Quantcast

bogat momak i zaljubljen u siromašnu devojku

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.601
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?
Retki su muskarci koji gledaju da je devojka bogata.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.132
Retki su muskarci koji gledaju da je devojka bogata.
Ovde je reč o bogatom,pa zato je pitanje da li bi bio sa siromašnom,ili sa bogatom.Jer ako je dečko iz bogate porodice,a devojka iz siromašne,pitanje je kako biste postupili da se nadjete u takvoj situaciji?Da ste Vi recimo bogati a zaljubite se u siromašnu devojku,da li biste ostali sa njom,ili biste,ako se Vaša familija ne bi slagala sa tim,i drugovi Vam se smejali zbog toga,našli bogatu zbog njih?

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.601
Ovde je reč o bogatom,pa zato je pitanje da li bi bio sa siromašnom,ili sa bogatom.Jer ako je dečko iz bogate porodice,a devojka iz siromašne,pitanje je kako biste postupili da se nadjete u takvoj situaciji?Da ste Vi recimo bogati a zaljubite se u siromašnu devojku,da li biste ostali sa njom,ili biste,ako se Vaša familija ne bi slagala sa tim,i drugovi Vam se smejali zbog toga,našli bogatu zbog njih?
Evo logike: ako sam ja bogat, za mene licno je bolje da ona bude siromasna, jer dva bogata na jednom mestu ne donesu nista dobro.
Bolje da su oboje siromasni nego oboje bogati.

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.601
Sta uradise bajke,zlo jedno.
Nisam nikad petljala sa aristokratijom,ne mogu da tvrdim i da necu,al stvarno ako moze to zlo da me zaobidje.
Ne samo aristokratija..znam za jedan narod u vojvodini koji za svoju decu iskljucivo biraju pripadnike iste nacionalnosti, i to bas biraju, deca se u glavnom ne pitaju mnogo.
Ok, provuce se tu i tamo neki mesoviti brak, ali onda obavezno krene kenjaza matorih.
E to je srednji vek:malav:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.938
Dragi moji,
da li možete sebe da zamislite u situaciji da ste jako bogati,da imate sve,novca koliko Vam volja,kuće,stanove,idete u najskuplje restorane,provodite se,ali se zaljubljujete iznenada,umesto u devojku koja ima slično bogatstvo,zaljubljujete se u siromašnu devojku.
Šta se onda dogadja?Da li biste muvali tu devojku siromašnu?Da li biste je oženili i imali sa njom decu?,uprkos što Vam se društvo ruga,što želite baš tu devojku,a ne neku bogatu?A i devojka se recimo zaljubila u Vas,iako je iz siromašne familije.Da Ii biste jurili da nadjete pošto-poto bogatu devojku,samo da ne bi bili izloženi uticaju podsmeha društva?A šta biste radili da roditelji Vaši bogati ne žele da budete sa takvom devojkom,koja je siromašna?Da li biste ostali sa njom,oženili je i napravili joj decu,ili biste poslušali roditelje i tražili bogatašicu?
Mi nemamo klase u tom tradicionalnom smislu, naši bogati su uglavnom u prvoj ili drugoj generaciji tek, samim tim nema ni te vrste socijalnog otklona da bi bio problem kao u nekim drugim sredinama.
Dakle nikakav problem, samo još da postanem bogat i mogu međ sirotinju po mladu da zađem :lol:

Miller

Buduća legenda
Poruka
47.765
Dragi moji,
znam kuj si klon*

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.