Bojite li se Pakla?

Не капираш шта ти ја кажем. Није се једна особа вратила из раја него више. То су људи различитог образовања, нити су сви верници нити су сви из исте државе или континента.
Дакле биће да нешто постоји, то што ти то игноришеш, то је већ твој избор.
Јављали су се људи после смрти из пакла. Тако да и то постоји
Ne kapiraš druže šta ja tebi pričam. Iskustva prošlih života ima na desetine hiljada. I ja sam radio regresiju u prošle živote. Razlika između tebe i mene je što ja tebe ne ubeđujem u moje lično iskustvo, a ti mene ubeđujes u iskustva koja čak nisu ni tvoja nego, eto, jer si hrišćanin verujes u njih.

Ne kapiraš druže šta ja tebi pričam. Iskustva prošlih života ima na desetine hiljada. I ja sam radio regresiju u prošle živote. Razlika između tebe i mene je što ja tebe ne ubeđujem u moje lično iskustvo, a ti mene ubeđujes u iskustva koja čak nisu ni tvoja nego, eto, jer si hrišćanin verujes u njih.
Ја у клин ти у плочу. Ја ти причам о рају и паклу ти о прошлим животима.
Људи су мртви по неколико дана па се врате из раја.
То што човек у свесном стању има неке наводне регресије то је питање за дискусију.
Како човек може било шта да осећа када му је мозак мртав ? То је кључно питање.
Лекари кажу да је то немогуће. Умрли су често чули разговоре лекара а постоји и књига где су се упоредила искуства више људи. Дакле није у питању двоје или троје већ више десетина људи, конкретно у тој књизи.
И сви су они били мртви, тј. мозак им није радио а ипак су доживели нешто.

Ја у клин ти у плочу. Ја ти причам о рају и паклу ти о прошлим животима.
Људи су мртви по неколико дана па се врате из раја.
То што човек у свесном стању има неке наводне регресије то је питање за дискусију.
Како човек може било шта да осећа када му је мозак мртав ? То је кључно питање.
Лекари кажу да је то немогуће. Умрли су често чули разговоре лекара а постоји и књига где су се упоредила искуства више људи. Дакле није у питању двоје или троје већ више десетина људи, конкретно у тој књизи.
И сви су они били мртви, тј. мозак им није радио а ипак су доживели нешто.
Ja isto o klin, a ti o ploču. Govorim ti da postoje ljudi sa sećanjima na prošle živote, a ti zapeo za raj i pakao. Verovao ili ne (a verovatno nećeš) postoje ljudi kojima je mozak bio mrtav i vraćeni su u život i zamisli, nisu videli ništa. Poput mene npr. Sa 11 god sam imao tešku operaciju puknutog slepog creva. Bio sam klinički mrtav. I vratio se. Ništa. Zero. Ali nakon toga sam konstantno sanjao isti san. Da padam prema zemlji i neki brojčanik mi se vrti i taman da udarim o zemlju i probudim se. Možda prošli život?🤔 Ili mozak nešto baljezga...

Nema.
Zli ce izgoreti na kraju zauvek.
Nema toga. Epilog nije isti.
Duhovni svet nije materijalni.
Ja isto o klin, a ti o ploču. Govorim ti da postoje ljudi sa sećanjima na prošle živote, a ti zapeo za raj i pakao. Verovao ili ne (a verovatno nećeš) postoje ljudi kojima je mozak bio mrtav i vraćeni su u život i zamisli, nisu videli ništa. Poput mene npr. Sa 11 god sam imao tešku operaciju puknutog slepog creva. Bio sam klinički mrtav. I vratio se. Ništa. Zero. Ali nakon toga sam konstantno sanjao isti san. Da padam prema zemlji i neki brojčanik mi se vrti i taman da udarim o zemlju i probudim se. Možda prošli život?🤔 Ili mozak nešto baljezga...
Mozak... :)
A opet...

Наравно да се плашим, сам сам најсвеснији својих грехова, чињења и нечињења. Ипак се надам оној "главици лука" о којој је писао Достојевски, али да неће да се прекине, као у причи.

Nema kraja...
Iako smo svi prolazni...

Ako se ikada i uništi zlo, pojaviće se opet.
Zlo se prvi put pojavilo kod lucifera i na nasoj zemlji.
Niko od stvorenja pre toga nije poznavao razliku izmedjju dobra i zla.
Sto se tice iskustva.
Celo nebo posmatra dogadjaje na zemlji.

Tako da ce se zlo u buduce jos teze pojaviti ili nikako.
A ako bi se pojavilo, Bog ce moci odma da ga unisti.
Nece morati da pokazuje njegov ishod i kraj.
Ovako kako se odvija borba protiv zla i Bog dopusta da se ona pokaze u svim varijantama ovde na zemlji, svako zlo ako bi se pohavilo u buducnosti daje Bogu legitimitet da ga odma zaustavi.
Ne bi vise trajalo kao na nasoj zemlji.

Sto se tice iskustva.

Ovako kako se odvija borba protiv zla i Bog dopusta da se ona pokaze u svim varijantama ovde na zemlji, svako zlo ako bi se pohavilo u buducnosti daje Bogu legitimitet da ga odma zaustavi.
...zlo se nije moglo pojaviti jer nastalo je Pocetkom
kao paralelna Bitost ili Bitost...problem je u samoj definiciji,
da li je uzlo u samodbrani ubistvo ...?

Sto se tice iskustva.

Bez lucifera ti sad ne bi bio to što jesi...
Naravno ni bez onog ko je napravio lucifera...

Oblik će se menjati. A taj što menja oblike nije ni dobar ni zao, da taj Bog...

Bez lucifera ti sad ne bi bio to što jesi...
Naravno ni bez onog ko je napravio lucifera...

Oblik će se menjati. A taj što menja oblike nije ni dobar ni zao, da taj Bog...
Lucifer ili Luconosa je bio andjeo znaci
nije mogao postati nesto ili
da ga neko takvim napravi
da nije bilo odredjeno da bude Lucifer
ne bi ni bio
nije mogao biti ometen u mijesanju Prvom Paru...?

Ja isto o klin, a ti o ploču. Govorim ti da postoje ljudi sa sećanjima na prošle živote, a ti zapeo za raj i pakao. Verovao ili ne (a verovatno nećeš) postoje ljudi kojima je mozak bio mrtav i vraćeni su u život i zamisli, nisu videli ništa.
Што се плашиш и игноришеш оне који су видели нешто ? Јел те страх па се правиш да их нема ? Дакле неки су видели нешто.

Што се плашиш и игноришеш оне који су видели нешто ? Јел те страх па се правиш да их нема ? Дакле неки су видели нешто.
Isto važi i za tebe.
Druže, ne sporim i ne plašim se. Ali neću verovati u svako tuđe iskustvo jer se slaže sa mojim trenutnim uverenjima.

Isto važi i za tebe.
Druže, ne sporim i ne plašim se.
Знао сам ја и пре него си ти написао да неки нису осетили ништа после мождане смрти. Ниси ме разумео.
Нисам ни мислио да ти јавно кажеш да се не плашиш. Скренуо си тему са људи који су нешто доживели на другу страну, прво на реинкарнацију и у крајњој инстанци тебе та тема не интересује.
Зашто би онда мене интересовало то што неки нису доживели ништа ?

Bozija_matrica.jpg

Bojite li se da ne završite u Paklu zbog svojih postupaka? U razgovoru sa ljudima kada ih pitam da li se plaše Pakla zbog njihovih postupaka većinom dobijem odgovore da se uopšte ne plaše Večnog ognja. Ja se iskreno bojim da ne budem odbačen od Gospoda, ali sam iznenađen ljudskom neustrašivošću u vezi sa ovim pitanjem. Bojite li se Pakla ili ne?
Pakao je babaroga za odrasle. Neki nikada ne odrastu...

Back