Боље просек него да партнер боде очи?

Cuj ako je lepa, i sa tobom je, to znaci da te voli. Ako je prosek, prevarice te prvom prilikom....
Dakle, sve zavisi od osobe. Sta te briga sto je muvaju...
Ако је лепа и са мном je онда мe воли, ако је просек и са мном је такође не воли ме тада? Мени то нема логике.

На основу личног искуства нешто размишљам није ли боље да особа има партнера који је просек него да боде очи људима и изазива завист код тих истих људи? Јер човек је чудо а завист је па тек. Ваше мишљење?
Nećeš donositi odluke zbog drugih.
Bićeš sa onim ko ti paše.

Nećeš donositi odluke zbog drugih.
Bićeš sa onim ko ti paše.
Ma jaсно је све то, али ако ниси газда или неки шеф па твој газда или шеф сазнају да је твој партнер ,,изнад просека" a мисли да је његов партнер испод твог онда опет проблеми. :)

Ma jaсно је све то, али ако ниси газда или неки шеф па твој газда или шеф сазнају да је твој партнер ,,изнад просека" a мисли да је његов партнер испод твог онда опет проблеми. :)
To ne znam kako funkcioniše u muškom svijetu. A i evidentno pričamo o nesigurnom šefu.
Ali po meni, ona je izabrala tebe, a ne šefa i treba da si srećan zbog toga.
Ako imaš velikih probleme zbog toga, kontam da uvijek ima rješenja

Pa ako moze da bira i spopadaju je, sa tobom je iz nekog razloga? Ako ti ne mozes da biras,
onda je druga prica...
Ма свако може да бира и да буде биран, овде је у питању како се носити са људима који завиде пријатељу или родбини на избору партнера.

На основу личног искуства нешто размишљам није ли боље да особа има партнера који је просек него да боде очи људима и изазива завист код тих истих људи? Јер човек је чудо а завист је па тек. Ваше мишљење?
Мишљење је да се само претенциозни људи усуде да мисле како им неко завиди, на било чему и било ким. Колико неко мора бити набеђен па да верује како су други љубоморни на њега?

Мишљење је да се само претенциозни људи усуде да мисле како им неко завиди, на било чему и било ким. Колико неко мора бити набеђен па да верује како су други љубоморни на њега?
Благо си га теби са тим својим безбрижним ставом.

И шта значи бости очи у том смилсу?
Сваки пут када сам помислила као неко има добар однос то сам мислила јер се људи заједно смеју, има оне врцавости међу њима и након дужег стажа везе, имају потребу за блискошћу, поштују се и не сумњају у свој избор.
А не јер је неко јако леп, висок, богат, успешан...

Благо си га теби са тим својим безбрижним ставом.
Па добро, имамо другачију филозофију живота.
Када ми неко каже како су други љубоморни на њега, буде ми смешно и знам да је иза тога много несигурнисти па се на тај начин теше.
Као што бих помислила да се неко спрда са мном када би ми рекао како сумња да је неко љубоморан на мене. Не бих насела на ту провокацију.

И шта значи бости очи у том смилсу?
Сваки пут када сам помислила као неко има добар однос то сам мислила јер се људи заједно смеју, има оне врцавости међу њима и након дужег стажа везе, имају потребу за блискошћу, поштују се и не сумњају у свој избор.
А не јер је неко јако леп, висок, богат, успешан...
Поента је како се носити са евентуалном завишћу појединих људи због избора партнера? А питање у наслову темем је постављено само као један од могућих начина решавања тог наводног проблема, а има их сигурно још неколико.

Поента је како се носити са евентуалном завишћу појединих људи због избора партнера? А питање у наслову темем је постављено само као један од могућих начина решавања тог наводног проблема, а има их сигурно још неколико.
Лако. Пси лају, ветар носи. Проблем са мишљењем околине треба рано превазићи и живети свој живот.
Сви смо прошли кроз туђа неслагања са нашим изборима. Али ми живимо свој а не туђ живот.
Као што и ми имамо неко мишљење о туђим, али то њих не треба да дотиче.
Људи су постали преосетљиви.

Људи су постали преосетљиви.
Није у питању никаква преосетљивост већ жеља да е буде што даље од таквих назови пријатеља и родбине који не знају да се радују нечијем успеху. Мени такви људи нису потребни.

Није у питању никаква преосетљивост већ жеља да е буде што даље од таквих назови пријатеља и родбине који не знају да се радују нечијем успеху. Мени такви људи нису потребни.
То је у реду. Треба избегавати људе који нас црпе. То и иде са годинама, што смо старији круг блиских људи је све ужи.

Ne znam. Nisam siguran. Sasvim je moguće da je tako. Ali pitanje je. Jbt ljudi za šta Krsta koristi naše uređaje, znači jede mi bateriju ko nenormalna, telefon se greje ko TA peć. Je l kopa bitkoine, koji je virus u pitanju?
Ne zezaj da ne znaš?
Pa @Admin Sredoje grije stan preko naših uređaja :)

Partnerka nije auto
Nije to butik pa da biraš

Back