"боли ме глава", "нисам расположена", "уморна сам ", "критични дани"..

Ovde nikad nećeš naći temu zbog koje se ide u apoteku pa i izabrani doktor da ne zna :lol:
Sve su to veičine koje su za probleme čuli i čule tek na ovom forumu
Pa sad u čudu nenačudjenom kako to?

Ili subkultura na delu - lične probleme prikrivamo ali volimo da čujemo da je kod nekog tamo ako ne isto a ono grdje
Jes da time nismo rešili svoj problem al se ne bi menjali ni za nečiji

Poslednja izmena:
Зашто једноставно не кажете: НИЈЕ МИ ДО СЕКСА :mrgreen: Зар је тешко бити искрен и недвосмислен? :lol:

девојке и жене.. распалите :super:

Šta ima da se govori, to se jednostavno oseti (ako je par uigran) hoće li biti seksa ili ne. Ako želja nije obostrana, hebeš ti takav seks.

A na Dom i Prodica zalepile negativnu psihologiju "PROBLEMI SA SVEKRVE"

To su one slatke male seljačke priče oko rivalstva pa sad posesivna svekrva i alava imovine željna snajka
A da odeš da živite kod njenih e tu se onda zdušno poštuju pravila tudje kuće, nema ko šta da traži preko postojećeg

Kao i da su zalepili negativnu psihologiju na LJiS - "Kako da se a da ti ne udje" iliti ulična edukacija kako se može začeti
uprkos onolikim lekarskim ordinacijama kojima nije cilj prodaja svega i svačega od fizičke do hemijske zaštite
Priroda je na sve mislila a mal ko može da izračuna da su žene u toku godine uglavnom jalove
Da nije tako tek bi nas bilo na ovoj planeti

-Фато, Фато, шта мислиш за кризу у Ираку
-ебе ми се
- ма ебе се и мени само нисам знао како да те питам :mrgreen:

muja: fato, kad ti nije do seksa samo kaži ne radi mašina
fata prvi dan: ne radi mašina
fata drugi dan: ne radi mašina
fata treći dan: mujo ajd sad
muja: opro ja na ruke

Ne sećam se, davno je to bilo...;)

Aham, čitao ja u Trećem Oketu ;)
Dok se Balkanke drpaju "samo dok nemaju dečka" dotle se po celom svetu snimaju kako stignu i svašta rade
Samo naše žene poštene i posvećene suprugu a trećina brakova razbucana
Koliko se falile venačnjem u crkvi i smaranjem sa fotkama gde je ko stajao toliko ko djavoli zaobilaze crkvu kad se razvode
Ne žele da im pop kaže da su oboje sebični i samoljubivi te da zbog toga brak ne može da funkcioniše

Sve poštene ko da rade u pošti :mrgreen:

Poslednja izmena:
Aham, čitao ja u Trećem Oketu ;)
Dok se Balkanke drpaju "samo dok nemaju dečka" dotle se po celom svetu snimaju kako stignu i svašta rade
Samo naše žene poštene i posvećene suprugu a trećina brakova razbucana
Koliko se falile venačnjem u crkvi i smaranjem sa fotkama gde je ko stajao toliko ko djavoli zaobilaze crkvu kad se razvode
Ne žele da im pop kaže da su oboje sebični i samoljubivi te da zbog toga brak ne može da funkcioniše

Sve poštene ko da rade u pošti :mrgreen:

moze, uzmi i drogom da se radish

опуштено људи, тема је шаљивог какарктера,

да мало обрнемо ситуацију, а шта би мушкарци рекли? почиње ми утакмица, нисам охладио пиво.. или мушкарцу је секс важнији од фудбала и пива? :mrgreen:

опуштено људи, тема је шаљивог какарктера,

да мало обрнемо ситуацију, а шта би мушкарци рекли? почиње ми утакмица, нисам охладио пиво.. или мушкарцу је секс важнији од фудбала и пива? :mrgreen:
Pa ja muskarce delim na one koji gledaju svetsko prvenstvo u fudbalu i na one koji za to vreme ebu njihove zene.
Mislim,pa ne vole svi fudbal

Back