Боље умрети као човек, него живети као понижени роб

za to se obrati dežurnim hadezeovcima na ovom forumu...ja takve snimke ne držim u svom kompu

a ovu sam nedavno preuzeo od IDI_DADE na ovom forumu...
a pošto si balawac
stvarno i ja raspravljam s bilo kim na ovom forumu:roll:
dugo sam na ovom forumu i stariji članovi su više obavešteni o mom svetonazoru i o mojem mišljenju o svemu tome...
pa ubuduće prije nego što lupetneš INFORMIRAJ SE:shock:

a pacjente poput tebe ni ne zavređuju ignore listu jer su potpuno bezopasni:lol:

Већина хрвата су усташе. Аватар ти је усташкиња. 50.000 неизлечивих пацијената на томпсонов концерт.Пацијенти су ти цела твоја покатоличена фамилија. Јурите Србе да хапсите који су побегли да не ратују за ндх 2, одузимате све Србима који хоће да остану Срби, пример моја комшиница.
 
Моја комшиница је ради материјалних ствари, могла да остане у геноцидној творевини хрватској са својим материјалним богатством. Али није хтела да се одрекне своје националности. А ти би, као и остали смрдократи на овом форуму. И ти као знаш шта је достојанство:roll:.

Kao i uvek, nemaš pojma o čemu pričaš. Misliš da si veći Srbin? E pa nisi. Jadan si! Lupaš po ovom forumu i žališ se kao *****!
Demokrate ovo, demokrate ono... Digni se junače, neka se tvoj glas čuje! Žrtvuj se za svoj narod. Izdrkavanje po forumu i plakanje te ne čini većim Srbinom. Samo ispadaš smešan.
 
uvodni post ove teme mogao je samo lud covek da sastavi. :roll:

Лудо ти је да се не прихвати понижавања. Моја комшиница ти је луда пошто она је оставила сво своје материјално богатство да би остала Српкиња.
 
Kao i uvek, nemaš pojma o čemu pričaš. Misliš da si veći Srbin? E pa nisi. Jadan si! Lupaš po ovom forumu i žališ se kao *****!
Demokrate ovo, demokrate ono... Digni se junače, neka se tvoj glas čuje! Žrtvuj se za svoj narod. Izdrkavanje po forumu i plakanje te ne čini većim Srbinom. Samo ispadaš smešan.

Мој глас се чује бедниче. Активан сам. Радим на томе да Срби узму власт у својој земљи. А ти седиш на западу и силазиш по јогурт.
 
Већина хрвата су усташе. Аватар ти је усташкиња. 50.000 неизлечивих пацијената на томпсонов концерт.Пацијенти су ти цела твоја покатоличена фамилија. Јурите Србе да хапсите који су побегли да не ратују за ндх 2, одузимате све Србима који хоће да остану Срби, пример моја комшиница.

Idi i leči se:roll:

moja porodica je iz Međimurja a ako imalo poznaješ istoriju znat ćeš da je Međimurje za vrijeme NDH bilo pod Mađarskom kao i velik dio prethodne istorije...
mi ovdje nismo opterećeni patriJotizmom ko neki...

ujedno i posljednji post upućen tebi...

rekao sam ti već INFORMIRAJ se prije nego što lupetneš:roll:

a i neka ti bude čast i ovo šta sam ti odgovorio...jer s priWitivcima nemam šta da diskutujem
pozz
 
Kao i uvek, nemaš pojma o čemu pričaš. Misliš da si veći Srbin? E pa nisi. Jadan si! Lupaš po ovom forumu i žališ se kao *****!
Demokrate ovo, demokrate ono... Digni se junače, neka se tvoj glas čuje! Žrtvuj se za svoj narod. Izdrkavanje po forumu i plakanje te ne čini većim Srbinom. Samo ispadaš smešan.

nemoj se uzrujavati

takve kamikaze služe kao na ovom tako i na svakom forumu da izazovu kod stalnih članova bijes i poneku pogrdnu riječ da bi time "ispoštovali" nekome ban

eto ja sam mu upravo odgovorio i to je posljednji moj post njemu

može sad da spamuje koliko ga volja

za mene je prekrižen

čak mi je ispod časti da ga stavim na ignore listu ipak je preočito da se radi o nečijem klonu i/ili inastant forumašu (koji dođu na forum i naprave nered pa odu)
 
Idi i leči se:roll:

moja porodica je iz Međimurja a ako imalo poznaješ istoriju znat ćeš da je Međimurje za vrijeme NDH bilo pod Mađarskom kao i velik dio prethodne istorije...
mi ovdje nismo opterećeni patriJotizmom ko neki...

ujedno i posljednji post upućen tebi...

rekao sam ti već INFORMIRAJ se prije nego što lupetneš:roll:

a i neka ti bude čast i ovo šta sam ti odgovorio...jer s priWitivcima nemam šta da diskutujem
pozz

Имаш аватар усташкиње, али ти као ниси усташа. Маћарска је подржавала ндх. У Војводини су поубијали десетине хиљада Срба. Више је цивилизована хијена од тебе.
 
nemoj se uzrujavati

takve kamikaze služe kao na ovom tako i na svakom forumu da izazovu kod stalnih članova bijes i poneku pogrdnu riječ da bi time "ispoštovali" nekome ban

eto ja sam mu upravo odgovorio i to je posljednji moj post njemu

može sad da spamuje koliko ga volja

za mene je prekrižen

čak mi je ispod časti da ga stavim na ignore listu ipak je preočito da se radi o nečijem klonu i/ili inastant forumašu (koji dođu na forum i naprave nered pa odu)

Лажи нисам писао. Провокатор сам ти што сам написао да је доста понижавања и како су се хрвати понели варварски према мојој комшиници. Изазивам бес код тебе што пишем како се дивљачки понаша геноцидна творевина хрватска према Србима, и западу све је то у реду.
 
Споовци се бију за хлеб у пропагандне сврхе споа и смрдократа. Имао сам 18 година тада. А теби тата ишао да се "сагне" по јогурт тада.

ah, evo ga jos jedan sto tripuje da je tad bilo do yaya :)
a cime si se bavio? sta si valjao deci?
 
Мој глас се чује бедниче. Активан сам. Радим на томе да Срби узму власт у својој земљи. А ти седиш на западу и силазиш по јогурт.

Не обраћај превише пажњу, ови што те нападају су углавном рециклиране комуњаре који данас крајње шмирантски и провидно изигравају "демократе".
Увек су колективно против Срба јер су свој идентитет одавно изгубили или
га никада нису ни имали, увек нападају групно као неки лешинари
нарочито ако угледају човека који је по неком питању рањив. Без икаквог
премишљања одмах ће се против тебе удружити са првим усташом или
Шиптаром.

Када немају баш никаквог аргумента чак ни у својој лажној историји, онда ће почети да ти стављају примедбе на словне или правописне грешке и поред тога што их они сами праве десет пута више.
 
Не обраћај превише пажњу, ови што те нападају су углавном рециклиране комуњаре који данас крајње шмирантски и провидно изигравају "демократе".
Увек су колективно против Срба јер су свој идентитет одавно изгубили или
га никада нису ни имали, увек нападају групно као неки лешинари
нарочито ако угледају човека који је по неком питању рањив. Без икаквог
премишљања одмах ће се против тебе удружити са првим усташом или
Шиптаром.


Znas,najdebilnija stvar koju propagira ta tvoja vecinsko-patriotska Srbija su glupave i debilne price o identitetu.Sve ostalo i moze da prodje,ali kada je identitet u pitanju...
Hajde nadji neko drugo mesto da pricas o svom identitetu,a ne internet.Lepo tamo objasnjavaj kako je za tvoj identitet vaznije koju slavu slavis,a ne tvoje pravo glasa koje koristis da glasas za onog grobara iz Kragujevca...Ovde postajete jako dosadni...
 
мени је дебилнији идентитет хрвата и њихова огромна историја. за разлику од њих ми смо је бар имали, у свкаом рату смо били на правој страни, док се за њих то не може рећи. ми никада нисмо направили јасеновац, хитлера никад нисмо готивили, нема ниједне слике православних свештеника како држе руку у познатом нацистичком поздраву, немамо ајлоазија степинца нити независну државу хрватску. иако су нас многи потценили срушисмо турке, аустро-угаре и напослетку помогли смо им да се ослободе странаца, а они уместо да нам буду захвални као што треба а не да на сваки начин покушавају да нам напакосте, али нема везе многи јачи су нај.****** од нас нај.јебаће и они. (данас је 1. децембар на данашњи дан смо вас ослободили запамтите!!! )
 
Znas,najdebilnija stvar koju propagira ta tvoja vecinsko-patriotska Srbija su glupave i debilne price o identitetu.Sve ostalo i moze da prodje,ali kada je identitet u pitanju...
Hajde nadji neko drugo mesto da pricas o svom identitetu,a ne internet.Lepo tamo objasnjavaj kako je za tvoj identitet vaznije koju slavu slavis,a ne tvoje pravo glasa koje koristis da glasas za onog grobara iz Kragujevca...Ovde postajete jako dosadni...

Ипак је нај-нај-најдебилнија ствар када ти потпуно неупућен овако брабоњаш. Дај Боже да је Србија ВЕЋИНСКИ ПАТРИОТСКА, био бих пресрећан.

Хехехе, свакако да си најмање позван да било коме па и мени одређујеш о чему ћу ја писати на интернету...
Ти лажеш да сам у претходном посту писао о сопственом идентитету, иако је и за обичног пса важан РОДНИ ЛИСТ а поготово за човека. Човек без порекла је "мува без главе".
Нисам радикал и никада нисам гласао за СРС, а за сваког Србина је веома важно да слави Крсну славу - то је управо део тог "идентитета" од кога се ти штрецаш.
 
и да боље је умрети као човек. не желим да живим док ме изроди од којих сам бољи хране мрвицама, док пљују по мојим свецима, спаљују моје цркве и терају ме да променим веру е нећу бре!!! до год се сећам Лазара и Милоша, сваке капи крви проливене да се сачува то мало поноса, у спомен на пркос који нам је поногао да останемо Срби ја ћу мислити овако, оног тренутка кад променим мишљење ја ћу умрети постаћу само сенка љуштура без душе и наде за спас
 
Ипак је нај-нај-најдебилнија ствар када ти потпуно неупућен овако брабоњаш. Дај Боже да је Србија ВЕЋИНСКИ ПАТРИОТСКА, био бих пресрећан.

Хехехе, свакако да си најмање позван да било коме па и мени одређујеш о чему ћу ја писати на интернету...
Ти лажеш да сам у претходном посту писао о сопственом идентитету, иако је и за обичног пса важан РОДНИ ЛИСТ а поготово за човека. Човек без порекла је "мува без главе".
Нисам радикал и никада нисам гласао за СРС, а за сваког Србина је веома важно да слави Крсну славу - то је управо део тог "идентитета" од кога се ти штрецаш.

Ne strecam se, nego ti kazem da to nema veze sa vezom. Ti i VECINSKA Srbija nemate pojma sta znaci rec identitet, i vas osnovni problem je taj sto smatrate da vam je to nesto zacementirano tokom istorije i ne moze da se menja...Ili barem,ne moze da se menja najvazniji deo tog identiteta,kako kazu malo liberalniji medju vama....

Krsna slava vazan deo identiteta,truc-bruc,malo morgen... To ti je jos nebitnije od boje tvojih ociju,ali super je...misli tako i dalje...
 
Не обраћај превише пажњу, ови што те нападају су углавном рециклиране комуњаре који данас крајње шмирантски и провидно изигравају "демократе".
Увек су колективно против Срба јер су свој идентитет одавно изгубили или
га никада нису ни имали, увек нападају групно као неки лешинари
нарочито ако угледају човека који је по неком питању рањив. Без икаквог
премишљања одмах ће се против тебе удружити са првим усташом или
Шиптаром.

Када немају баш никаквог аргумента чак ни у својој лажној историји, онда ће почети да ти стављају примедбе на словне или правописне грешке и поред тога што их они сами праве десет пута више.

Mito, nemoj da ga braniš.

Prvo, ja sam premlad da bi bio reciklirani bilo šta.

Drugo, sa momkom sam se bio zakačio pre nekog vremena i povukao mi je živac kao niko nikad na ovom forumu, jer nije imao ni jednog jedinog argumenta, već je samo spamovao i nervirao.

Ti jesi tvrd i desničar, ali i ti znaš da prepoznaš normalnog forumaša pa makar se ne slagao sa njim. On nije jedan od njih.
 

Back
Top