Boli me leva bradavica...

Ja moje sise uvek nježno izmasiram kad se tuširam, nema to veze sa celibatom.
Ma, ništa nema veze ni sa čim, osim možda sa genetikom- sa majčine strane ima dosta žena koje su imale rak dojke, neke preživjele, neke se ubile, neke umrle, pri tom imale po više od 2 dece, 5oro, 6ooro, nema pravila.
Ebem mu patka pačijeg, pa što tako negativno, ciste k'o ciste, ne mora da znači da su maligne, eto meni su bubrezi puni cista, a i radiolog koji ih je dijagnostifikovao, bar desetak, ako ne i više godina mlađi od mene, takođe ima bubrege krcate cistama.
 
  • Zapanjen
Reactions: DUH
@Mali čičak
Bilo je (mozda) smesno na prvoj stranici
Sad već nije
Lepo ste se ismejali na to tvoje "Jel dojiš", ti nastavljas.
Ovaj crna brada kaže da medicina nije nauka (baš tolika) i da treba ja to sama.
Verovatno bih trebala sama sebe i da operisem, onda.
Joj sudijo majq ti ye.bem
 
Ljudi, dobila sam "Femisan A" i mast koja se pravi u apotekama, "Hloranfenikol od 5%
Pre neki dan toliko me zabolela bradavica, da mi došlo da vrištim, oštar ubod kao iglicom nekom tankom...
S'obzirom da sam slučajno bila gola, taman da uđem u kadu, uhvatim rukom dojku da vidim da li se nešto vidi, kad ono curi kao bukvalno bubuljica i malo sukrvice.
S'obzirom da je level bola "zakucao", znači više i gore ne može, ja lepo stisnem bradavicu i cedila sam dokle god je imalo šta da izađe.Bubuljica- barem mislim.
Još uvek pijem "Femisan A", čisto da vidim hoće li djelovati kod PMS-a.
Dalje rezultate ni vađenje krvi, ništa nisam radila, bradavica je sad skroz normalna.
Kao što je opisala ona studentkinja, bukvalno bubuljica.
I nije mi žao ni 5 hiljada dinara za pregled i "Femisan", samo da je bila bubuljica i ne ponovilo se!
Doktoru ZAMERAM zašto mi nije onako preplašeni rekao da barem postoji mogućnost da je nešto prolazno i bezopasno- da je bilo po njegovom, još bih se ja vukla po laboratorijima...Eto :)
 
....odnosno, bradavica na levoj dojci.
Tvrda je kao kamen (od juče) pa valjda zato boli (erekcija od 24 sata).
Čitala sam ceo dan po internetu i našla zbrkane informacije. Nikada ranije mi se ovo nije desilo.
Ležala sam u kadi sa toplom vodom i "erekciju" sam uspela da spustim, par puta se opet "dizala" pa "spuštala", trenutno je ni tvrda ni meka, ali boli u pič.ku materinu (I krug oko bradavice)
ŠTA JE BRE OVO???
majče divim se tvojoj iskrenosti i direktnošću :lol:
 

Back
Top