Bol u testisu i stomaku

Kako pukla skrama pa natekli tetisi?! Skrama je valjda ona bela prljavstina koju pojedinci imaju iza glave pimpeka.Redovna higijena jer cega svega danas ima to je strasno
I ja nisam razumela tu skramu i kakve veze sa testisima ima.
Za mene je skrama nesto belo sto prelazi preko necega, to sa testisima
nikako ne moze da ima veze, ima se skrama i preko ochiju, za mene je skrama neka sluz
( ako vec govorimo o ochima, penisu), to nikako ne moze da ima veze sa testisima.
 
Kod kuce, lezao sam na ledjima na krevetu.I najcesce se taj bol u stomaku javlja nocu kad legnem da spavam, mada opet, nema pravila...Evo sada na primer ne osecam...Sta bi to moglo biti?Jel to povezano sa kilnim otvorom ili...?
Proveri ti bubrege i mokracne kanale.Mozda imas mnogo mulja,pa i neki manji kamicak i kada krene iz bubrega kroz mokracne kanale,to su uzasni bolovi.Uradi ultra zvuk bubrega i mokracnih kanala.Mozda je samo i jaka prehlada,pa se prenelo na mokracne kanale i testis.
 
Meni se dešava vrlo čudna stvar, kadgod doživim orgazam, zaboli me stomak i osećam bol u levom testisu. Konstatovana mi je hiatus hernija, pogledao me urolog i nije primetio ništa na ultra zvuku testisa i kaže sve normalno. Kad me zaboli stomak ne mogu ništa da jedem i imam mučninu, to se smiri posle par dana.
 

Back
Top