Бојана Пејовић, Мали Адађо ,Бебето 1.5.2009-1.5.2011

Мали Адађо-Бојана Пејовић 01.07.1973. - 01.05.2009.


Мали Адађо:





Kome govoriš sve ovo pinki , ovim ljigama na Krstarici ?!

Ako je zbog njih dzabe se trudiš , davno sam ti rekla da sa njima treba kratko i jasno - nogom u glavu !

Kasno je pinki prijatelju !

Nismo imali nikoga da kaže " This is Sparta " , i da nogom u bunar gurne

izaslanika kralja koji je poveo u borbu čitav kontinent na malenu Spartu !

Kasno je , nas nije bilo ni 300 !



Leonidas i njih 300 su bili spremni da umru za Spartu , i umrli su !

U Srbiji je život precenjen , ovde je bitno samo da si živ , da čuvaš svoje dupe pod bilo kojim okolnostima !

U Srbiji nema 300 koji bi umrli za nju !

Ne mogu da govorim u tudje ime prijatelju , zato ne mogu da ti odgovorim .





Тога дана сам се заклео.
 
maliadadjo.jpg


Počivala u miru.

73359.1688740.jpg
 
Taman tako, cini mi se kao juce kad su javili ovdje na forumu da je Bojana preminula.

Iskreno, nijesam zapazio nju dok je pisala ovdje. Za nju sam prvi put cuo kad je preminula. Ne znam kakva je bila, ali kakva god da je bila, visa neka sila je prerano i protiv njene volje je odvela u neki drugi, nama nepoznat svijet i vise se nikad nece vratiti. Nadam se da u tom svijetu uziva, posto je ovaj svijet bio previse okrutan prema njoj.

Neka pociva u miru.
 

Back
Top