Boje novčanika koje privlače novac

4thman

Iskusan
Poruka
6.554
Bolje mi da ćutim što se tiče finansija, smedj sa plavim, Aldo.... treba da ga menjam, nešto skromnije a crvenije...

palorus_blue_410-002-029_main_sq_gy_1000x1000.jpg

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
278.065
Глупости.
Тренутно је Мануелов плави, који ми савршено одговара и величином и са свим својим преградама али је у фази распадања. На концу свега сам га још у троби натопила сурутком када сам носила неки сир па се све просуло. Па сам га прала у машини а сушила на радијатору. И сада он има понеку светлију линију, а радијатор понеку плаву :lol:
Негде око рођендана била са другарицом да она себи купи торбу и ја као: ”Јао, треба ми новчаник!” а она:”Не треба ти!” и одвуче ме од њих. Седнемо на кафу а она вади поклон за мене, диван змијског рада који вуче на боју коже. И ево од марта се каним да све пребацим а стари сахраним и никако. Нови је мнооого лепши али стари ми одговара :lol:
da izvines i moj je veliki sa vise pregrada , oduvek sam volela velike novcanike..usput kineski je :rotf:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
48.117
Kažu da odredjene boje privlace novac i da bi vas novcanik trebao da bude u nekoj od ovih boja a one su :crna,crvena,smedja, zelena , žuta.

Koje je boje vaš novcanik ? :)

Crna
Najčešća boja je novčanika, a ukoliko i vi imate jedan takav – niste pogrešili. Crna boja simbolizuje bogatstvo i prosperitet. Ako želite da napredujete u karijeri ili privatnom biznisu, odaberite novčanik u crnoj boji.

Crvena
Ova boja je od davnina poznata po tome što privlači bogatstvo i obilje. Vrlo brzo neutrališe negativnu energiju, a vlasniku donosi obilje i stabilnost u finansijama.
Crvena boja je simbol vatre. Ako imate crveni novčanik, može se desiti da ćete simbolično “spaliti svoju sreću” kada je reč o novcu. Neki, pak, tvrde da im crvena boja donosi sreću. Ako ste u nekom periodu života imali crveni novčanik i bili zadovoljni finansijskim stanjem, nabavite još jedan – možda vam se opet posreći.

Smeđa
Ova boja donosi bogatstvo i najčešća je među novčanicima, pa njoj treba da se okrenete ako želite da uvećate ušteđevinu. Takođe, ako ste skloni neodgovornom trošenju, ova boja može da vas obuzda da nekontrolisano kupujete.

Zelena
Zelena boja obično predstavlja život i rast. Ako uredno poređate novac u zeleni novčanik, možete da se nadate uvećanju prihoda. Takođe, prema Feng šui učenju, ne bi trebalo u novčaniku da držite neplaćene račune jer time privlačite gubitak na polju finansija.

Žuta
Žuta boja može da privuče novac koji ćete brzo potrošiti, ali i brzo zaraditi. Birajte novčanik u boji senfa ili pastelno žuti novčanik da bi novac “cirkulisao”. Senf žuta će vam pomoći da uštedite novac, a pastelna će vam doneti više sreće u pregovorima oko plate.
crveni CocaCola platneni
šta sve nije izdržo a samo treba da se opeee

imam još tri zabunkerisana dok je trajala akcija

i nije do novčanika nego je do mene

a bre Milun

Elita
Poruka
24.933
Kažu da odredjene boje privlace novac i da bi vas novcanik trebao da bude u nekoj od ovih boja a one su :crna,crvena,smedja, zelena , žuta.

Koje je boje vaš novcanik ? :)

Crna
Najčešća boja je novčanika, a ukoliko i vi imate jedan takav – niste pogrešili. Crna boja simbolizuje bogatstvo i prosperitet. Ako želite da napredujete u karijeri ili privatnom biznisu, odaberite novčanik u crnoj boji.

Crvena
Ova boja je od davnina poznata po tome što privlači bogatstvo i obilje. Vrlo brzo neutrališe negativnu energiju, a vlasniku donosi obilje i stabilnost u finansijama.
Crvena boja je simbol vatre. Ako imate crveni novčanik, može se desiti da ćete simbolično “spaliti svoju sreću” kada je reč o novcu. Neki, pak, tvrde da im crvena boja donosi sreću. Ako ste u nekom periodu života imali crveni novčanik i bili zadovoljni finansijskim stanjem, nabavite još jedan – možda vam se opet posreći.

Smeđa
Ova boja donosi bogatstvo i najčešća je među novčanicima, pa njoj treba da se okrenete ako želite da uvećate ušteđevinu. Takođe, ako ste skloni neodgovornom trošenju, ova boja može da vas obuzda da nekontrolisano kupujete.

Zelena
Zelena boja obično predstavlja život i rast. Ako uredno poređate novac u zeleni novčanik, možete da se nadate uvećanju prihoda. Takođe, prema Feng šui učenju, ne bi trebalo u novčaniku da držite neplaćene račune jer time privlačite gubitak na polju finansija.

Žuta
Žuta boja može da privuče novac koji ćete brzo potrošiti, ali i brzo zaraditi. Birajte novčanik u boji senfa ili pastelno žuti novčanik da bi novac “cirkulisao”. Senf žuta će vam pomoći da uštedite novac, a pastelna će vam doneti više sreće u pregovorima oko plate.
da nisi zakasnila sovu temu par decenija ?

a bre Milun

Elita
Poruka
24.933
A šta je sa nama koji ne koristimo novčanik a pare samo ležu na račun? :per:
Keš podižem samo kad krenem u kafanu :D
taj sistem sa racunom treba unistiti..........nikad ne znas kolko i dal uopste imas pare na racun.
Primis pare na ruke, i trosis al uvek vidis kolko ostalo. A sa karticu natocis gorivo, kad ono, prazna kartica......ma da ti ne pricam.
Keshovina je zakon.

Marko_smt

Aktivan član
Poruka
1.014
taj sistem sa racunom treba unistiti..........nikad ne znas kolko i dal uopste imas pare na racun.
Primis pare na ruke, i trosis al uvek vidis kolko ostalo. A sa karticu natocis gorivo, kad ono, prazna kartica......ma da ti ne pricam.
Keshovina je zakon.
Ja opet nekako keš slobodnije trošim.
Ne koristim aplikaciju banke iz bezbednosnih razloga (čitaj paranoja) ali čuvam poruke tako da uvek imam uvid u stanje.
Nemam kredit niti bilo kakva zaduženja, samo održavanje računa.
Štekara sam tako da ne mogu zeznuti sam sebe.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
43.521
Keshovina je zakon.
Naprotiv, meni je kartica zakon.

Uvek znaš kad i gde si potrošio lovu, a ako ti neko ukrade karticu, može samo da se slika s njom.

Lady Number Five

Primećen član
Poruka
921
Prvo moram da kažem da je to jurenje za novcem uvek i svuda, te tema o tome kako privući novac potpuno bezvezna. Promoviše sve što je pogrešno, materijalne vrednosti i stav da nemamo dovoljno.
Što uopšte nije tačno.
Svi idu na letovanja, svi jedu brzu hranu, voze po dvoja kola, plaćaju kurseve, teretane i slično, svi izlaze, svi naručuju hranu. To izvinite ne može onaj ko nema.
A gde to vodi? U večito nezadovoljstvo. Što ja nemam ko Mitrović, Lepa Brena wtf
Moje pitanje je šta će ti?
Vrlo je pogrešno stalno juriti za novcem, u toj trci gubi se realnost. A to je da većina sveta živi sasvim normalno, i više od toga. Ja ne znam mnogo ljudi sa foruma koji nemaju pristojan život, u reali takođe, ali zato znam i one koji nemaju, i verujte manje pričaju o novcu od ovih što imaju. Skromnost je vrlina, bila i ostala, koja se danas uopšte ne ceni. Ali kada dođu teška vremena, neki će naučiti da je cene.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.