Bojkotujmo Terezu Kesoviju

*iskander

Ističe se
Poruka
2.167
Malo, malo, pa po neki Hrvat dodje u srbiju da uzme neku lovu. Hajde, bili su "Parni Valjak", Severina, Novi Fosili, Graso, ...i mnogi drugi, ali od njih nisam cuo neke izjave u vezi Srbije i Srpskog naroda...
Ova matora kalastura, koja je na plagijatima "zarira i palila" starom Jugom probudila se iz zimskog dugogodisnjeg sna i setila se da od "srbocetnika' moze uzet` koji dinar, ne? Pa sto da ne uzme kada su srbocetnici glupi, pak ce doc` na moje koncerte zarad nostalgije, ne...a ja cu si pak skupit love za novi klavir, ne, koji su mi srbocetnici odnijeli, ne, pak sam zato mrzela i mrzim ceo srpski narod...ne...

Zato hajde lepo da se mi organizujemo, pa da bojkotujemo stoku, a i sve one koji ucestvuju u organizaciji njenog koncerta. Treba pokazati stoci da ne trpimo svakoga. Neka primer svima bude Boris Novkovic koji nikada nista nje izjavio lose za Srbe, cak se i posvadjao sa ocem zbog pesme "Danke Dojcland"...svaka mu cast...
bojkot za terezu...:zelenko:
 
Malo, malo, pa po neki Hrvat dodje u srbiju da uzme neku lovu. Hajde, bili su "Parni Valjak", Severina, Novi Fosili, Graso, ...i mnogi drugi, ali od njih nisam cuo neke izjave u vezi Srbije i Srpskog naroda...
Ova matora kalastura, koja je na plagijatima "zarira i palila" starom Jugom probudila se iz zimskog dugogodisnjeg sna i setila se da od "srbocetnika' moze uzet` koji dinar, ne? Pa sto da ne uzme kada su srbocetnici glupi, pak ce doc` na moje koncerte zarad nostalgije, ne...a ja cu si pak skupit love za novi klavir, ne, koji su mi srbocetnici odnijeli, ne, pak sam zato mrzela i mrzim ceo srpski narod...ne...

Zato hajde lepo da se mi organizujemo, pa da bojkotujemo stoku, a i sve one koji ucestvuju u organizaciji njenog koncerta. Treba pokazati stoci da ne trpimo svakoga. Neka primer svima bude Boris Novkovic koji nikada nista nje izjavio lose za Srbe, cak se i posvadjao sa ocem zbog pesme "Danke Dojcland"...svaka mu cast...
bojkot za terezu...:zelenko:
Наравно да сам ЗА бојкот - фуфа матора која се опет претвара не би ли се огребала за коју кинту - одвратно...
 
Ускоро ће почети откопавање преминулих хрватских певача (и певачица; примедба колегнице из Јудејског ослободилачког фронта) у сврху турнеје по Србији...
 
Treba stajati sa motkama i pretuci svakoga ko je kupio kartu i dosao na njen i bilo kog Hrvata koncert . Ovde su im lake pare , oni to znaju , zato i dolaze .Prvi red ce sigurno biti namenjen za predsednika nam , jer on voli rvate .
 
Ta Tereza je bezveznjakusa, ne znam tko je slusa uopce.

I da, zasluzila je da je ispljujete sto je dosla tamo, stoga go ahead and destroy her.

U tome imate punu potporu svakog pravog Hrvata z:)

Pa slušali je mnogi kad su (i ona) bili mladi....pre 30-40 godina...a sad stvarno ne znam ni ko bi joj došao na koncert?.''Njena publika'' od 60+ godina ima tanke penzije pa ne može si to priuštiti....ja se sećam njenog koncerta u BG 1981-e god....ne znam dal' je posle ikad više dolazila ovamo a sećam se šta je pričala za vreme rata....neće napraviti''posao'' ako dođe....
....a više sam voleo da slušam Arsenika Dedića i Ivu Robića,Mišu Kovača....eh,pusta mladost...
 
Koncertna gostovanja pojedinih hrvatskih izvođača u Srbiji, poput posljednjeg Severinina u Kragujevcu, tijekom kojega je popularna pjevačica na kraju pjesme “Dalmatinka” zapjevala “Dalmatinka i Srbijanka” i dalje izazivaju pozornost medija.

Iako mnogi hrvatski izvođači godinama uredno zarađuju po susjednim zemljama, uključujući i Srbiju, dio glazbenika, i to najeminentnijih, još uvijek odbija tamo održavati koncerte.

- Nek’ idu svi koji hoće, poštujem njihov stav, jer svatko radi prema svojim moralnim kriterijima. Ja koja sam zbog rata sve morala nadoknaditi, imam i te kako dobre razloge za odbijanje nastupa u Srbiji - kazala je Tereza Kesovija, dodavši kako joj ponuda da u susjedstvu održi koncert ne nedostaje.

http://www.monitor.hr/clanci/gibonn...srbiju-premda-bi-danima-punili-dvorane/24935/

Ovi hrvatski glazbenici imaju karakter tvrđi od čelika :zroll:
 
Nisu problem istrošeni dvorski cirkuzanti sa titinog dvora.

Problem je naša stoka koja im se raduje slinaveći za "onim" vremenima

Drugim rečima ne uvozi se roba koja nema potražnju.

Potražnja za ovakvom vrstom zabave oslikava samoubilačku spremnost jednog dela srpske populacije da zaboravi sve i prepusti se diznislavenskoj nostalgiji

Ја мислим да је њен хонорар О ТРОШКУ БУЏЕТА СРБИЈЕ --- могао бих да опкладим... и мислим да ће жуто-црвена стока ДЕЛИТИ БЕСПЛАТНЕ КАРТЕ шУГОНОСТАЛГИЧАРИМА... само треба неки новинар да проврти ФИНАНСИЈСКУ КОНСТРУКЦИЈУ - једино смрдљива "друже-Тито" политика стоји иза ове свињарије...
 
Koncertna gostovanja pojedinih hrvatskih izvođača u Srbiji, poput posljednjeg Severinina u Kragujevcu, tijekom kojega je popularna pjevačica na kraju pjesme “Dalmatinka” zapjevala “Dalmatinka i Srbijanka” i dalje izazivaju pozornost medija.

Iako mnogi hrvatski izvođači godinama uredno zarađuju po susjednim zemljama, uključujući i Srbiju, dio glazbenika, i to najeminentnijih, još uvijek odbija tamo održavati koncerte.

- Nek’ idu svi koji hoće, poštujem njihov stav, jer svatko radi prema svojim moralnim kriterijima. Ja koja sam zbog rata sve morala nadoknaditi, imam i te kako dobre razloge za odbijanje nastupa u Srbiji - kazala je Tereza Kesovija, dodavši kako joj ponuda da u susjedstvu održi koncert ne nedostaje.

http://www.monitor.hr/clanci/gibonn...srbiju-premda-bi-danima-punili-dvorane/24935/

Ovi hrvatski glazbenici imaju karakter tvrđi od čelika :zroll:

...navedeni
 

Back
Top