BOJKOT PDF POLITIKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iron je jednostavno takva osoba, sve mora biti po njegovom...horoskop valjda :D

Iskreno, ja da sam mod bih bio jos gori (ako je to uopste moguce :) ), ali hvala Bogu necu nikada biti (niti zelim). Potrebna je visoka doza tolerancije, mere i sposobnosti za balansiranje, nesto sto Jomini poseduje, ali Iron nazalost ne.

Mozda je ovom forumu zaista potrebno vise reda, ali ovim metodama i preko noci, to jednostavno nije moguce postici. Samo se stvara kontraefekat...

Znaci bila bi pod ban kod tebe... Samo da znam...:lol:


Pitala sam jednom Irona kakav je osecaj kad ga brise Jomini, nije mi odgovorio tada, kad nije bio mod...:lol::lol::lol:
 
Bojkot PDF Politika ...

Kad neko stigne do ove ideje onda mora da je jako uzrujan. Meni je to jasno.

Mi forumaši smo učesnici Krstarice tj. ovog foruma Politike, zato što nam se ovde dopada. Družimo se, ponekad ima i svađa. Sve je to ljudski. Važno je da smo svi ovde dobrovoljno i s namerom.

Evo, do sada je sve bilo manje više u redu, a onda odjednom, admin "traži poošterenje", poštovanje i ne znam šta sve ...

Kad to traži, valjda ne misli na normalne ljude već na one koje se ponašaju ekstremno. Takvih je vrlo malo. Mislim da ste zadatke shvatili prejako. Ako grešim, onda admin ima želju da "oboji" forum. Politički da ga oboji. E pa nisam siguran da on ima takve ambicije. Pre će biti da je Iron "poruku" shvatio tako da će i "šire" da zavede red.

Ljudi smo, različiti, imamo različite kriterijume ... Ako već na Jominija nema mnogo pritužbi tj. smatramo ga manje više OK, zašto ne pomogne Ironu u "ocenjivanju". Čemu ovolika metla ?
 
@Moreplovka...
Ovde sam mnogo dugo i mnogo toga se promenilo u komunikaciji i toleranicji.
Ovo što radiš je gotovo skandalozno!
Odgovori mi na pitanja jer me javno prozivaš i usput imaš vredjanje korisnika!
 
Meni kad se neka tema ne svidja ili smatram da nemam sta da kazem na tu temu ja ne komentarisem.Imamo pravo izbora.To nam je na ovom forumu zagarantovano.
Ovo "Bojkot" su neki preostro shvatili.Smatram da treba o ovome pricati da bi se prevazisli problemi koji postoje.
 
Bojkot PDF Politika ...

Kad neko stigne do ove ideje onda mora da je jako uzrujan. Meni je to jasno.

Mi forumaši smo učesnici Krstarice tj. ovog foruma Politike, zato što nam se ovde dopada. Družimo se, ponekad ima i svađa. Sve je to ljudski. Važno je da smo svi ovde dobrovoljno i s namerom.

Evo, do sada je sve bilo manje više u redu, a onda odjednom, admin "traži poošterenje", poštovanje i ne znam šta sve ...

Kad to traži, valjda ne misli na normalne ljude već na one koje se ponašaju ekstremno. Takvih je vrlo malo. Mislim da ste zadatke shvatili prejako. Ako grešim, onda admin ima želju da "oboji" forum. Politički da ga oboji. E pa nisam siguran da on ima takve ambicije. Pre će biti da je Iron "poruku" shvatio tako da će i "šire" da zavede red.

Ljudi smo, različiti, imamo različite kriterijume ... Ako već na Jominija nema mnogo pritužbi tj. smatramo ga manje više OK, zašto ne pomogne Ironu u "ocenjivanju". Čemu ovolika metla ?

Čime je obojeno isključenje IDI DADA AMINA I TIITUS-a?
Prvi je izvredjao Strelu a drugi mene.
Da li smo Strela i ja "iz istog tabora"?

Dalje gde se ogleda to što si napisao u 24-om postu?
 
Irone, moj post je bio krajnje dobronameran (i to ne kazem sa namerom da ti se slihtam, daleko bilo :roll: )
Ako ljudima vec uzimas nesto na sta su navikli onda to mora postepeno. Uzimaj im slobodu svakoga dana po malo i nece ni primetiti; uzmi im sve odjednom i imaces pobunu.

Jednostavno ne mozes da zakljucas po 30-40% tema na prvoj strani odjednom.

Salvantis, ako ima previše off-a i neprimerenih tekstova/tema/forumaša, ne može to postepeno. Zar ne?
 
Meni kad se neka tema ne svidja ili smatram da nemam sta da kazem na tu temu ja ne komentarisem.Imamo pravo izbora.To nam je na ovom forumu zagarantovano.
Ovo "Bojkot" su neki preostro shvatili.Smatram da treba o ovome pricati da bi se prevazisli problemi koji postoje.

Ja ako znam da je neko postavio neku temu na drugom forumu pod drugim nickom a onda brže bolje postavi link do tog foruma, onda ja tu temu zaključam jer urednici tog foruma nisu bili tamo u trenutku postavljanja. To se kasnije vidi jer te teme tamo nema a ovde se i dalje busa u prsa...

Ako znam kako komentarišete o Muslimanima onda ne vidim zašto bih vam dozvolio da nestručno komentarišete iako su po srpskom Ustavu tri religije treadicionalne u Srbiji: Pravoslavna, Katolička i Muslimanska. LJUDI NE IGRAJTE SE SA OVIME!
 
Čime je obojeno isključenje IDI DADA AMINA I TIITUS-a?
Prvi je izvredjao Strelu a drugi mene.
Da li smo Strela i ja "iz istog tabora"?

Dalje gde se ogleda to što si napisao u 24-om postu?

Idija i Titusa si banovao???:confused: Katastrofa. Mogao si da ih upozoriš, ali ovo.... Pa Idijeve teme su bile najinteresantnije. Svi su učestvovali u diskusiji, mada on jeste malo preterivao u objašnjavanju, ali baš banovanje... Ne znam.

Čini mi se da će nas sve manje biti ovde.

Laku noć.
 
- Zatvoreno 6 tema o Kosovu a Strela došla na ideju da budu hronološki sortirane
- Zatvorena tema o mladom Švajcarcu Lenjinovom fanu što se razočarao u stil života te zemlje
- Zatvorena tema o Irinejevom potpisu kako SPC priznaje papu kao prioritet, samo bez potpisa svetog sinoda ali to niko da napiše a oteglo se do čija baba više sveća zapalila!
- Zatvorena tema korisnika iz Hrvatske kojom je želeo da se "važniji" oglase po pitanju Muslimana u Nemačkoj sa ko zna čijom anketom, a naravno već smo imali spremne komentare o ovim i onim tamo muslimanima. I takvi da učestvuju u osetljivoj temi?
- Zatvorena tema što je na stranom jeziku
- Zatvorena tema što se nekom nije dopao članak u novinama pa došao ovde da nam kaže umesto da se obrati redakciji
- Isključena dvojica, sada trojica zbog vulgarizama i jedan zato što je mislio da prvi nije isključen pa smo to rešili maločas...

Dalje?

-Nije obrisano samo sest tema.
-Smatram da nije fer zatvarati teme jkoje su na engleskom,mnogi forumasi znaju engleski i dosad nikad nije bilo problema niti su takve teme zatvarane.On koji ne znaju jezik na tim temama ne ucestvulu ili shvate iz konteksta.
-Sto se tice vulgarizma moderator je izazvao takvu reakciju.Neki ljudi imaju kratak fitilj...Smatram da ih treba odbanovati ...bili su isprovocirani ponasanjem istog.
 
Irone, moj post je bio krajnje dobronameran (i to ne kazem sa namerom da ti se slihtam, daleko bilo :roll: )
Ako ljudima vec uzimas nesto na sta su navikli onda to mora postepeno. Uzimaj im slobodu svakoga dana po malo i nece ni primetiti; uzmi im sve odjednom i imaces pobunu.

Jednostavno ne mozes da zakljucas po 30-40% tema na prvoj strani odjednom.

Nemoj da filozofiraš nego mi odgovori - GDE SAM POGREŠIO???
 
Korisnik ima veće slobode, moderator ima obaveze.
Prvo treba pročitati sve tekstove i svačije tekstove i svakakve tekstove i razmisliti da li je nešto rečeno dvosmisleno.
U medjuvremenu vam se obraćaju nadležni sa svojim zahtevima.
U medjuvremenu treba pročitati one vaše žalbe i analizirati da li je neko nešto napisao zato što ga je taj što se žali pre toga isprovocirao...
Treba da se jede, da se spava i da se ide na posao i da se posveti dovoljno vremena lepšoj polovini koja sigurno ne bi bila samnom da sam debeli homo kako me nazvaše oštećeni...

Ljudi vi sebe nazivate vernicima a toliko zlobe?

Obaveze ?! Pa jasno je da se samo iza tog pojma možeš "sakriti". Lepo sam ti rekao neki dan (možda nisi video) opusti se malo, nije ovo vlada Srbije nego mesto za zabavu. Više ćeš staža kao mod imati tako opušten, nego ovako revnosan i strog. Bez obzira što si mod, postuj kao što si pre toga radio i bićeš super.
 
-Nije obrisano samo sest tema.
-Smatram da nije fer zatvarati teme jkoje su na engleskom,mnogi forumasi znaju engleski i dosad nikad nije bilo problema niti su takve teme zatvarane.On koji ne znaju jezik na tim temama ne ucestvulu ili shvate iz konteksta.
-Sto se tice vulgarizma moderator je izazvao takvu reakciju.Neki ljudi imaju kratak fitilj...Smatram da ih treba odbanovati ...bili su isprovocirani ponasanjem istog.

Preterao si u tome da si teo odma da pokazes ko je ovde Boss...

Ups Za Irona je ovaj post...
Sory
 
Ajd i ja da nešto kažem...čini mi se da imam pravo, a Bogami i popriličan broj banova.
Nisam dugo dolazio na ovaj podforum, naprosto sam ga izbegavao.nakupilo se mnogo kojekakvih gluposti.
Polemika je postala misaona imenica, teme resavska prepisivačka škola.
Većina korisnika poče da leči sopstvene frustracije....i napravi se od foruma Meridijan liga.
E ako je već tuča navijača, treba i murija da reaguje.
 
-Nije obrisano samo sest tema.
-Smatram da nije fer zatvarati teme jkoje su na engleskom,mnogi forumasi znaju engleski i dosad nikad nije bilo problema niti su takve teme zatvarane.On koji ne znaju jezik na tim temama ne ucestvulu ili shvate iz konteksta.
-Sto se tice vulgarizma moderator je izazvao takvu reakciju.Neki ljudi imaju kratak fitilj...Smatram da ih treba odbanovati ...bili su isprovocirani ponasanjem istog.

- Šest, pet ili sedam - ZAŠTO IMAMO LEPLJIVU?
- Moja dužnost je da kontrolišem napisano. Nemam nameru da učim strane jezike koji su van okvira maternjeg a ovo je domaći forum a ne višejezični. Nije li izvesna osoba pesmu na Francuskom prevela "U boj, juriš braćo Srbi" a da se Srbi nigde ne pominju?
- Prilikom registracije svi ste se složili sa nekim pravilima.
 
@Moreplovka...
Ovde sam mnogo dugo i mnogo toga se promenilo u komunikaciji i toleranicji.
Ovo što radiš je gotovo skandalozno!
Odgovori mi na pitanja jer me javno prozivaš i usput imaš vredjanje korisnika!

Pa vredjao si i ti forumase kad si bio clan...Vredjaju svi,neko manje a neko vise.Tebe sam vredjala, ako je to uopste uvreda kad sam ti rekla da si glupson.I izvinila ti se zar ne? meni se niko nije izvinio?Kad kazem nekom nesto sto mu ne odgovara...bila sam i sisata, kureplovkai siptarska kurvetina ,dalje tranvestit,klon...itd...Pa sta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top