Quantcast

Boks,KikBoks,Mma?

asatana

Primećen član
Poruka
611
Postoji li u ovom retardiranom gradu Bg-u nesto od ova 3 navedena sporta ,a da mogu da treniram kao zaposleni u prepodnevnim i vecernjim terminima.i da nije clanarina preko 3 soma? Godinama pokusavam da nadjem nesto al ne vredi,sve se svodi, bilo koji sport da je u pitanju na 3 treninga nedelno i to samo vecernji termini.
Ja treniram Kik box I Box vec 5 godina I uvijek Sam nailazila na te nevolje. Najbolji savjet je kupi dzak okaci ga na dobro mjesto sto moze biti izazov nekad. I svu ostali opremu ne treba tu puno. I nadji online instruktora. Podji nekad kada imas prilike bas na trening samo da te provjere u sustini polrete ruku, drzanje, polozaj nogu it'd. Ili vrijedis I voziti nedgje mjesecno samo da podjes na bas dobar trening. Moj instruktor mi salje videa ili ukljucimo se na zoom uzivo. I ja Sam zadovoljna. Podjem I Klub takodje cisto da te usmjere. Jedino sto ja se bavim sa Tim za moj gust. Ne da Idem na turnire I da se tucem sa ljudima da budem poznati bokser. Ali ako treba mogu isprebijati ako ko krene da me napadne isto tako. Sto SE nije do sada dogadjalo. 😂Samo Sam jednom brata izlemala. 😂 Ali to je bilo prije ulazka u Kik box I box. 😂

asatana

Primećen član
Poruka
611
**** teretanu,ovo trazim zbog sparinga.Prejak je osecaj.A na yt gledam neke tutorijale pa radim shadow,ali bi da idem i na treninge.
E onda nemam savjet. Nazalost na nasim prostorima je tesko napredovati u odredjenim sportovima. Mozda pokusaj da se povezes sa ljudima na Instagramu pa da nadjes nekoga ko ce da tobom da trenira. Sigurna Sam da I'ma negdje Neko. Najbolje da svojim trenerom pa onda ce te on uvesti dublje u to ako vec zelis da se Boris.

Jeli ti hoces to rekreativno ili da se bas profesionalno bavis time

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.832
Fudbaleri zavrsavaju oko 30e kada postanu marketinski nezanimljivi klincima klinkama.

Mma borci i boxeri etc sazrevaju oko 35e zato ne cudi da neke pojaseve u najjacim organizacijama drze likovi 42, 45 godina.

Samo vozi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.