Bolesno. Ali i smesno u neku ruku*

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
od mog druga njegova tetka ima prijateljicu u shvajcerskoj.i ta zxena je bash duga imala pudlicu koju je obozxavala vishe od `leba.No,zxena jedan dan kupi mikrotalasnu i taj dan okupa pudlicu.da bi se pudlica shto brzxe osushila ona je stavi u mikrotalasnu.i naravno,pudlica ugine.
no,to nije kraj! ona na kraju TUZXI firmu mikrotalasne i oni joj plate pretrpljeni bol i gubitak,kupe joj novo kuche iz bilo koje rase i izdrazxavanje istog kucheta godinu dana,i shta sve nije dobila.ukupno 50.000 tih shvajcaraca,ili shta je vec .

zamislite vi sad taj mozak?! ipak,to je straija zxena! tek mi je sad jasno,zashto na uputsvima pishu takve neke nebuloze...

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
?:
e ja mislim da te proglase za sveticu podnecu zahtev ispunjavash dosta uslova
ne razgovaram sa ljudima bez avatara!
puff-1.gif

X

xpajamacax

Gost
auuu koja gomila boleštine :shock:

mali vam je korak,deco do ludila..
mada ja duboko verujem da vi, u stvari lažete...
da bi bili face.

fuj.
svakome ko ubije namerno životinju (a da nije u pitanju štetočina), da bog da mu :evil: :evil: :evil: crko televizor ili kompjuter :-x

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.