Боље просек него да партнер боде очи?

Не треба се плашити педале, али није све једно када добијеш педалу од неког ко ти се тренутно баш свиђа. Ове педале где ме баш било брига шта ће бити сетим се понекад и смејем се њима, младост лудост, али неке педале памтим и није ми свеједно.
pa ako ta dama nije zapazila tvoje vanredno interesovanje za nju, i bolje za tebe sto ti je dala pedalu..........da se posle ne kajes.

Ако мушкарац има неку много лепу и згодну за партнерку одмах крену оговарања и завист и код родбине и код пријатеља. Слична ситуација као са колима. Верујем да је и женама тако са пријатељицама уколико нађу парнера који по нечему ,,боде'' oчи.
Нема моћнијег осјећаја од тога кад ју сви желе појебати а она оде са тобом.

Ако мушкарац има неку много лепу и згодну за партнерку одмах крену оговарања и завист и код родбине и код пријатеља.

zavist od rodbine je jedna od najpoželjnijih stvari u životu čovekovom

ako ti rodbina ne zavidi, nisi uspeo u životu. na sahrane takođe pristižeš u besnim kolima, makar bila rent a car

Inače (nemam sad vremena da čitam temu), ali isto kao i sa lepšim ženama, stvar sa lepim/zgodnim muškarcima jeste što oni ne pate toliko od toga da moraju imati prelepu ženu. Iako ja ne spadam u mnogo lepe, a ni mnogo mlade hehe, primećujem da više mlađim i lepim muškarcima prija da budu sa mnom od onih ružnijih. :D Što je za mene vrlo prijatno, jelda.

Inače (nemam sad vremena da čitam temu), ali isto kao i sa lepšim ženama, stvar sa lepim/zgodnim muškarcima jeste što oni ne pate toliko od toga da moraju imati prelepu ženu. Iako ja ne spadam u mnogo lepe, a ni mnogo mlade hehe, primećujem da više mlađim i lepim muškarcima prija da budu sa mnom od onih ružnijih. :D Što je za mene vrlo prijatno, jelda.
stvar sa zrelim muskracima, lepim ili ruznim je da ne pate za zenama jer su sami sebi dovoljni

stvar sa nedoyebanima je malko kompleksnija i zavrsava se po poznatom difoltu, e bas nju moram dimam il cu da crknem :lol:

a kad bude ofc pedaliran jer je navalentan ko qer na ponjavu, otvara mu se mogucnost da ovde serenda i lelece sve u 16 o ljubavnom bolu :rotf:

Back