bogu se ne bi svidelo

pesho

Veoma poznat
Poruka
10.107
kad bi znao da stvari rdjavo idu zato sto on ne zeli da idu dobro
ako bog da sve ce dobro proci,to je ta uzrecica koju koristimo a koja postupke sopstvenih odgovornosti prebacuje na bozji teren
sta je to jos sto se bogu ne bi dopalo a sto ljudi nehatom cine ili po navici
ljutnja na boga je krajnji stadijum bespomocnosti da ne kazem infantilnosti u odnosu na sopstveni potencijal
 
Njegova usta?

A da iz tvoja usta u Bozilji usi:worth:
u smislu da neko tvrdi da su njegovi stavovi/želje lično božiji i da ne složiti se s njim znači da neko ne sledi božiju volju...na fazonu "Svi trebaju meni da daju po 100 evra.Ja to ne tražim,ali bog to želi i ko sam ja da se bunim ako on kaže da treba svi da mi daju po 100 evra,zato dajte mi...a ako mi ne date onda niste dobri vernici i ne poštujete božiju volju i zato će vam biti uskraćen zagrobni život jer to čeka one koji ne slede božiju volju.:."
 
u smislu da neko tvrdi da su njegovi stavovi/želje lično božiji i da ne složiti se s njim znači da neko ne sledi božiju volju...na fazonu "Svi trebaju meni da daju po 100 evra.Ja to ne tražim,ali bog to želi i ko sam ja da se bunim ako on kaže da treba svi da mi daju po 100 evra,zato dajte mi...a ako mi ne date onda niste dobri vernici i ne poštujete božiju volju i zato će vam biti uskraćen zagrobni život jer to čeka one koji ne slede božiju volju.:."
Promeni dilera!
 

Back
Top