Quantcast

Bojim se biti slobodan?

_psihomehanicar_

Zainteresovan član
Poruka
214
Imam 27 godina, muškarac sam, i cijeli život ja se bojim biti slobodan, nekako osjećam se kao zao i pokvaren, kada počnem sam da se brinem o sebi da planiram svoj život, kad ne razmišljam šta mi sestra i roditelji rade u životu nego svu pažnju usmjerim ka sebi.I kada se odvojim od porodice osjećam neku veliku usamljenost u sebi, ne da mi oni nedostaju, ja bih mogao bez njih živjeti, nego neku grižnju savjesti što sam ih napustio. :D Takođe bojim se da nekoga ne volim, neku osobu, osjećam se nekako pokvareno kad imam takve pomisli. :)

Poslednja izmena:

Lossana

Primećen član
Poruka
713
Imam 27 godina, muškarac sam, i cijeli život ja se bojim biti slobodan, nekako osjećam se kao zao i pokvaren, kada počnem sam da se brinem o sebi da planiram svoj život, kad ne razmišljam šta mi sestra i roditelji rade u životu nego svu pažnju usmjerim ka sebi.I kada se odvojim od porodice osjećam neku veliku usamljenost u sebi, ne da mi oni nedostaju, ja bih mogao bez njih živjeti, nego neku grižnju savjesti što sam ih napustio. :D Takođe bojim se da nekoga ne volim, neku osobu, osjećam se nekako pokvareno kad imam takve pomisli. :)
Jedno je samostalnost drugo sloboda. Sloboda ne znaci udaljavanje od bliznjih vec oznacava potpuno iskazivanje svojih emocija, pracenje intuicije, prihvatanje sebe, drugih i toka zivota. Mozda jednostavno nisi sazreo do kraja. Ne plasis se ti slobode, nego samog sebe i svojih osobina koje do kraja nisi spoznao..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.