bogat momak i zaljubljen u siromašnu devojku

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?
 
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?

Ovo je zaplet is Kasandre :lol:

Kod devojke mi nije bitno sta ima u novcaniku nego u glavi.
Prijatelji se ne rugaju izboru partnera, familija prihvati ili ne.
Ako ce svima biti lakse tu su predbracni ugovori i drugi nacini da se ne uplice imovina koja se nasledjuje.
 
Pa to "nesto", ne nesto kao apstrakcija nego to konkretno "nesto", koje se ne moze rasclaniti na manje cinioce. Ali recimo, mora da bude dobar sagovornik, to prvo, pa onda i ovo ostalo izvire iz toga, dakle smisao za humor, slicna gledista na zivot, slican osecaj za stvarnost itd itd.
Ja mislim da devojka i mladić ne moraju da se slažu da bi veza uspela.Jer ako ima poštovanja,podrške i ljubavi,zar je onda bitno što se ne slažu.Šta mislite o tome?
 
Ovo je zaplet is Kasandre :lol:

Kod devojke mi nije bitno sta ima u novcaniku nego u glavi.
Prijatelji se ne rugaju izboru partnera, familija prihvati ili ne.
Ako ce svima biti lakse tu su predbracni ugovori i drugi nacini da se ne uplice imovina koja se nasledjuje.
Postoje oni koji se rugaju,zato je tako i napisano.A familija ne zeli da prihvati jer je devojka siromašna.
 
Bolje da je siromašna nego high maintenance

Meni je želja da živim život za koji malo treba, a ne ovaj u kome udahneš (i to vazduh upitnog kvaliteta) i pojavi se glas sa klauda i kaže: to je pet dinara

Najviše bih volela kad bi me ribar iz nekog zaseoka izvukao u mreži i ponudio da ostanem zauvek sa njim, i da liči na Kolina Farela
 
Postoje oni koji se rugaju,zato je tako i napisano.A familija ne zeli da prihvati jer je devojka siromašna.

Prijatelji se ne rugaju, ti koji se rugaju nisu prijatelji.
Ako vidim da je drugar srecan sa devojkom meni je to dovoljno da je postujem.
Familija se ne bira, sa njima "zaglavis". Biraju se prijatelji i partneri.
 

Back
Top