i obeveštajne službe, preti da će biti bombardovanje Srbije zato što predsednik Srbije nije primio papir koji su nameravali da mu uruče evropski izaslanici za Kosovo

On je preko tajkunskog medija “Danas”, koji je objavio tekst pod naslovom “I Milošević je odbio da primi Holbrukov papir kojim se nagoveštava bombardovanje Srbije”, rekao da ukoliko predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne bude radio po diktatu Zapada za Kosovo i Metohiji, da će se ponoviti situacija kao kada je Slobodan Milošević odbio Holbrukov papir.

Podsetimo, Vučić je, govoreći o takozvanom novom okviru pregovora, rekao i da su Pletner, Bon i Lajčak njemu doneli papir koji je on odbio da primi, iako ga je pročitao.

– Znam šta su bile nečije ideje. Kada sam govorio o novoj arhitekturi nisam nikoga lagao. Oni su posle sami potvrdili sve što sam rekao, kada je Peter Stano rekao da nam trebaju paralelni pregovori. Ja sam dovoljno iskusan i dovoljno politički veteran da ne uzmem taj papir. Taj papir sada čeka da ga uzmem, ali još ne mogu, glava me boli – rekao je on.

https://www.alo.rs/vesti/politika/673768/pretnja-dusan-janjic-vucic-kosovo/vest


Zli zapad nam opet preti bombardovanjem?

Ja ne bih prihvatio ultimatum makr krug dvojke sravnili sa zemljom.


Sta nam je ciniti?
nema nista od toga,idemo u Nato
 

Back
Top