Boing u propasti, tonu sve dublje: Avio-gigant planira da pozajmi 10 milijardi dolara?

budimo realni - Ameri trpe poraz za porazom, sto u civilnom, sto u vojnom sektoru....Huawei juce, danas Boeing....onomad Sirija, sad Irak i tako to...a Trampara udara carine gdje stigne...jako oruzje u PM...
Lako se bilo amerima bahatiti dok niko nije mogao udariti na njihovu teritoriju! Razvojem balističkih, intekontinentalnih i orbitalnih projektila u sve više država polako menja to stanje! Setimo se kako su japanci u WW2 balonima slali bombice prema USA pa su to strogo cenzurisali da se ne širi panika!
 
ti imas malih problema sam sa sobom, jel da...kakve sam ja EKSPERTSKE tvrdnje izlozio...koje vrste...rekao sam da AMERI nizu poraze u zadnje vrijeme, i to je prilicno ocigledno, zar ne...
Pa da.
Usa uvela sankcije Iranu, vrisnula ekonomija Irana

Usa porazena

To je taj mentalni sklop rusosiita

Vi uvek pobedjujete
 
Pa da.
Usa uvela sankcije Iranu, vrisnula ekonomija Irana

Usa porazena

To je taj mentalni sklop rusosiita

Vi uvek pobedjujete
to kad gledas iz suzene vizure vas *******a....pokusaj se izdici iznad toga....pogledaj svijet prije petnaest godina i pogledaj ga sad - razlike su drasticne...u ozbiljnijim raspravama uvijek naglasavam da je visevjekovna akumulacija kapitala na zapadu - predvodjenim USA - isuvise velika i ozbiljna, da bi bila lako srusena i bacena na koljena...ali, svijet se nepovratno promijenio, dominacija zapadnog liberalnog kapitalizma slabi iz godine u godinu, novi igraci uzimaju sve veci udio u svjetskoj ekonomiji i to se ne moze zaustaviti osim novim velikim ratom....i to nije produkt nikakve Rusije ili rusogustva, to je jednostavno trenutak istorije u razvoju cjelokupnog drustva planete...zasto to pojedini ne mogu da shvate i prihvate je prica sama za sebe....
 
Jel su i tebe zajebali iz opstinskog odbora SNS ko sto su Mirijevca zajebali pa sad pricas o foteljama a usput si malo i diskriminisao po nacionalnoj osnovi?
nemam potrebu da se bavim politikom jer imam dovoljno pameti da na daleko posteniji nacin zaradim i vise nego sto mi treba.
Politika je za nesposobne, bez profesije, pameti, znanja, vrednoce, inteligencije.............pa se kao takvi , ulazeci u politiku, stavljaju u sluzbu raznih stranih faktora kako bi imali ono sto ja imam i bez tog "stranog faktora".
 

Back
Top