Quantcast

BOJKOTUJMO prikazivanja filma prodanih dusa Bjelogrlica i Trifunovica!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Sta reci vise sem da i sam naziv teme dovoljno govori.Da li da pomenem da je doticni glumac: Sergej Trifunovic nosio majicu sa likom Jovana Divljaka izdajice koji je organizovao,sproveo i slavio desavanja koja su se desila u Sarajevu ul. Dobrovoljacka /
pogledajte prilozeno da bi ste videli kako je sve bilo isplanirano cak su imali i kamere postavljene da snimaju iz obliznjih zgrada koji su kontrolirali pokretanje-izlazak vojske JNA. I sta nam se desava odlaze nam Bjelogrdic i Trifunovic ajde sto se prica u BG o njima da su narkomani i propali Boemi koji se eto digli do nekih visina gde jadan narod UMIRE od GLADI ali eto oni su neki BOEMI nacije i prvo sta su ucinili odlaze u Sarajevo i pazi jada sta im se desava "jadni oni neko im postavio neke fore i sjebo ih a oni nisu hteli,nisu znali,nisu KRIVI sve je to maslo tamo nekih MUSLIMANA koji su ih izradili a oni nevinasca eto jadni Beogradjani srbska gov**,dosli na provod kod istih koji su KLALI i UBIJALI SRBSKI NAROD po tom istom SARAJEVU.
Zamislite da je jedan Zidov obukao majicu HITLERA i dosao na neku predstavu i izgovor mu bio pa nisam gledao,znao,neko mi nesto dodao.
To njihovo Boemstvo??? i narkomanski stil lagodnog zivota/zato i vole SIPTARE i ostalu bagru koja radi sa drogom jer to su im NAJBOLJI PRIJATELJI nema veze sto ti ostali sve rade u interesu svog nacionalnog nacionala u ime svoje vere i nacije/Svaka cast momci/ oni dokazuju kako se treba VOLETI i BRANITI svoja Otadzbina,Nacija,Nacion itd. "UCITE BEOGRADSKA vajna BOEMSKA BAGRO" kako se VOLI OTADZBINA-majka,brat...
Radi toga i radi svega ostalog sto se desava mislim da je vreme da se u srbiji nesto pokrene ako nista drugo a ono Bojkot. Nemoramo nesto da gledamo gde nas taj isti tako POTCENJUJE i VREDJA smrt nasih najmilijih.Njima u cast ove filmove i osobe treba do KRAJA njihove karijere BOJKOTOVATI-IZBEGAVATI u nasem narodu jer tako ce sutra opet uciniti a ne samo oni vec mozda nam se sprema i neki novi Trifunovic mozda ovoga puta u majici TACIJA ili HARADINAJA nikad se nezna sta nosi dan a sta noc. Treba im staviti do znanja da se nemogu vise igrati sa ovim narodom neke osobe sitnih morala a jos sitnijeg KARAKTERA.

Spas Srbije
Zivela SRBIJA

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Pa ako i to treba,a zamisli sta bi bilo kad bi sad neki glumac otisao u Izrael i obukao majicu Hitlera ili Mengelea sto bi lepo bilo zar ne.A sama cinjenica da kao sto ti kazes te dve osobe imaju 90% filmova nesto govori da nije u redu sa nasom Filmskom industrijom.
DOLE SA IZDAJNICIMA.

nikakve veze nema film ali opet ima svu vezu jer ti ga isti premijerno prikazuju.

ernauton de carmainge

Domaćin
Banovan
Poruka
4.363
Pa ako i to treba,a zamisli sta bi bilo kad bi sad neki glumac otisao u Izrael i obukao majicu Hitlera ili Mengelea sto bi lepo bilo zar ne.A sama cinjenica da kao sto ti kazes te dve osobe imaju 90% filmova nesto govori da nije u redu sa nasom Filmskom industrijom.
DOLE SA IZDAJNICIMA.

nikakve veze nema film ali opet ima svu vezu jer ti ga isti premijerno prikazuju.
Dobro bre, kalama, opusti se, covece. Zivis u Spaniji, more, vino, dobar fudbal, kastanjete...sta te boli qita za neke debile. Kad dodjes u Srbiju, ce gi bojkotujemo :D

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.564
Ма после овог ни на ТВ-у нећу да га гледам!
ma film je kao film stvarno dobar

podstice patriotizam srpstvo i pravoslavlje

daje primer mladim generacijama da ako verujes u sebe srbiju i ako si patriota - sve mozes pa i da osvojis trece mesto na svetskom prvenstvu u fudbalu

i ja sam se iznenadio da ovakva djubrad snime ovakav izrazito srpski film

stvarno

sergej trifunovic kao glumac je periferna uloga u filmu glavne uloge su mladi glumci vecinom do sada malo poznati ili nepoznati siroj javnosti.

HappyFuneral

Domaćin
Poruka
4.539
DOLE SA IZDAJNICIMA.

Ne opravdavam ja njih... Obojica su idioti... Trifunovica nisam voleo ni pre svega ovoga sa majicom, a sada mi je jos manje simpatican... Samo kazem da drugacije treba bojkovati njih dvojicu... Njihove kolege su vec pocele to da rade i ako nastave, redje ce i da se pojavljuju po filmovima itd.

Montevideo je zanimljiv film i glupo je bojkovati ga zbog ova dva idiota....

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.564
takodje film pljuje po jugoslovenstvu kao necemu glupom i nazadnom , u filmu odredjeni likovi kao tast predsednika fudbalskog saveza andrejevica , bogati burzuj kritikuje kralja aleksandra zbog njegove jugoslovenske politike

kaze sta misli ovaj aleksandar da bude imperijalista hoce da vlada hrvatiam i slovencima mesto da vlada samo srbijom i srbima

kralj je odbio da pomogne put u montevideo sa 300.000 dinara zato sto u timu nije bilo hrvata tj sto nije bio jugoslovenski

a hrvati su bojkotovali zato sto je 1929 premesteno sediste fudbalskog saveza jugoslavije iz zagreba u beograd.

znaci to je bila CISTO SRPSKA POBEDA

i u filmu kaze tast ovog Andrejevica "Da se zovete Srbija ceo bi vam put izfinansirao plus bi vam dao i pare za qurve i sampanjac a posto ste Jugoslavija onda nista"

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.564
Ne opravdavam ja njih... Obojica su idioti... Trifunovica nisam voleo ni pre svega ovoga sa majicom, a sada mi je jos manje simpatican... Samo kazem da drugacije treba bojkovati njih dvojicu... Njihove kolege su vec pocele to da rade i ako nastave, redje ce i da se pojavljuju po filmovima itd.

slazem se.

treba ga odgledati besplatno ko god moze

prvo uvecas svoj kucni budzet za hiljadu dinara drugo kaznis ova dva idiota zbog antisrpskog delovanja z:D

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Мислим да си у праву иако сам генерално противник било каквих (осим изборних) бојкота.

нека граница и неки ред, пристојност, морал, поштење...мора да постоје...макар минимум а потез ова два недо.ебана лика жељна личне промоције је испод сваког моралног и људског минимума.

ФУЈ!

gost 204907

Elita
Poruka
22.667
Чек прво нек одгледају, како да виде рекламу за Кока-Колу усред Београда ? И то не једном, него три пута најмање. Или - Каћуша, песма из Другог рата у хотелу Москва, а играју Руси..
Ти кадрови су бисери кинематографије :lol:
У ствари најбоља сцена филма је кад БСК-овци кажу фуцбалерима Југославије ..шта ви хоћете, комунисти :rotf:
Није ми није јасно како су б'санци искомуницирали са филмом, шта они уопште знају о томе
Сергеј и Бјела су целу ту причу бацили у засенак..шта ће мучени.
Има да гледате, најављују и наставак филма, а богами ће бити и серија дужа од Бабе и оног Шојића... страшно..

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333

Није глупо.
Неки ред ипак мора да се зна.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Bilo kako bilo stvar je jasna i dokazna. Oni su se SPRDALI u Sarajevu na rucun SRBIJE,SRBSTVA i svih nam poginulih i ubijenih od MUSLIMANA.Da li to treba tako da prodje kao da nista nije bilo ,ja mislim da ne treba. Sad kada ta ista dvojica glume neke Boeme/a bagra su narkomanska i jedan i drugi,najbolji pecat njihovoj glumi i karakteru jeste da narod okrene bojkot protiv tih istih bas sad u momentu kada ta dvojica i prezentuju taj film.Da li je film dobar ili nije nema nikakve veze sa cinjenicom ko ga predstavlja.Mozda za jedno godinu dana ili dve kad doticni budu na dnu i vise niko nece sa njima moze se odgledati ali ne sad kad ga ti isti prezentuju.
Spas Srbije
Zivela Srbija

Ah da,ovde svi znaju da ja zivim u Spaniji tako da ne znam razlog poredjenja ali naravno kada je neko iz murije!!! pa se misli baciti koska.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.