Bojite li se Pakla?

promućuran loophole, nema šta. sve što se meni ne sviđa i ruši mi koncept sveta, od đavola je

a sta mene briga ako je čudo postignuto vradžbinom? čudo je čudo, čudu se u zube ne gleda
То није моје учење већ учење Васељенске Цркве Христове која је стуб и тврђава истине.

Nije ti lepše da si prolazan?

Onako bi bio večito dete, ovako imaš privid prolaznosti kroz vreme i svakako si Božije dete...
Ne možeš biti Bog ako si večan...

Naravno, bog jesi... Za sebe, ako nikom drugom, u sopstvenom matriksu... Šta bi postigao večnim životom?
To je njuejdj teorija.
Bog nas je stvorio da budemo vecni.
To nas ne cini Bogovima.
I biti vecan neces biti uvek dete vec odrastao.
Djela apostolska 17,28Jer kroz njega živimo, i mičemo se, i jesmo; kao što i neki od vašijeh pjesnika rekoše: jer smo i rod njegov.

To je njuejdj teorija.
Bog nas je stvorio da budemo vecni.
To nas ne cini Bogovima.
I biti vecan neces biti uvek dete vec odrastao.
Djela apostolska 17,28Jer kroz njega živimo, i mičemo se, i jesmo; kao što i neki od vašijeh pjesnika rekoše: jer smo i rod njegov.
Ček ako si naspram Boga dete, i živiš večno, šta si onda?

Nema toga. Barem ne u ovom fizičkom svetu oko nas. U knjigama, glavama i fantazijama ima sve, pa i da si odrastao i jednak Bogu...

„Идите од мене, проклети, у огањ вечни припремљен ђаволу и анђелима његовим. – Матеј 25:41 ЕСВ

Pripremio ga napravljen jasno pise.Mislim da je to u dubini zemlje.Tamo vatra gori stalno.

„Идите од мене, проклети, у огањ вечни припремљен ђаволу и анђелима његовим. – Матеј 25:41 ЕСВ

Pripremio ga napravljen jasno pise.Mislim da je to u dubini zemlje.Tamo vatra gori stalno.
нема ватре ако нема кисеоника. ватра је бурна реакција оксидације.

Back