Боље просек него да партнер боде очи?

Pa biraš kolko možeš
Potrebno je da i ona tebe izabere
Da se potrefe želje
One ipak biraju u suštini
Oboje se biraju
Biraš ne uspeš. Ok biraćeš opet, nećeš uzet zbog toga bilo šta posle. Ili bira ona tebe prva, a ti odbijes ako te ne privlači.
Biraju oboje. I uvijek ono što te zaista privlači ili tu ruzicaste buducnosti nema

Ма свако може да бира и да буде биран, овде је у питању како се носити са људима који завиде пријатељу или родбини на избору партнера.
A zašto te uopšte dotiče? Tvoj izbor, tvoja stvar.
Није у питању никаква преосетљивост већ жеља да е буде што даље од таквих назови пријатеља и родбине који не знају да се радују нечијем успеху. Мени такви људи нису попотребни.
Ovde si dao odgovor na svoje pitanje. Samo se skloniš i ne reaguješ na komentare.
Naši prijatelji, partneri su naš izbor i nema potrebe da se dopadaju i odgovaraju našoj okolini. Ukoliko ti komentari smetaju, svaki zaustavi, prekini i to je to. Da li će to sagovorniku smetati to je njegova/njena stvar, kao što je njemu/njoj nevažno kako se ti osećaš zbog komentara, tako i tebi treba da bude nevažno da li toj osobi smeta tvoje "stop".

Opet smo kod validacije penisa....
Meryl Streep Eye Roll GIF

Citaj temu i drzi se nje.
Nisu ravnopravan u izgledu, ona prelepa prezgodna bas on prosek neki...
Moze al retko.
Uglavnom interes.
Pa ti skrećeš sa teme i ne kmeči odmah. Ti si se uhvatio interesa, a ja ti odgovaram i dramiš kada ti se ne podilazi.

Nije uglavnom interes. 'Oš se svađaš? Ajmo neki drugi put, mrzi me sada.

Pa ti skrećeš sa teme i ne kmeči odmah. Ti si se uhvatio interesa, a ja ti odgovaram i dramiš kada ti se ne podilazi.

Naravno da nije uvek interes
Možda je čak vrlo retko interes
Neke lepe žene privuku manje lepi muškarci zato što imaju dušu, šarm i tako taj accessories...

Rekla si ako su ravnomerni u SVEMU a ovde nijesu. Ona par exelans po ljepoti on PROSEK. dakle ne drzi se teme i onoga o Cemu sam komentarisao

Naravno da je interes uglavnom

Te zargone kmecanje i slicno zadrzi za nivo kuglanja i personaliti tamo

Back