Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

BOJKOTUJMO prikazivanja filma prodanih dusa Bjelogrlica i Trifunovica!!!

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Pa nije, ali mogli su i da je ne stave u film...
Radi se o tome da film nije uopste antisrpski i da je zanimljiv... nasuprot ovoj dvojici....
па у чему је онда проблем?
И ко је рекао да је филм антисрпски?

Антисрпски и антицивилизацијски је чин где протагонисти и режисери носе мајице са лико ратног злочинца и јавно кукају што злочинац није са њима.......Да ли би исто коментарисао да нпр. Кустурица носи мајицу са ликом Ратка Младића на промоцији свог филма у РС?

Tantor.

Primećen član
Banovan
Poruka
903
djubre trifunovic je 1992 pobeglo u Beograd mesto da se odazove na vojni poziv i brani svoj narod i svoju zemlju u republici srpskoj

isto vazi i za bjelogrlica

djubrad su to dezerterska
Сергеј Трифуновић је рођен 2. септембра, 1972. године у Мостару у породици глумца Томислава Трифуновића и правнице Слободанке. Његов млађи брат је глумац Бранислав Трифуновић. Отац Томислав се у својој каријери често селио, па је Сергеј живео у Мостару, Ужицу, Крушевцу и Београду.[2] Године 1990. се уписао на београдски Факултет драмских уметности у класи професора Владимира Јевтовића. Заједно са њим су студирали Наташа Нинковић, Војин Ћетковић и Небојша Глоговац.[1] Дипломирао је 1994. године.

akomoze

Iskusan
Poruka
6.113
Taj bojkot je smehotresan , to smeće je već odgledalo najviše domaće publike u poslednjih X godina , skoro pola miliona ljudi u Srbiji i strpali su gomile evra u Bjelogrlićeve lopovske džepove , a sada se setili da ga bojkotuju , ima da ga zayebu isto ko i oni veseljaci juče što su predlagali da se njemu i Sergeju zabrani ulazak u slobodarsku Kozarsku Dubicu . :lol:
Možda bi bilo dobro da dođu.

Snima se film sa ratnom tematikom.

U gomili pijanih i ušmrkanih "glumaca" začas može da se desi da neko,
umjesto manevarske municije, nekome podmetne okvir sa bojevom.
Mislim, kad može majica da se podmetne što nebi mogao i okvir.

Na ovo slobodarska ja dodajem slobodna i srpska Kozarska Dubica.

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
Nijesam toliki filmozder da moram da ogledam film cim se pojavi u bioskopima. Ja obicno film pogledam najranije pola godine posto prestane da bude aktuelan, jer mrzi me da idem u bioskop a jos me vise mrzi da skidam film odmah posto izadje jer je pretezno loseg kvaliteta, najvise volim da ogledam film u toplini svog doma, u kasnim satima kad svi spavaju. Tako da cu poslusati kolegu Tihog i skinuti film s neta poslije izvjesnog vremena :lol:

A sto se tice ovog bojkota zato sto je Sergej nosio majcu nekog tamo generala, mislim glupost.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.383
А да ли су могли да убаце неку другу химну?
Šta fali himnoj? Ovo je pravi tekst himne, a ne koštunicina nakarada od himne. Kada god sam negde gde se intonira i peva srpska himna, ja, a Bogami čujem i drugi oko mene, je pevam u originalnom tekstu: "...srpskog kralja, srpski rod..."

Neće ni ove komunjare doveka...

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.383
Taj bojkot je smehotresan , to smeće je već odgledalo najviše domaće publike u poslednjih X godina , skoro pola miliona ljudi u Srbiji i strpali su gomile evra u Bjelogrlićeve lopovske džepove , a sada se setili da ga bojkotuju , ima da ga zayebu isto ko i oni veseljaci juče što su predlagali da se njemu i Sergeju zabrani ulazak u slobodarsku Kozarsku Dubicu . :lol:
da li će im zabraniti, ne znam, ali znam, da imja baš ne bih savetovao da šetaju Dubicom, da ne bi vodenim putem stigli kući u Beograd, odnosno da njihova trupla ne završe u Uni, a iz Une u Savu, pa negde na Ušću da ih kukama vade alasi.
Kozarska Dubica je u pravom smislu te reči slobodarska. Imaš li ti uopšte predstavu koliko je Dubica dala života za slobodu, kako u ovom zadnjem, tako i u onom prošlom ratu? A, nedužne žrtve ustaških razbojnika, koji su harali u tom području da ne spominjem. Ako ne znaš, nemoj da se sprdaš sa tim stvarima!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.