Bombardovaće Srbiju, ako Vučić ne prihvati plan EU!" Čovek koji je često viđen sa zapadnim obaveštajcima otvoreno preti

Tako kaze Dusan Janjic stari CIA spijun

Dal da damo siptarima centar Beograda da nas ne boNbarduju sta mislis?

Sva ta zapadna stoka zna dobro da je najveći strah ovog naroda da se ne ponovi bombardovanje, ne čak ni zbog mogućeg razaranja, već zbog toga što nismo imali priliku da uzvratimo kako treba. Međutim, niti je novo bombardovanje realno (tačnije realnije je da ja postanem ministar poljoprivrede na Filipinima), niti smo bespomoćni jer smo u međuvremenu nabavili par stvarčica kojima svakome možemo da zagorčamo život :kafa:
 
generalno, to bi im bio kraj...zapadu i natou ...prva bomba koja bi pala na srbiju, bio bi njihov kovceg.

privatno mislim da ce wwIII poceti sa grckom i turskom oko kipra... da ne bude uocljivo previse kao ovo sa ukrajinom jer su se tu ameri i nato tesko iskompromitovali....to pisah i nekoliko godina ranije ovde, a ova vest od jutros da su grcka i turska maltene na ivici rata, mi to potvrdjuje.
 
Sva ta zapadna stoka zna dobro da je najveći strah ovog naroda da se ne ponovi bombardovanje, ne čak ni zbog mogućeg razaranja, već zbog toga što nismo imali priliku da uzvratimo kako treba. Međutim, niti je novo bombardovanje realno (tačnije realnije je da ja postanem ministar poljoprivrede na Filipinima), niti smo bespomoćni jer smo u međuvremenu nabavili par stvarčica kojima svakome možemo da zagorčamo život :kafa:
S jedne strane niste imali šansu za uzvrat ali s druge strane jeste, naravno čekanje kopnenog napada kojeg se NATO bojao ali kad tad morali bi napast
 
S jedne strane niste imali šansu za uzvrat ali s druge strane jeste, naravno čekanje kopnenog napada kojeg se NATO bojao ali kad tad morali bi napast
Cekali smo u rovu sa velikom zeljom da krenu kopneno da uhvatim bar jednog pirgavog za gusu a ne ko pic*e da gadjaju samo iz vazduha i nema straha niko se nije bojao
 
Ne lupetaj.
Kaži mi koje si nacionalnosti pa da ti ja postavim kartu.
Al nećeš ti to.Ćutaćeš ko sisa.
Moje prezime izvire još iz doba rimskih careva, comes stabuli na latinskom, ili kad prevedeš na srpski, grof štala, a u srbiji poznata pod nazivom maršal, što je istog značenja, samo iz starog visokonjemačkog. Najviše ikada pozicioniran comus stabuli je bio u Francuskoj, desna ruka kralja i poveljujući svim redovima vojske Sa čime ti možeš da se pohvališ? Nadam, da ti je jasno, da je moja nacija udarila temelj današnje evropske civilizacije.
 
Moje prezime izvire još iz doba rimskih careva, comes stabuli na latinskom, ili kad prevedeš na srpski, grof štala, a u srbiji poznata pod nazivom maršal, što je istog značenja, samo iz starog visokonjemačkog. Najviše ikada pozicioniran comus stabuli je bio u Francuskoj, desna ruka kralja i poveljujući svim redovima vojske Sa čime ti možeš da se pohvališ? Nadam, da ti je jasno, da je moja nacija udarila temelj današnje evropske civilizacije.
Konjusar?

A nacionalnost ?
 
S jedne strane niste imali šansu za uzvrat ali s druge strane jeste, naravno čekanje kopnenog napada kojeg se NATO bojao ali kad tad morali bi napast

Oni bi napali kopneno tek kada ostalo ne bi funkcionisalo, a to znači ili mi da im nanesemo toliku štetu da nemaju drugog izbora, ili oni nama da nanesu toliku štetu da im ništa drugo ne preostane. Tako je bilo tada, sada već možemo da im nanesemo ozbiljnu štetu u svim segmentima, plus što takav konflikt više ne bi bio ograničen samo na ovu teritoriju, pa je iz svih tih razloga novo bombardovanje nemoguće.
 
Moje prezime izvire još iz doba rimskih careva, comes stabuli na latinskom, ili kad prevedeš na srpski, grof štala, a u srbiji poznata pod nazivom maršal, što je istog značenja, samo iz starog visokonjemačkog. Najviše ikada pozicioniran comus stabuli je bio u Francuskoj, desna ruka kralja i poveljujući svim redovima vojske Sa čime ti možeš da se pohvališ? Nadam, da ti je jasno, da je moja nacija udarila temelj današnje evropske civilizacije.

Znači konjušar :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:
 

Back
Top