Quantcast

Boli li vas čeljust dok pushite?

zaludnik

Zainteresovan član
Poruka
491
zaludniche, znam, zato i kazem, nemoguce je da se sladoled ne otopi za nekoliko min..
chaterex, uvek mislim na jednu osobu, jednu celinu koju volim i koja izmedju ostalog sadrzi i taj penis i to je samo mali deo, totalno besmislena stvar..wtf, pa sve cice bi to radile svom tipu, ne vidim shta se primate..aj' knjigu u shake, nece raspust da traje vechno..
shvatio sam tvoj problem , pa nadji nekog sa vecim pa ce i filter biti dalje :lol::lol:

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
10.496
nisu prevelika..jednostavno me neke stvari ne mogu uzbuditi sexualno..mozda su i veca moja ocekivanja..ne znam...
Na onoj temi o perverzijama, stekla sam utisak da volis da eksperimentises, e sad, mene zanima sledece:
da li ljudi, kada probaju, nesto novo, uzbudjujuce, recimo perverzno, dopadne im se i onda idu sve dalje i dalje u istrazivanju svojih granica, da li posle svega toga, njih uopste moze da zadovolji nesto 'normalno', obicno?

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.311
Na onoj temi o perverzijama, stekla sam utisak da volis da eksperimentises, e sad, mene zanima sledece:
da li ljudi, kada probaju, nesto novo, uzbudjujuce, recimo perverzno, dopadne im se i onda idu sve dalje i dalje u istrazivanju svojih granica, da li posle svega toga, njih uopste moze da zadovolji nesto 'normalno', obicno?
definisi perverzno?
ili da citiram Sokrata " sve sto je ljudsko nije mi strano"
"normalno", "obicno" ....make love not war ;)