Boli me koleno kada čučnem. Da li da proguram bol ili da se odmorim?

Počelo je malo da me boli koleno kada radim određene pokrete poput čučnjeva, ali ne tako jako da ne mogu da izvodim vežbe. Neprijatno je, ali nije toliko bolno da ne mogu da nastavim. Nisam siguran da li treba da nastavim ili da prekinem.
Treba da snimis bar Rentgen,da vidis kakvo je stanje.Mozda je koleno u redu,nego poneki ligament zeza.Ako je ligament,moras se cuvati i odmarati.Izbegavati te nagle cucnjeve i ustajanje.
 
Počelo je malo da me boli koleno kada radim određene pokrete poput čučnjeva, ali ne tako jako da ne mogu da izvodim vežbe. Neprijatno je, ali nije toliko bolno da ne mogu da nastavim. Nisam siguran da li treba da nastavim ili da prekinem.
pod broj jedan skini ako imaš višak kila
pod broj 2 napravi pauzu par meseci pa onda polako
 
Počelo je malo da me boli koleno kada radim određene pokrete poput čučnjeva, ali ne tako jako da ne mogu da izvodim vežbe. Neprijatno je, ali nije toliko bolno da ne mogu da nastavim. Nisam siguran da li treba da nastavim ili da prekinem.
Jesi li imao povredu na toj nozi nekad?
Danas sam imala probadanje kroz nogu zbog koje sam svojevremeno morala primiti vakcinu antitetanus.
Naime, ispalo je da sam bila mnogo tolerantna na bol i javila se na ambulantu tek kad je noga toliko otekla da... je bilo jasno da nešto nije u redu, tj. bilo je baš mnogo hitno. Ne da su se drali na mene, nego su bili katastrofa jer nisam došla ranije, ali mislila sam da je samo ogrebotina.
Ta noga me i dalje povremeno muči, boli, probada nešto kroz nju... Na promenu vremena :malav:.
 
nije da ne mogu da čučnem, nego osetim da zapinje

Jesi li imao povredu na toj nozi nekad?
Danas sam imala probadanje kroz nogu zbog koje sam svojevremeno morala primiti vakcinu antitetanus.
Naime, ispalo je da sam bila mnogo tolerantna na bol i javila se na ambulantu tek kad je noga toliko otekla da... je bilo jasno da nešto nije u redu, tj. bilo je baš mnogo hitno. Ne da su se drali na mene, nego su bili katastrofa jer nisam došla ranije, ali mislila sam da je samo ogrebotina.
Ta noga me i dalje povremeno muči, boli, probada nešto kroz nju... Na promenu vremena :malav:.
skoro sam proveo dosta vremena na kolenima (hehe, nije ono što bi neko pomislio), možda sam nešto poremetio?
 
nije da ne mogu da čučnem, nego osetim da zapinje


skoro sam proveo dosta vremena na kolenima (hehe, nije ono što bi neko pomislio), možda sam nešto poremetio?
Pa, ne znam. Možda ne bi bilo loše da obiđeš nekog fizijatra.
Ja bar znam odakle potiče taj neugodan osećaj, ali da ne znam...
Otišla bih negde privatno na pregled i konsultaciju.
Ja i sa sve fizičkim naporom i vežbama nemam nikakvih problema. Samo, eto, pred neku oluju i sl.
Mogu po nozi da predviđam vremenske uslove... onako, za sebe. :zcepanje:
 
Pitam zato što su meni istrošene hrskavice , pogotovu desno koleno ..
I imam taj problem sa čučnjevima i sa stepenicama.
A redovno vozim bajs , to mi ne smeta.
bajs je divnoća, obožavam...
e,pa to je druga stvar,ako je kod tebe potvrđeno da je hrskavica potrošena.
izdrži,pa baš u krajnoj nuždi zamena.
drugarica je prošle godine operisana, i super je. treba i drugo.
 

Back
Top