Boli me koleno kada čučnem. Da li da proguram bol ili da se odmorim?

a bre Milun

Elita
Poruka
24.415
Počelo je malo da me boli koleno kada radim određene pokrete poput čučnjeva, ali ne tako jako da ne mogu da izvodim vežbe. Neprijatno je, ali nije toliko bolno da ne mogu da nastavim. Nisam siguran da li treba da nastavim ili da prekinem.
ja sam svaki dan vezbao sve i svasta pa i sklekove. Od onomad me uvati bol u levu ruku i to celom duzinom. Mnogi mi kazu da je to radi sklekovi,.........negde je ledjni misic uvatio nerv i cela ruka me boli. Vise ne radim sklekovi ali moram druge vezbe kako bih "izvukao" prikljesten nerv od ruku.
Gimnastika je dobra ali se mora raditi profesionalno, inace, vise stete nego koristi.
U svakom slucaju, taj bol ne traje vecno. Gubi se za neku nedelju a moze potrajati i neki mesec.

Žerearmani

Zainteresovan član
Poruka
491
Počelo je malo da me boli koleno kada radim određene pokrete poput čučnjeva, ali ne tako jako da ne mogu da izvodim vežbe. Neprijatno je, ali nije toliko bolno da ne mogu da nastavim. Nisam siguran da li treba da nastavim ili da prekinem.
Mozda trebas lre toga više da se zagreješ
Mene su krenula kolena da bole pri hodu, a ponekad spontqn, #nijemisvejedno

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.