bodlje,starke i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tarja:
ja sam nedavno pocela da slusam metal pa me interesuje kako da se oblacim i gde to ima da se nabavi recimo u novom sadu? :D

Pa verovatno si pocela da slushash Korn i ostalo pa se zato raspitujesh shta da nosish! Curo ako stvarno slushash metal i to zbog toga shto volish tu muziku ne morash da pozirash sa starkama i bodljama u crnoj odeci! Dovoljno je da volish da to slushash, a ti ocito to radish da bi se pred nekima pokazala kao "metalka" ili sl.
 
Mudro zboris Stoorbak...

Pa na meni nikad ne bi pogodili koju muziku preferiram... Dobro, ajde, imam dugu kosu, ali to nema veze s' muzikom... Resio da je zapustim jos u VI razredu osnovne, kad mi jos uvek nije bilo definisano muzicko opredeljenje...

3 omiljena zanra: klasicna, rock, metal ... A tesko da cete me naci (po izgedu) u ni jednom od njih... Pa znam coveka koji se pretezno oblaci kao 'dizelas', pa su mu Iron Maiden, Blind Guardian i Megadeth omiljene grupe

Sto nasi stari kazu: odelo ne cini coveka!
 
Incognito:
Mudro zboris Stoorbak...

Pa na meni nikad ne bi pogodili koju muziku preferiram... Dobro, ajde, imam dugu kosu, ali to nema veze s' muzikom... Resio da je zapustim jos u VI razredu osnovne, kad mi jos uvek nije bilo definisano muzicko opredeljenje...

3 omiljena zanra: klasicna, rock, metal ... A tesko da cete me naci (po izgedu) u ni jednom od njih... Pa znam coveka koji se pretezno oblaci kao 'dizelas', pa su mu Iron Maiden, Blind Guardian i Megadeth omiljene grupe

Sto nasi stari kazu: odelo ne cini coveka!

Pa ocigledno je to glavna fora, da se oblace u crno, da nose martinke, bodlje i sl. a ne znaju nishta o metalu i sve to zarad toga da bi neko nekada reko, pazi ti nju shto je ona ok, i shto slusha "dobru" muziku! Da bilo je i "oldschool metalki" koje nikada nisu cule za Obituary.......... xexexexe komicno zar ne?!?!
 
Stoorbak:
Incognito:
Mudro zboris Stoorbak...

Pa na meni nikad ne bi pogodili koju muziku preferiram... Dobro, ajde, imam dugu kosu, ali to nema veze s' muzikom... Resio da je zapustim jos u VI razredu osnovne, kad mi jos uvek nije bilo definisano muzicko opredeljenje...

3 omiljena zanra: klasicna, rock, metal ... A tesko da cete me naci (po izgedu) u ni jednom od njih... Pa znam coveka koji se pretezno oblaci kao 'dizelas', pa su mu Iron Maiden, Blind Guardian i Megadeth omiljene grupe

Sto nasi stari kazu: odelo ne cini coveka!

Pa ocigledno je to glavna fora, da se oblace u crno, da nose martinke, bodlje i sl. a ne znaju nishta o metalu i sve to zarad toga da bi neko nekada reko, pazi ti nju shto je ona ok, i shto slusha "dobru" muziku! Da bilo je i "oldschool metalki" koje nikada nisu cule za Obituary.......... xexexexe komicno zar ne?!?!
Mene ce ovaj Obituary sahraniti :shock:
 
Komicno je sto se mnogi ljudi trajno 'upropaste' (pirsing, tetovaze, oziljci od raznih 'metalnih pomagala', itd.) da bi dokazali kako pripadaju JEDNOM muzickom pravcu...

Jednostranost je, koliko ja znam, mana... nikako vrlina... Mada sto kazu, budala se hvali onime cega se pametan stidi...

Znam ja jednog od 'tih likova' ('I'll bite you' look) koji nije znao ko svira legendarni Paranoid ... Cak ni nakon sto smo mu pustili... Ma uzas...

Da bi postovao neki muzicki pravac, trebas ga razumeti, znati sta je, kako je nastao... a ne samo obuci se i nasminkati 'ala-alice couper'... Uostalom, ni jedan od tih njihovih idola po izgledu se ne sece takav po ulici... to je samo za scenski performans... Ko mi ne veruje, mogu da ga upoznam sa osobom koja licno poznaje Marilyn Manson-a... Covek je skroz normalan u privatnom zivotu... A to sto luduje po koncertima i spotovima, to je samo da navuce ljude koji misle da je to fancy... Tj. to radi zbog love... I to mu jako dobro ide, moram priznati!
 
Courtney:
A cula sam za njih,samo nisam cula nijednu njihovu pesmu! Pa nije isto! I kad sam ja to rela da sam old-school metalka :shock: Ako si uopste mislio na mene :lol: 8)

Stvar je samo u tome shto si me bukvalno shvatila. To je bio samo jedan obican primer, a zashto je bio taj sa tobom pa valjda je to samo puka slucajnost!
p0z
 
Stoorbak:
Courtney:
A cula sam za njih,samo nisam cula nijednu njihovu pesmu! Pa nije isto! I kad sam ja to rela da sam old-school metalka :shock: Ako si uopste mislio na mene :lol: 8)

Stvar je samo u tome shto si me bukvalno shvatila. To je bio samo jedan obican primer, a zashto je bio taj sa tobom pa valjda je to samo puka slucajnost!
p0z
E,ccccc :lol: Ne verujem :lol: Ali,sad mogu da budem "iskrena-old-school-metalka" jer sam cula JEDNU njihovu pesmu! I jos se ni ne secam kako se zove!!! :lol: :lol: :lol: Ako hoces jos primera za pozerisanje,znam lika koji je "najiskreniji bleker koji postoji,najveci obozavalac lika dela najnepoznatijih bendova koji postoje,cija je definicija muzike koju voli-pazi sad-iskreni-old school-underground-black metal...i koji ne prepoznaje The number of the beast kad ga cuje :lol: " Pa,eto ti sad 8)
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
A cula sam za njih,samo nisam cula nijednu njihovu pesmu! Pa nije isto! I kad sam ja to rela da sam old-school metalka :shock: Ako si uopste mislio na mene :lol: 8)

Stvar je samo u tome shto si me bukvalno shvatila. To je bio samo jedan obican primer, a zashto je bio taj sa tobom pa valjda je to samo puka slucajnost!
p0z
E,ccccc :lol: Ne verujem :lol: Ali,sad mogu da budem "iskrena-old-school-metalka" jer sam cula JEDNU njihovu pesmu! I jos se ni ne secam kako se zove!!! :lol: :lol: :lol: Ako hoces jos primera za pozerisanje,znam lika koji je "najiskreniji bleker koji postoji,najveci obozavalac lika dela najnepoznatijih bendova koji postoje,cija je definicija muzike koju voli-pazi sad-iskreni-old school-underground-black metal...i koji ne prepoznaje The number of the beast kad ga cuje :lol: " Pa,eto ti sad 8)

Xexxexee...... velika je razlika izmedju The number of the beast i Obituary, pa Obituary nije underground!!!!!!!
 
Stoorbak:
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
A cula sam za njih,samo nisam cula nijednu njihovu pesmu! Pa nije isto! I kad sam ja to rela da sam old-school metalka :shock: Ako si uopste mislio na mene :lol: 8)

Stvar je samo u tome shto si me bukvalno shvatila. To je bio samo jedan obican primer, a zashto je bio taj sa tobom pa valjda je to samo puka slucajnost!
p0z
E,ccccc :lol: Ne verujem :lol: Ali,sad mogu da budem "iskrena-old-school-metalka" jer sam cula JEDNU njihovu pesmu! I jos se ni ne secam kako se zove!!! :lol: :lol: :lol: Ako hoces jos primera za pozerisanje,znam lika koji je "najiskreniji bleker koji postoji,najveci obozavalac lika dela najnepoznatijih bendova koji postoje,cija je definicija muzike koju voli-pazi sad-iskreni-old school-underground-black metal...i koji ne prepoznaje The number of the beast kad ga cuje :lol: " Pa,eto ti sad 8)

Xexxexee...... velika je razlika izmedju The number of the beast i Obituary, pa Obituary nije underground!!!!!!!
Ali,ako cemo iskreno,nije ni mainstream :roll: Ma,nije ni bitno :D Ja stvarno ne volim death metal,previse mi je tu dranja,ja volim ciste vokale...ma Maideni Rules! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Stoorbak:
tarja:
ja sam nedavno pocela da slusam metal pa me interesuje kako da se oblacim i gde to ima da se nabavi recimo u novom sadu? :D

Pa verovatno si pocela da slushash Korn i ostalo pa se zato raspitujesh shta da nosish! Curo ako stvarno slushash metal i to zbog toga shto volish tu muziku ne morash da pozirash sa starkama i bodljama u crnoj odeci! Dovoljno je da volish da to slushash, a ti ocito to radish da bi se pred nekima pokazala kao "metalka" ili sl.

pametno receno!slazhem se
 
quote]Ali,ako cemo iskreno,nije ni mainstream :roll: Ma,nije ni bitno :D Ja stvarno ne volim death metal,previse mi je tu dranja,ja volim ciste vokale...ma Maideni Rules! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote

Pazi, ukusi su razliciti, naravno..... Meni se definitivno vishe svidja Obituary, Cannibal Corpse i Vader od Maidena, iako su i Maideni legende!
p0z
 
Stoorbak:
tarja:
ja sam nedavno pocela da slusam metal pa me interesuje kako da se oblacim i gde to ima da se nabavi recimo u novom sadu? :D

Pa verovatno si pocela da slushash Korn i ostalo pa se zato raspitujesh shta da nosish! Curo ako stvarno slushash metal i to zbog toga shto volish tu muziku ne morash da pozirash sa starkama i bodljama u crnoj odeci! Dovoljno je da volish da to slushash, a ti ocito to radish da bi se pred nekima pokazala kao "metalka" ili sl.
AMIN brate ali dali stvarno mislis da ce se ona obazreti na tvoju poruku i poruke slicnog tipa. Ona je verovatno jedna od onih koji su se upravo napalili, koji znaju samo jednu ili dve pesme od jedne grupe (Metallica, Korn i sl.) i misle da mogu da slusaju te dve pesme do besvesti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top