Boli li vas čeljust dok pushite?

Na onoj temi o perverzijama, stekla sam utisak da volis da eksperimentises, e sad, mene zanima sledece:
da li ljudi, kada probaju, nesto novo, uzbudjujuce, recimo perverzno, dopadne im se i onda idu sve dalje i dalje u istrazivanju svojih granica, da li posle svega toga, njih uopste moze da zadovolji nesto 'normalno', obicno?

hm,..kako da ti odgovorim...da,recima.....volim sto bi rekli normalan sex,a volim i da experimentisem...nikada na silu..nekad volim iznenadjenja...npr. da se devojka i ja kresnemo na javnom mestu ili nesto sl....volim i perverzije ali to mogu da radim tek kada upoznam devojku sa kojom sam...moramo biti iskreni jedno prema drugom u svemu i onda i sex ne dosadi i uvek je raznovrstan..to je nekako priblizno receno...
 
hm,..kako da ti odgovorim...da,recima.....volim sto bi rekli normalan sex,a volim i da experimentisem...nikada na silu..nekad volim iznenadjenja...npr. da se devojka i ja kresnemo na javnom mestu ili nesto sl....volim i perverzije ali to mogu da radim tek kada upoznam devojku sa kojom sam...moramo biti iskreni jedno prema drugom u svemu i onda i sex ne dosadi i uvek je raznovrstan..to je nekako priblizno receno...

Imala sam gangrenu na zubu, stavljala hladne obloge i to mi prijalo, ali brzo se ugrije, pa ja napunim usta hladnom vodom, i to mi prija ali brzo prodje dejstvo, stavim led i uzivam i trenucima bez bola, ali posle leda, ni voda ni obloge nisu mogle da pomognu, organizam ih je prevazisao!
Pa se pitam, da li i sa sexom bude nesto slicno! Evo ti, kazes kako te je jako tesko oralno zadovoljiti, ne pali te.................tako i bivsi decko, probao je sve sto mu je ikada palo na pamet, i za njega, klasican sex vise nije bio zanimljiv, kao mom zubu obloga, zudio je samo za necim novim......ufffff, sto me ovo sada baci u razmisljanja
 
®:
Drina Sarajevska, taman kako valja.

to sam ja volio pushiti dok sam pushio...ili to ili crni davidov ili malboro lajt...prodavacice se krstile..dodjem da kupim drinu kaze ona nema drine...reko daj mi davidov...a one sve u cudu kakva kombinacija..(za informaciju 1 davidov=4 drine):) malboro lajt sam pushio na partijima jer kao malo su blaze pa da se ne poderem bash bash
 

Back
Top