Quantcast

bolji novi svet...

sta mislite o tom svetu?

• to uopste nije u redu! dobro, dobro... salim se malo, naravno...

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!
pif....
zene i sada idu na posao i cekaju vas sa corbicom:confused:

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
ali ne cekaju sa osmehom... nego, stalno nesto vicu... cuo sam ja to, mene niko ne vice... sto je jedan moj drug objasnjavao jednom liku, onako, poprilicno pijan... a ovaj nije pricao engleski uopste... kaze mu: 'maj frend... ja, sad... houm... tapara, tapara, tapara.... maj vajf... djam, djam, djam... ja... bed... kev, kev, kev... slip'... he hehe... znaci, kako je to smesno bilo, majke mi vam kazem... mozete i vi da se nasmejete ako postanete clan dajn... jao, kako se mi lepo druzimo i razgovaramo... he hehe...

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.778
a da uz sve to nisite i decu,perete u peglate,kuvate...?? sta sad?!

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.112
kako mozes da pitas ovako nesto ?:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.