Мали Адађо-Бојана Пејовић 01.07.1973. - 01.05.2009.
Мали Адађо:
Kome govoriš sve ovo pinki , ovim ljigama na Krstarici ?!
Ako je zbog njih dzabe se trudiš , davno sam ti rekla da sa njima treba kratko i jasno - nogom u glavu !
Kasno je pinki prijatelju !
Nismo imali nikoga da kaže " This is Sparta " , i da nogom u bunar gurne
izaslanika kralja koji je poveo u borbu čitav kontinent na malenu Spartu !
Kasno je , nas nije bilo ni 300 !
Leonidas i njih 300 su bili spremni da umru za Spartu , i umrli su !
U Srbiji je život precenjen , ovde je bitno samo da si živ , da čuvaš svoje dupe pod bilo kojim okolnostima !
U Srbiji nema 300 koji bi umrli za nju !
Ne mogu da govorim u tudje ime prijatelju , zato ne mogu da ti odgovorim .
Тога дана сам се заклео.