"Боду бесног медведа у око - Хоћете у НАТО? Нема проблема!" Милановић шокирао изјавама, послао оштру поруку алијанси

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
25.675
Ако склонимо драматику и патетику, Хрвати у БиХ заиста имају проблем да су прегажени изборним законом.
Apsolutno da, i onda taj problem rješavaš nekakvom ucjenom oko pristupanja Finske u NATO? U teoriji, jer Zoki oko toga nema nikalve ingerencije. Gdje je link izbornog zakona u BiH i Finske u NATO?

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.105
Apsolutno da, i onda taj problem rješavaš nekakvom ucjenom oko pristupanja Finske u NATO? U teoriji, jer Zoki oko toga nema nikalve ingerencije. Gdje je link izbornog zakona u BiH i Finske u NATO?
Не бавим се ја баш толико са БиХ, поготово том другом половином која ме не занима.
Али јесте сасвим јасно, осим онима који су поклопили и очи и уши, да муслимани Босне желе да прегазе и Србе и Хрвате. Желе све само за себе (и имају подршку за тако нешто).
Неће то све на добро да изађе.

KraNp

Poznat
Poruka
8.020
Не бавим се ја баш толико са БиХ, поготово том другом половином која ме не занима.
Али јесте сасвим јасно, осим онима који су поклопили и очи и уши, да муслимани Босне желе да прегазе и Србе и Хрвате. Желе све само за себе (и имају подршку за тако нешто).
Доживели су омању катастрофу у рату кад им је запад био најјачи. Замисли сад кад Русија и Кина мељу светом ! Ја им не би рек'о да се играју поред плаховите Дрине. Вода кад те понесе, тешко се чупаш без помоћи.

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
25.675
Pa neće, ali to je priča potpuno nevezana za Finsku. Najdebilniji "whataboutism": Finska bi u NATO? A šta je sa izbornim zakonom u BiH? Kontaš kako to idiotski zvuči. Na sreću, njegove ingerencije su protokolarne prirode. I valjda upravo zato ima slobodu da glumi pajaca i dvorsku ludu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.