- Poruka
- 13.833
Vidim da je Zdravko Tomac bio u pravu kad je rekao, pred kojih 2-3 godine, da Haag samo raspiruje nacionalnu mržnju & da ga već zbog toga treba ukinuti. Da ne idem u razglabanja:
* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.
* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.
* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.
Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.
* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.
* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.
* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.
Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.
. Podsetio bih te, ako imaš napad amnezije, da ste vi bili jedan od osnivača dotičnog 
koji mozak... Sta pricas bre ti?! 