Quantcast

Boje u Obaveštenjima u tamnom stilu

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

aleksazr

Domaćin
Poruka
3.281
Screenshot_1.png

Nazivi tema (smešne slike, glumci/glumice...) bi ovde moglo drugom bojom, nick forumaša trećom.
A taj text "moguće je da ima još..." je već postao nepotreban, samo pravi buku.

DavidB92/BackUp

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.163
I u drugim stilovima je tekst svuda u istoj boji tako da ne razumem zašto bi u crnom bilo drugačije. Sad se setih da ima par forumaša koji vole da išaraju tekst sa nekoliko boja pa to baš deluje iritantno. Ovako se sasvim lepo vidi u svim stilovima.

Boja kontrast svjetlo tamno nesto najvaznije na forumu,bez toga ne bih mogao da razmisljam.

aleksazr

Domaćin
Poruka
3.281
<I u drugim stilovima je tekst svuda u istoj boji tako da ne razumem zašto bi u crnom bilo drugačije.>
Admin je promenuo naslov moje teme, meni nije bilo bitno da naglasim da je to u tamnom stilu.
Svejedno koji je stil u pitanju.

<Ovako se sasvim lepo vidi u svim stilovima.>
Ja ne vidim ništa, samo neka buka, gomila reči, koje moram da pročitam sve,
da bih video koja je tema u pitanju, a to me jedino interesuje, zato bih to naglasio drugom bojom.

Autor mi nije bitan, to sam dodao onako, kao plus mogućnost.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.