BOKILI PRIZNAO ..... čuvaj se Malovićka

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Kako javlja PRVA TV .... Boris Tadić je danas izjavio da je zadatak demokratske stranke kao vodeće i u narednom mandatu ( kako da ne) ... između ostalog i

REFORMA PRAVOSUĐA ...............................

Koliko ja znam MALOVIĆKA JE REFORMISALA PRAVOSUĐE .....

ali se to Bokiliju izgleda ne sviđa ...tj izgleda da je svestan onog što svako normalan u SRBIJI govori već mesecima

" REFORMA PRAVOSUĐA JE NEUSPELA I LOŠE IZVEDENA" .......

BOKILI JE PRIZNAO!!! .......... JOŠ JEDAN NEUSPEH DS-a u ovom mandatu sada je EVIDENTAN

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
On je mislio na ove sudije sto oslobodise Mladiceve jatake i sto ne zabranise Obraz i navijace...ne sekiraj se svi ministri ce biti na broju sve do par meseci pre izbora...kada ce doci kao rekonstrukcija i reforma za plakate i spotove....

E ali cirkus je .... OVA SE GODINU DANA HVALI USPEŠNOM REFORMOM A ...... ovaj kaže da REFORMA TEK TREBA DA SE IZVEDE

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Boki, pa ti si zadovoljan pravosuđem sad posle Malovićkine akcije?

Niko normalan nije zadovoljan .... ALI NIJE DOVOLJNO DA GOSPODIN - LEPI PRIZNA ŠTA JE BILO I DA MU SE OPROSTI I NJEMU I NJEGOVOJ STRANCI ...... PA NIJE MALOVIĆKA PALA S MARSA ...NEGO JE INSTALIRANA OD ŽUTE BANDE ......

E Sada je red da žuta banda i njen predsednik plate račun .....

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Niko normalan nije zadovoljan .... ALI NIJE DOVOLJNO DA GOSPODIN - LEPI PRIZNA ŠTA JE BILO I DA MU SE OPROSTI I NJEMU I NJEGOVOJ STRANCI ...... PA NIJE MALOVIĆKA PALA S MARSA ...NEGO JE INSTALIRANA OD ŽUTE BANDE ......

E Sada je red da žuta banda i njen predsednik plate račun .....
Aha, da vidimo onda... Nisi zadovoljan, a onda neko naglasi da će se nastaviti sa reformom i ti ti dočekaš na nož? :lol:

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Aha, da vidimo onda... Nisi zadovoljan, a onda neko naglasi da će se nastaviti sa reformom i ti ti dočekaš na nož? :lol:

Aha da vidimo ...A ZAŠTO TAJ NEKO TU REFORMU VEĆ NIJE IZVRŠIO KAKO TREBA?

I ZAŠTO JE GODINU DANA MALOVIĆKA ZAJEDNO SA HOMNENOM TVRDILA DA JE URAĐENO KAKO TREBA ....

PA KOLIKO VI ŽUTAĆI MISLITE DA TREBA ŠANSI DA DOBIJETE ....

JOŠ SI I BEZOBRAZAN JER SE PRAVIŠ DA NE RAZUMEŠ ....

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Nije to dva i dva. Ometate vi takvi, nerazumni i agresivni. I prosti, da se ne lažemo.
Ali podržati napore da se nastavi sa reformom pravosuđa, to treba, a ne da si nezadovoljan dosadašnjim, pa kad neko kaže da će da se nastavi - ti opet to pljuckaš!

AMA NE PRAVI SE LUD .....

Dakle kako mogu u NORMALNOM SVETU BORIS TADIĆ .... i MINISTAR POSTAVLJEN IZ NJEGOVE STRANKE da tvrde različito o REFORMI KOJA JE IZVEDENA ....

1. Tadić ne kaže da je treba nastaviti ( VEĆ IZVESTI - KAO DA NIJE UOPŠTE RAĐENA)

2. Malovićka član DS i Homnen član DS tvrde da je IZVEDENA I DA JE ODLIČNA ...

3. Ja uopšte ne kažem da je ne treba izvršiti .... VEĆ PITAM ...ŠTA JE DO SADA RAĐENO I ZAŠTO VEĆ NIJE URAĐENA I KAKO JE MALOVIĆKA ZAJEDNO SA HOMNENOM SMELA DA LAŽE DA JESTE????

4. Što se uvreda koje si mi izneo tiče ..one govore više o tebi nego o meni a i ne mogu me povrediti kada dolaze od žute ekipe ..... tako da uzalud ti trud ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.