Quantcast

bogat momak i zaljubljen u siromašnu devojku

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.684
To sto se klasa transformisala ne znaci da ne postoji
Naravno da postoji ali još su previše "obični" da bi se takav socijalni otklon pravio i razvio do te mere, naročito ako je sin u pitanju i njegov izbor. Za jedno dve generacije možda i možemo da pričamo o tome za sad mislim da je tako nešto jako retko i više pokondirenost nego ozbiljna društvena podela.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Naravno da postoji ali još su previše "obični" da bi se takav socijalni otklon pravio i razvio do te mere, naročito ako je sin u pitanju i njegov izbor. Za jedno dve generacije možda i možemo da pričamo o tome za sad mislim da je tako nešto jako retko i više pokondirenost nego ozbiljna društvena podela.
Pokondirenost ili ne,razlike su ogromne.
Kada je sin u pitanju, ne mora ni da bude klasne razlike,svakako ne valja :D

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.452
Ne znam,znam da su Slovaci zatvoreni dosta
Sta znam ne treba ni u cemu preterivati,ali logicnije je sto slicnije.
Samo da bi nasao slicno moras da znas sta si sam :)
Što moraju devojka i mladić biti slični?Dovoljno je da se slažu po pitanje nekih životnih stvari.Što meni ima da predstavlja problem ako volim more,a on planinu.Svi smo različiti.Valjda treba da postoji ljubav i da se sve razlike uzmu u ruke i prihvate.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
208.712
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?
ovo kao klisei iz ronaticnih filmova..:lol:
na kraju filma siromasna, lepa, srece bogatog koji se u nju zaljubljuje i ziveli su dugo i srecno
ili kao u Pretty Woman ljubav pomaze i njemu i njoj :)

1580215347677.png

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.073
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?
Ne mogu sebe u takvoj situaciji da zamislim. Nikako! :D
Ali, takva situacija je veoma česta. I sasvim normalna. Koliko vidim, bogati muškarci često žene devojke iz relativno ili prilično siromašnih porodica. Dobra stvar kod žena je da na njen ljubavno, socijalno društveni život, njeno finansijsko stanje nema nikakav uticaj za razliku od muškaraca.
Sa druge strane, bogate devojke nikada neće imati ništa sa siromašnim muškarcima. Čak šta više, sa muškarcima koji su uopšte po tom pitanju ispod nje.
Evo kod mene u gradu, neka klinka se udaje za nekog razvedenog, matorog kvazimoda. Ali šta će, ona je tu baš u problemu jer je on jedini u gradu bogatiji od njenog tate :D

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Što moraju devojka i mladić biti slični?Dovoljno je da se slažu po pitanje nekih životnih stvari.Što meni ima da predstavlja problem ako volim more,a on planinu.Svi smo različiti.Valjda treba da postoji ljubav i da se sve razlike uzmu u ruke i prihvate.
:rotf:
Tako sam se ja zaebala, nije uopste dovoljno ni da se slazete oko opstih stvari, jer unutar tih opstih idu nepremostive razlike u pogledima na svakodnevne stvari
Nego,sta se desi kad ljubav pobedi sve i mrmot zavije cokoladu u foliju? :aha:

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.452
Ne mogu sebe u takvoj situaciji da zamislim. Nikako! :D
Ali, takva situacija je veoma česta. I sasvim normalna. Koliko vidim, bogati muškarci često žene devojke iz relativno ili prilično siromašnih porodica. Dobra stvar kod žena je da na njen ljubavno, socijalno društveni život, njeno finansijsko stanje nema nikakav uticaj za razliku od muškaraca.
Sa druge strane, bogate devojke nikada neće imati ništa sa siromašnim muškarcima. Čak šta više, sa muškarcima koji su uopšte po tom pitanju ispod nje.
Evo kod mene u gradu, neka klinka se udaje za nekog razvedenog, matorog kvazimoda. Ali šta će, ona je tu baš u problemu jer je on jedini u gradu bogatiji od njenog tate :D
Pa verovatno ima para,kad juri razvedenog.Nije prvi slučaj.Ali nekako ima puno njih koji smatraju da bogat treba da oženi bogatu

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.233
Dragi moji,
Pa da mogu,sve one bajke princ sto izvuce neku iz blata mi piju vodu

tuc muc

Iskusan
Poruka
5.557
Dragi moji,
Mogu brate, ali poslednje što bih u takvoj situaciji mogao da zamislim je taj nastavak sna, to da se u neku zaljubljujem, mislim to je idealan okvir za nešto novo, nešto divlje, samo turbo, samo rejv... :deda:

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.452
Ddd zato sto jeste.Ne postoji bezuslovna ljubav na toj relaciji.Imas opciju da se stalno raspravljas,a mozes to i da svedes na najmanju mogucu meru.
Lepo su matori pricali svaka ptica svome jatu.
Nije bitno slaganje.Slaganje je samo izgovor,da se ne zapocne ono sto moze imati uspeha,a to je veza.Zar da odlucuju razlike,npr,ja volim dan,on noć.Glupo je.Ko hoce nadje nacin,ko nece,trazi izgovore.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.