Bolest nacionalne mržnje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Urvan Hroboatos

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.833
Vidim da je Zdravko Tomac bio u pravu kad je rekao, pred kojih 2-3 godine, da Haag samo raspiruje nacionalnu mržnju & da ga već zbog toga treba ukinuti. Da ne idem u razglabanja:

* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.

* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.

* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.

Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.
 
Rado bi ga vi ukinuli, pošto sudi i vašim i Herceg-Bosanskim zločincima, al neće da može:). Podsetio bih te, ako imaš napad amnezije, da ste vi bili jedan od osnivača dotičnog :). Uprkos tome što su vam pomogli u ratu, Zapad je itekako svestan ko ste vi, i kakvo ste društvo. Znaju da od vašeg procesuiranja zločina nema ništa, tako da imaju Sud koji će vam suditi, čisto da ne pomislite kako ste vi neke silne baje koje o nečemu odlučuju. Niste, i ne pitate se ni za šta, kao ni mi. Samo se u jednom trenutku njihov interes poklopio sa vašim, inače ste za njih ***** kao što smo i mi za njih.
Što se tiče Nove Jugoslavije, ne brini- ne mogu da nabrojim na prste pet ljudi koji bi hteli kakvu zajedničku državu sa vama. Čak i neki liberalni koje znam, nakon vaše najnovije nacihisterije posle presude, ohladili su prema vama.
Ne znam o čemu pričaš, Kandićku i Biserko 99 posto Srba očima ne može videti.
Uostalom, sam si rekao za Jasenovac, da se ne treba izvinjavati ni ako si 150 posto kriv, pa ne znam odakle ti onda ideja da bi se Srbi trebali i za šta izvinjavati ? Ako ti jasno pokazuješ da te boli uvo za srpske žrtve, što bi mene bolelo uvo za hrvatske ?
Što se mene tiče- SRBIJA, NIKAD VIŠE JUGOSLAVIJA, NITI IKAKVA ZAJEDNICA SA VAMA.
 
Vidim da je Zdravko Tomac bio u pravu kad je rekao, pred kojih 2-3 godine, da Haag samo raspiruje nacionalnu mržnju & da ga već zbog toga treba ukinuti. Da ne idem u razglabanja:

* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.


* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.

* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.

Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.
U pravu si u BiH treba primjeniti model Hrvatske samo bez zločinačkih pothvata u okviru legitimnog prava na stavljenje sjelokupne teritorije pod nadzor vlade u Sarajevu. Hrvatska je država koja pripada građanima Hrvatske.
Ja sam za to da svi koji ne vole državu BiH neka isele iz nje u Hrvatsku, Srbiju, Tursku ili Zanzibar sve jedno samo nek ne prave belaje, zločine genocide i ?????
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rado bi ga vi ukinuli, pošto sudi i vašim i Herceg-Bosanskim zločincima, al neće da može:). Podsetio bih te, ako imaš napad amnezije, da ste vi bili jedan od osnivača dotičnog :). Uprkos tome što su vam pomogli u ratu, Zapad je itekako svestan ko ste vi, i kakvo ste društvo. Znaju da od vašeg procesuiranja zločina nema ništa, tako da imaju Sud koji će vam suditi, čisto da ne pomislite kako ste vi neke silne baje koje o nečemu odlučuju. Niste, i ne pitate se ni za šta, kao ni mi. Samo se u jednom trenutku njihov interes poklopio sa vašim, inače ste za njih ***** kao što smo i mi za njih.
Što se tiče Nove Jugoslavije, ne brini- ne mogu da nabrojim na prste pet ljudi koji bi hteli kakvu zajedničku državu sa vama. Čak i neki liberalni koje znam, nakon vaše najnovije nacihisterije posle presude, ohladili su prema vama.
Ne znam o čemu pričaš, Kandićku i Biserko 99 posto Srba očima ne može videti.
Uostalom, sam si rekao za Jasenovac, da se ne treba izvinjavati ni ako si 150 posto kriv, pa ne znam odakle ti onda ideja da bi se Srbi trebali i za šta izvinjavati ? Ako ti jasno pokazuješ da te boli uvo za srpske žrtve, što bi mene bolelo uvo za hrvatske ?
Što se mene tiče- SRBIJA, NIKAD VIŠE JUGOSLAVIJA, NITI IKAKVA ZAJEDNICA SA VAMA
.

Немам шта да додам -------- осим да потпишем као своју изјаву......:ok:
 
Pravo je svakog da voli ili ne državu u kojoj živi.
Srbi tamo žive vekovima, i sigurno ih nećeš ti terati sa kućnog praga, niti ćeš određivati kome gde će živeti.
Tvoj post je tipičan primer širenja mržnje i fašizma, koji se ovde uporno dozvoljava. Pozivaš na proterivanje srpskog naroda.
Hoće li moderatori i na ovo ćutati ?
 
Никакав рат са НДХ није изгубљен, јер да је војска из Србије(тадашња ЈА, после признања НДХ) узела пуно учешће и заштити српског становништва, данас НДХ не би постојала. Према томе, не сери!
Тренутно је мали застој, док се Србија не ослободи про-еуропских идеја и штеточинских странака које стварају услове окупације и парализе, али рачуни ће бити наплаћени. У то буди иверен.

И Хаг с тим нема везе. Хаг је инструмент који служи да оправда растурање Југославије, прогоне и истребљења Срба и окупације српских територија изазване из иностранства кроз командну палицу злочиначког и геноцидног Ватикана.
 
Vidim da je Zdravko Tomac bio u pravu kad je rekao, pred kojih 2-3 godine, da Haag samo raspiruje nacionalnu mržnju & da ga već zbog toga treba ukinuti. Da ne idem u razglabanja:

* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.

* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.

* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.

Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.
Ovde samo mogu da se slozim da je nacionalna mrznja bolest. Hag ne sluzi stvaranju nekakve nove Jugoslavije nego kaznjavanju zlocina koji su se desili. On se dkle pre svega bavi prosloscu. Da li povecava mrznju? Ne bih rekao, upravo suprotno, dosta je primera koji se mogu navesti da je upravo neka presuda ljudima dala osecanje da neke pravde ipak ima. Gotovina je samo poslednji primer. Presude su veoma vazne da bi pokazalo da su ratni zlocini ipak kaznnjivi te se ne bi ponavljali u nekom eventualnom buducem ratu.

Kolicina mrznje prema drugim narodima umnogome zavisi od drzavnih vlastodrzaca.
 
Pravo je svakog da voli ili ne državu u kojoj živi.
Srbi tamo žive vekovima, i sigurno ih nećeš ti terati sa kućnog praga, niti ćeš određivati kome gde će živeti.
Tvoj post je tipičan primer širenja mržnje i fašizma, koji se ovde uporno dozvoljava. Pozivaš na proterivanje srpskog naroda.
Hoće li moderatori i na ovo ćutati ?
Što izvrćeš napisano nigdje nisam rekao tjerati što je ogromna razlika u odnosu na rijeći neka isele.
Fašizam je izmišljati nešto što neko nije rekao niti pozvao na protjerivanje bilo kojeg naroda.
Ono što sam napisao normalan bi shvatio svi Bošnjaci, Srbi, Hrvati i ostali koji ne vole BiH neka idu u drugu zemlju koju vole.
Ti si sklon izvrtanju napisanog, i zaključivati, bez ikakvog osnova, što sam ja mislio tj. zaobilaziš istinu, što su radili svi fašisti.
 
Fašizam je izmišljati nešto što neko nije rekao niti pozvao na protjerivanje bilo kojeg naroda.

:hahaha: koji mozak... Sta pricas bre ti?! :cepanje:

Ono što sam napisao normalan bi shvatio svi Bošnjaci, Srbi, Hrvati i ostali koji ne vole BiH neka idu u drugu zemlju koju vole.
Ti si sklon izvrtanju napisanog, i zaključivati, bez ikakvog osnova, što sam ja mislio tj. zaobilaziš istinu, što su radili svi fašisti.

A ti shvati to ovako...
Oni kojima se ne svidja sto zive u BiH, odvojice se, pa tako ni nece vise da imaju veze sa BiH...
To mu dodje da su zadovoljni i oni, a i vi...
Oni dobili zasluzenu samostalnost, a vi iselili one koji nece sa vama u BiH...

A? Kako ti se cini?
 
U pravu si u BiH treba primjeniti model Hrvatske samo bez zločinačkih pothvata u okviru legitimnog prava na stavljenje sjelokupne teritorije pod nadzor vlade u Sarajevu. Hrvatska je država koja pripada građanima Hrvatske.
Ja sam za to da svi koji ne vole državu BiH neka isele iz nje u Hrvatsku, Srbiju, Tursku ili Zanzibar sve jedno samo nek ne prave belaje, zločine genocide i ?????

Hahah, malo ste kukali pa bi josh :) Samo probajte.
 
:hahaha: koji mozak... Sta pricas bre ti?! :cepanje:



A ti shvati to ovako...
Oni kojima se ne svidja sto zive u BiH, odvojice se, pa tako ni nece vise da imaju veze sa BiH...
To mu dodje da su zadovoljni i oni, a i vi...
Oni dobili zasluzenu samostalnost, a vi iselili one koji nece sa vama u BiH...

A? Kako ti se cini?
Tako je radio Pavelić u BiH protjerivao ubijao sve koji su bili protiv okupacije i "osamostaljivao" fašističku tzv. NDH.
 
Vidim da je Zdravko Tomac bio u pravu kad je rekao, pred kojih 2-3 godine, da Haag samo raspiruje nacionalnu mržnju & da ga već zbog toga treba ukinuti. Da ne idem u razglabanja:

* srpske fantazije, koje su dobile krila ovom privremenom presudom Gotovini i Markaču, ne će biti realizirane. Izgubili ste rat, kako god to opravdavali i to je definitivno.

* sigurno je i da ne će politički naumi Haaga, kojem je cilj da nivelacijom krivnje sve (osim Muslimana i Albanaca) optereti, pa da stvara neku novu kvazi-Jugoslaviju. Dane baždarim pojedine nacije, svaka je dosta samosvjesna da ne trpi one druge u iole značajnijoj mjeri. Ostaje da se još riješi čvorište BH i svaki na svoju stranu.
Ne će uspjeti ti pijuni NSP-a i Sorosa, Teršeličke, Puhovski, Kandićke, Biserke,... od toga ništa.

* iz ovih je naklapanja zorno: ovi se narodi ne trpe na pasja kola. Dobar je internet i kao sredstvo preko kojeg se vidi kako se "diše", a i kao relativno benigna stvar za pjenjenje, ali bez pravoga prolijevanja krvi. A da bi je bilo u nekim organiziranijim okolnostima- bilo bi.

Stoga, terapija: svaki u svoj okol, a ovo natezanje max kao ispovjedna terapija nemoćnika.

Daj molim te, pa nije Hag taj koji raspiruje nacionalnu mržnju, pobogu!
Hag sudi raspirivačima nacionalne mržnje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top