Quantcast

Bol u testisu i stomaku

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.755
Kako pukla skrama pa natekli tetisi?! Skrama je valjda ona bela prljavstina koju pojedinci imaju iza glave pimpeka.Redovna higijena jer cega svega danas ima to je strasno
I ja nisam razumela tu skramu i kakve veze sa testisima ima.
Za mene je skrama nesto belo sto prelazi preko necega, to sa testisima
nikako ne moze da ima veze, ima se skrama i preko ochiju, za mene je skrama neka sluz
( ako vec govorimo o ochima, penisu), to nikako ne moze da ima veze sa testisima.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.379
Kod kuce, lezao sam na ledjima na krevetu.I najcesce se taj bol u stomaku javlja nocu kad legnem da spavam, mada opet, nema pravila...Evo sada na primer ne osecam...Sta bi to moglo biti?Jel to povezano sa kilnim otvorom ili...?
Proveri ti bubrege i mokracne kanale.Mozda imas mnogo mulja,pa i neki manji kamicak i kada krene iz bubrega kroz mokracne kanale,to su uzasni bolovi.Uradi ultra zvuk bubrega i mokracnih kanala.Mozda je samo i jaka prehlada,pa se prenelo na mokracne kanale i testis.

Blumberg

Početnik
Poruka
1
Meni se dešava vrlo čudna stvar, kadgod doživim orgazam, zaboli me stomak i osećam bol u levom testisu. Konstatovana mi je hiatus hernija, pogledao me urolog i nije primetio ništa na ultra zvuku testisa i kaže sve normalno. Kad me zaboli stomak ne mogu ništa da jedem i imam mučninu, to se smiri posle par dana.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.